МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Загадкова нерухомість сім'ї Тимошенко (л)

12/21/2009 | Микола Гудкович

Мене (як, можливо, і вас) не цікавить нерухомість Тимошенко, але навколо цієї нерухомості виникають питання, що мають бентежити всіх — адже йдеться про чесність прем'єрки та її рідні.

http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=6926

Відповіді

 • 2009.12.21 | Мартинюк

  Цей будинок колись належав нардепу Ігорю Плохію

  Він перейшов до Юлі від регіонів і виконував у 2005 році роль Портнова - організовува скандали і залякував противників Юлі. На нещастя для нього громадськість не забула про трагічну долю адвоката Федечка, який захищав жителів Болграда, яких Ігор Плохій колись обікрав.
  Тепер це зветься рейдернув.
  Та ото отой Віктор (задається) Федечко пропав із свої квартири за годину до того як він мав їхати в суд до Одеси. До сих пір його не знайшли. Як виявилося на тому Плохію ніде клейма ставити - Лозінський ще той - перебував у міжнародному розшуку , на ньому висіли кілька кримінальних справ Враховуючи кампанію, яка розгорнулася проти Плохія, Тимошенко не включила Плохія у свій виборчий список, так само як тепер вона не включить туди Лозінського та деяких інших колоритних нардепів.

  Однак майно Плохія перейшло у власність Тимошенко Не певний чи вона його при цьому не кинула - це стиль принцеси - лохів кидать, полеглих топтать...

  Якийсь Плохій потім фігурував як консул України у Ростові на Дону, але я не певний чи то цей -прізвище в Україні поширене.

  Зараз майном Тимошенко зацікавився ще й Бродський - його люди пікетували ( не певний що пікетують зараз, бо мороз) оту Юльчину хатинку вимагаючи внесення її в декларацію про прибутки і пердвиборчий список майна.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua