МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Резолюція установчих зборів Української Народної Ради

12/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Резолюція установчого з’їзду Української Народної Ради

Українська Народна Рада, створена за загальнонаціональною ініціативою громадська самозахисна організація, проголошує головними цілями своєї діяльності:

– Повернення приватизованої олігархічними кланами влади народові, участь у розбудові європейської української держави.

– Утвердження в суспільній свідомості моральних принципів та християнських цінностей.

– Домагання від держави проведення соціальної політики, спрямованої на подолання бідності, підвищення якості та тривалості життя людей, зростання народжуваності та чисельності українського народу.

– Участь у збереженні для прийдешніх поколінь екологічно чистого довкілля та нашого найбільшого національного багатства –

землі.

– Протидія будь-яким спробам розколу України та антиукраїнським акціям, спрямованим проти наших державницьких традицій, національних цінностей, насамперед – української мови та культури.

– Сприяння зміцненню національної безпеки та оборони.

– Вироблення рекомендацій владі щодо розв’язання найважливіших проблем духовного, культурного, наукового, політичного, соціального та економічного розвитку нашої країни, її обороноздатності та національної безпеки.

– Здійснення громадянського контролю за діяльністю органів влади.

– Організація громадських акцій, в тому числі і протестних, для досягнення проголошених цілей.

З’їзд запрошує громадян України, насамперед, студентства до членства в Українській Народній Раді та до активної участі в її діяльності.

Українська молодь, спираючись на досвід старших поколінь борців за волю і державність своєї Батьківщини, має відігравати провідну роль як у досягненні загальних цілей УНР, так і в захисті через УНР своїх власних прав, зокрема на якісну і доступну освіту, житло, гарантоване перше робоче місце.

Установчий з’їзд УНР констатує наявність в Україні глибокої політичної кризи, викликаної серйозними порушеннями конституційного порядку, руйнацією владної вертикалі і недієздатністю Верховної Ради, сформованої не громадянами шляхом вільного вибору депутатів, а за допомогою купівлі депутатських місць у партійних списках. Послаблення державної влади посилює ворожу діяльність п’ятої колони всередині країни, збільшує зовнішні загрози національній безпеці України.

З огляду на ситуацію, що склалася, УНР закликає громадян України бути готовими до загальнонаціональних масових акцій, спрямованих на:

– Відновлення прав громадян вільно обирати і бути обраними до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування через відповідні зміни Закону “Про вибори народних депутатів”.

– Обрання дієздатної Верховної Ради з якісно новим складом.

– Відновлення дії Конституції України 1996 року і запровадження конституційного порядку, ключовим елементом якого мають стати сильна вертикаль президентської влади, представницький парламент та уряд, що повинні співпрацювати в інтересах суспільства, а не олігархічних кланів, ефективно забезпечувати національну безпеку і захист країни від зовнішніх загроз.

– Відсіч підривній антиукраїнській, антидержавній діяльності п’ятої колони.

– Припинення подальшого роззброєння України, зокрема знищення ракет “Скад” – єдиної зброї стримування, яка залишилась в Україні.

– Фінансування Збройних Сил України відповідно до вимог Закону України “Про оборону” у розмірі 3 % ВВП.

– Інформування громадян про переваги членства України в НАТО, як ефективного колективного інструменту забезпечення національної безпеки.

УНР вважає, що новообраний президент, новообраний парламент та новосформований уряд мають підтвердити безальтернативність цивілізаційного вибору України – курсу на інтеграцію до Європейського Союзу та членства в НАТО.

Пропозиції, спрямовані на реалізацію мети Української Народної Ради, висловлені в доповідях і виступах на установчому з’їзді УНР, вважати складовою частиною цієї Резолюції.

В Українській Народній Раді ми бачимо й відчуваємо організацію, здатну успішно боротися за українську Україну!

Слава Україні!

20.ХІІ.2009

sean

Відповіді

 • 2009.12.27 | Арсеній

  Re: Резолюція установчих зборів Української Народної Ради

  Прошу порівняти з іншою УНР:
  www.unr.org.ua
 • 2009.12.28 | странник

  В черговий раз передав Павличко&К наші наробки щодо виборів

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Резолюція установчого з’їзду Української Народної Ради
  > – Відновлення прав громадян вільно обирати і бути обраними до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування через відповідні зміни Закону “Про вибори народних депутатів”.
  >
  > – Обрання дієздатної Верховної Ради з якісно новим складом.

  Знов загальні фрази... Хоча я вже предавав їм все що треба кілька місяців тому...
  Цікаво скільки вони ще будуть тягнути? Чи вони забули історію України?
  Скільки можна все просирати?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.29 | Адвокат ...

   Не "скільки?", а "допоки?"

   странник пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > Резолюція установчого з’їзду Української Народної Ради
   > > – Відновлення прав громадян вільно обирати і бути обраними до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування через відповідні зміни Закону “Про вибори народних депутатів”.
   > >
   > > – Обрання дієздатної Верховної Ради з якісно новим складом.
   >
   > Знов загальні фрази... Хоча я вже предавав їм все що треба кілька місяців тому...
   > Цікаво скільки вони ще будуть тягнути? Чи вони забули історію України?
   > Скільки можна все просирати?

   Допоки все не просруть!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua