МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пане Ющенку, де ви були 5 років? (/)

12/21/2009 | observеr

Пане Ющенку, де ви були 5 років?

10:08, 21.12.2009

Ющенко – типовий патріот: йому протипоказана влада. Його стихія – повчати, проголошувати, виступати, переконувати, і не більше.

ZAXID.NET продовжує серію політичних портретів кандидатів у президенти України. Нагадаємо, що раніше були опубліковані статті про Арсенія Яценюка, Юлію Тимошенко, Віктора Януковича, Анатолія Гриценка, Олега Тягнибока, Володимира Литвина. Надаємо слово автору.

 

За місяць до завершення каденції в Україні з’явився президент. Нарешті! Не було б виборів – західняки так і не дізналися б, що найвищу посаду в державі обіймає, виявляється, справжній українець і щирий патріот. Лишень за місяць до виборів з політичної реанімації виписали Віктора Ющенка. І галицький народ, який завжди дуже легко ведеться на «розвод» полум’яними спічами, ахнув: Ющенко – так!

Він уже не бездара, не політичний імпотент, не слабак, не розмазня – яким усі ці 5 років його вважала Галичина. Ні, йому достатньо стало красивих промов і абстрактних слів про любов до України – і він знову на коні в нашому регіоні. Перепрошую, але це ляпас усім нам. Я чудово усвідомлюю, що ця стаття дуже не сподобається «львівським патріотам», але завершити галерею кандидатів у президенти на ZAXID.NET я змушений нищівним текстом про того, хто за своєю внутрішньої конституцією не міг бути президентом, не може бути президентом і ніколи ним не зможе стати.

 

Вже пізно

За останній місяць багато патріотичних виборців по-новому відкрили для себе Ющенка. Ми побачили рімейк Ющенка-2004. Один до одного. З суттєвою, одначе, різницею. Тоді Месія мав моральне право апелювати до народу проукраїнською риторикою, а тепер – не має. Мабуть, кожен дуже уважно слухає публічні виступи Ющенка, в яких він піднімає неабияк слушні та потрібні теми, звертається до національних почуттів, задає високу планку громадянського мислення і так далі. Під кожним словом воскреслого Ющенка готовий підписатися кожний патріот. Але мене відверто дратує те, що люди свідомо не читають титрів. Саме у них – у титрах – доказ політичної безпорадності Віктора Андрійовича. Титри чітко вказують виборцеві: перед вами виступає П Р Е З И Д Е Н Т  У К Р А Ї Н И. Не лектор, не філософ із Києво-Могилянки, не історик з якоїсь кафедри і навіть не просто 1 із 18-ти кандидатів у президенти, а П Р Е З И Д Е Н Т.

 

І головне: навіщо вам, пане Ющенку, посада президента, якщо ви всі ці 5 років її вже мали???

 

Я свідомо caps lock’ом і пишу слово президент, аби достукатися до патріотичних виборців Ющенка. Любі друзі, вас розводять на ностальгію! З вас знову вичавлюють гіперукраїнську мотивацію, принаймні її рештки. Вас знову чіпляють на гачок української ідеї, яка з кожним роком дедалі більше утверджує свою безплідність. Як людина, що 2004 року голосувала за Ющенка В.А., я маю право його спитати: пане Ющенку, де ви були 5 років? Що заважало вам на найвищій державній посаді реалізовувати бодай 1% сказаного в останній місяць перед виборами? І головне: навіщо вам, пане Ющенку, посада президента, якщо ви всі ці 5 років її вже мали???

 

Слова та й голос, більш нічого

Ющенко – це трагедія української націонал-демократії. Кожна епоха має свій стандарт і взірець патріотизму. Патріотизм епохи Ющенка – принижений власною бездіяльністю. Тому особисто для мене немає ніякого секрету швидкого росту Ющенка на західноукраїнських теренах. Просто Ющенко – живе втілення політичної Галичини: абсолютно неефективний, абсолютно бездіяльний, суто словесний і візуальний, без найменшого бажання важкою працею утверджувати свої ідеали. Ющенко – типовий патріот: йому протипоказана влада. Його стихія – повчати, проголошувати, виступати, переконувати, і не більше. Патріот в Україні не здатен бути владою і при владі, бо одразу стає зрадником. Ющенко 5 років був зрадником українського патріотизму, і образливо стає за те, що лишень за місяць до виборів Ющенко вийшов із цього солодкого сну заробляння статків на газі (брат Петро) і на валюті (кум Порошенко з гуру Стельмахом). Ось чому Ющенко не має передусім морального права демонстративно поправляти рукави, сидіти нога на ногу і виголошувати чудові промови про Україну та українське. Як би принадно не звучали натхненні виступи президента – проте забути 5 років його повної бездіяльності і небажання ламати систему ми не можемо.

Як і кожен патріот, Ющенко був і залишається не президентом, а простим спостерігачем, який сидить у комфортному кріслі, в теплі і ситості, і спостерігає за тим, як грабують його країну. Він усе скурпульозно записує, всі прізвища грабіжників, викриває їх, калькулює завдані збитки, веде реєстр награбованого – і нічого не робить. Просто спостерігає і систематизовує. Я ж хочу нагадати, що президент у своєму безпосередньому розпорядженні має всі спецслужби, всю міліцію, всю прокуратуру. Звісно, якщо він хоче їх мати. Ющенко – не хоче. Отже, що повинен оцінити виборець: мовчазне спостерігання щирого патріота і його патріотичний словесний потік – чи, може, нарешті треба визнати свідоме небажання щирого патріота сповна реалізовувати всю міць найвищої посади?

 

Просто Ющенко – живе втілення політичної Галичини: абсолютно неефективний, абсолютно бездіяльний, суто словесний і візуальний, без найменшого бажання важкою працею утверджувати свої ідеали.

 

Плакання в хустинку про те, що «йому не дають» - не варті й ломаного гроша. Він сам 2004 року, коли за вікном парламенту мільйонна юрба скандувала його прізвище, нахилив свою фракцію голосувати за політреформу. Він сам зі сцени Майдану завів в уряд діячку, яка набила собі руку на ЄЕСУ. Він сам до гривневого станка допустив свого шоколадного кума-мільйонера, який у фінансовому секторі має нульовий досвід. Він сам (сам!) віддав опонентам Генпрокуратуру і міліцію. Він сам пішов на союз зі спонсором свого ворога – Ахметовим. Він сам благословив газового посередника (Росукренерго) перстом свого брата. Він усе зробив сам. Він сам не захотів бути президентом. Тому всі ці теперішні його виступи з трибуни палаців культури – слова та й голос, більш нічого.

 

Хронологія лузерства

За що голосує виборець Ющенка? За українця, бо він єдиний там. За патріота. За правильно сформульовані ідеї. Я ж додаю: за безпорадність, за відсутність бодай якихось змін, за тупик, за пролонгацію політичного безладу, співвідповідальність за який має чинний Президент. Голос за Ющенка – це голос за минуле. Це голос не за конкретного політика, а за гуманітарну ідею бездіяльного патріотизму. Другий термін Віктора Андрійовича – це 5 років усе того ж спостерігання. Грабунок України зріс у кілька разів. І він триватиме ще довго. Насамперед тому, що щирий українець-патріот є лінивим і ситим. Простіше кажучи, він не на своєму місці.

Якщо Ющенко мав шалену підтримку 52% населення (такої підтримки не мав і не матиме жоден президент України) – і так безславно «відспостерігав» свою каденцію, то чого можна чекати від президента, в якого не буде навіть половини колишньої підтримки? Більше того, на третині державної території Ющенко взагалі відсутній в електоральних рейтингах. Що зможе президент, якщо навіть справа про замах на його життя безнадійно захована в прокурорській шухляді? Звичайно, це фіаско. А як ще можна назвати таке стрімке падіння президента, який привселюдно обіцяв бандитам тюрми, а сам тим часом нагороджував Ківалова почесною грамотою та Колєснікова орденом за заслуги ІІ ступеня. Це вже не спостерігання, це вже співучасть.

 

За що голосує виборець Ющенка? За українця, бо він єдиний там. За патріота. За правильно сформульовані ідеї

 

Патріотичне крило виборців мусить нарешті замислитися: що робив 5 років щирий патріот на посаді Президента України. Це питання не має ніякого в’їдливого чи іронічного підтексту. Звичайне холоднокровне прагматичне питання прописом: що робив 5 років П А Т Р І О Т-П Р Е З И Д Е Н Т? Творив країну хаосу та безладу. Двічі Ющенко висував Юлю Тимошенко на прем’єра і в телефонному режимі контролював голосування своєї фракції "за". Тепер же Тимошенко – грабіжник номер 1. А хіба не Ющенко нам подарував його? Більше того, саме фракція «Наша Україна» досі є членом урядової коаліції, зумовлюючи тим самим грабунок, на який так скаржиться президент. Те саме – з Януковичем. Цілий 2007 рік два Віктори жили душа в душу, не маючи ніяких протистоянь. Богатирьова – секретар РНБО, Поплавський – довірена особа, Ахметов – благодійник і патріот, який допомагає готуватися Україні до Євро-2012. Настирливо звучить запитання: скільки можна «клювати» на слова і заплющувати очі на діла?

Юлі можна пробачити все, бо Вона і мораль – дві паралельні лінії, і люди це вже відчули. А от Ющенко вимагає більш прискіпливого ставлення насамперед тому, що він – це Майдан. Це більше, ніж просто президент. І з висоти прожитих 5 років бачимо, що він не зумів стати не те що чимось більшим – навіть президентом не зумів стати. «10 кроків назустріч людям» увійдуть в аннали української історії як антипрограма. Скільки кроків зробив НАШ президент?

http://www.zaxid.net/article/55211/

Відповіді

 • 2009.12.21 | Shooter

  Це все, пардон, абсолютні дристи

  Хоча й в загальному і до великої міри правда, проте питання стоїть абсолютно інакше: за кого якщо не за Ющенка?

  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1261399700&first=1261413089&last=1261330025

  Та, і от тут

  >живе втілення політичної Галичини: абсолютно неефективний, абсолютно бездіяльний

  - також відверті дристи. "Галичина" добилася незалежности України (а комуняки лише "підмахували"). "Галичина", якщо вже на то пішло, грала суттєво більшу, ніж питому, вагу і в 2002-2004 роках.

  А те, що 5мільйонна Галичина не може "встановити свою диктатуру" в майже 50-мільйонній Україні - це, як на мене, цілком природньо.
 • 2009.12.21 | Мартинюк

  Агітпроп проснувся

  Забігали галицькі таргачики після Форуму націоналістів і зїзду УНР
  Для чого було Ющенку слідували Конститції, для чого Він не заборонив наші газетки, для чого не посадили нас в тюрму, або простог не перестріляв нас і разом з нами невинних людей, для чого не завадили нам красти і шепотітися з Путіним про газову трубу , малювати нашою більшістю конституцію майбутньої Малоросії.

  Отож розслабтеся і голосуйте а нас - Януковича і Тимошенко, а як вже дуже гидко то за "проти всіх" - але ні вякому разі не за Ющенка.

  А ми прийдемо і все перелічене стосовно Вас зробимо
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.21 | Almodovar

   ніхто не проснувся

   пане Мартинюк. Просто дехто розуміє, що шара скінчилась. Будь ласка, по пунктам спростуйте статтю. Тоді буде розмова. А в стилі пісатєля Пєшкова 2хто не з нами, той проти нас", то вибачте...
   Ющенко ніякий не патріот. Він брехло і лузер. Патріоти не скуповують у кримінальних ділків трипільські старожитності і не хизуються ними в Європі. патріоти віддають власних дітей в українську школу, а не в ангійський спецпансіон.
   Патріоти не призначають кумів на посади. Патріоти не ображають наших братів-молдаван привселюдно.
   Патріоти і демократи не проводять зїзди-концерти. Патріоти не мають поряд із собою міністрів-алкоголіків. Патріоти не здають власних міністрів іноземних справ.
   Патріоти НЕ ЇЗДЯТЬ В МОСКВУ НА ДУПОЛИЗТВО ЗА ЯРЛИКОМ ЗРАНКУ в ПОНЕДІЛОК ПІСЛЯ ІНАУГУРАЦІЇ.
   Ющенко - не патріот. Ющенко-сімулякр. Відображення сутності, якої немає.
   Він здав країну ворогу. Він пальцем не поворухнув, щоби зробити хоч щось. І не треба казати "там нема за кого голосувати". Ну, то як немає, то й не будемо.
   Країну слід рятувати від Ющенка.
   То мені дальше слухати цього безпорадного політичного імпотента? Фактично, політичного трупа?
   Обридло.
   Так, прийде Янук, на жаль. На превеликий жаль. Сумніваюся, що він досидить 5 років, оскільки він анітрохи не змінився і йому повіки не стати Президентом всієї України.
   Набирає сили недорізана комса Тигипок.
   Але ми виборем свою країну. Нас чекає гарне майбутнє.
   На щастя, без Ющенка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.21 | Мартинюк

    У Вас одне щастя на двох

    на Вас і Путіна. І ще на примкнулого до Вас з Путіним Медведєва....
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.21 | Almodovar

     Re: У Вас одне щастя на двох

     Ну яж казав! Жодних аргументів по суті! Тільки образи! Хоча я Вас, пане, не ображав!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.21 | Мартинюк

      Ну чому - я просто константував факт

      Ніяких образ
      Путін декілька раз вже ляпнув - щось у такому стилі "надеюсь что к нашему великому счастью Ющенко у же не будет президентом".
      Зокрема чув це по тевізору.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.22 | один_козак

       Здається мені, що "їхнім" великим щастям було те,

       що на початок 2004 року ми не мали когось кращого за Ющенка, щоб його просувати у Президенти. Тобто, Ющенко - щастя Путіна. Бо Ющенко - це поразка України. Тепер, коли він (Ющенко) "відбувся" як втрачений шанс українців, Путін має своє щастя сповненим.
     • 2009.12.21 | observеr

      ну це ж Мартинюк - всі вже звикли

      > Ну яж казав! Жодних аргументів по суті! Тільки образи! Хоча я Вас, пане, не ображав!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.21 | Мартинюк

       Я все аргументую

       http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1261420242&first=1261420870&last=1261381491

       Не сумніваюся що і ви це чули і читали.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.21 | Almodovar

        У Вас як було з логікою і виші?

        Оце згадав. Для Вас. Ваша логіка, здається:

        В самом процессе нанесенья знаков
        Путём пера на белоснежный лист,
        Ты, с Пушкиным, пожалуй, одинаков!
        И этим - впредь гордись, как оптимист!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.21 | Мартинюк

         Це як - комплімент?

         чи що ...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.21 | Almodovar

          Re: Це як - комплімент?

          Ви в якому полку служили? Тьху, що закінчували? Я мав на увазі, за Вашою логікою,якщо я і Путіін прагнем одного, то я такий же ворог, як і Путін? Тобто, якщо я дзюдоїст і він - то ми вороги?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.12.21 | Мартинюк

           А ви не ворог

           У вас просто та сама навязлива ідея що й Путіна.
       • 2009.12.21 | observеr

        мій досвід каже про зворотнє Re: Я все аргументую

        Ви, Володимире, розмовляєте гаслами. і якщо і відрізняєтесь чимось від юлянутих, то лише негативним ставленням до Тимошенко. на жаль
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.21 | Мартинюк

         В серйозних політичних сутичках не можна триматися середини.

         Це неприємна доля того що плаває в ополонці і не тоне.

         Втім , якщо Ви мені розкажете щось хороше про Тимошенко, то я вас вислухаю.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.22 | observеr

          для серйозних сутичок у Вас бракує аргументів - одні гасла

          а я ніколи не любив мітинговщини

          Мартинюк пише:
          > Це неприємна доля того що плаває в ополонці і не тоне.

          Ви мабуть вважаєте, що зі сторони схожі на д'Артан'яна? ;-)

          > Втім , якщо Ви мені розкажете щось хороше про Тимошенко, то я вас вислухаю.

          з якої радості я маю розповідати щось гарне про Тимошенко? це не мій герой
          просто в серйозній дискусії треба оперувати аргументами та знаннями, а не фантазіями та безсилою ненавистю, які лише засмічують форум
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.12.23 | Ма

           Прикладом цього Ви вважаєте оту агітульку яку поставили у

           топік теми ?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.12.23 | observеr

            цю "агітульку" поставив не пан Мартинюк, тож прикладом вона не є

 • 2009.12.21 | Громенко

  После того, что "аффтар" говорит о патриотах

  и национальной идее, читать дальше просто не хочется. Несмотря на, казалось бы, справедливость многих обвинений. Мерзость.
 • 2009.12.21 | Анатоль

  Завжди, коли була загроза демократії, Ющенко проявляв залізну

  волю, неперевершену наполегливість, спокійну впевненість, не вдавався до авантюр і насильства і ЗАБЕЗПЕЧИВ 5 РОКІВ ДЕМОКРАТИЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ.

  Хтось хоче від президента чогось іншого?
  Тоді вам потрібен не президент, а диктатор, фюрер, імператор, чи аятола.
 • 2009.12.22 | karpo

  Згоден з автором, але не зрозуміло за кого

  тоді він пропонує голосувати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.22 | один_козак

   А мені не зрозуміло, за кого я буду голосувати.

   Можливо, я помиляюся, але підозрюю, що й автор не знає, що з цим конкретно робити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.22 | karpo

    Мені легше, на перший тур я визначився.

    Хіба що мій кандидат зніметься.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.22 | один_козак

     Я взагалі-то теж визначився. Але наперед знаю,що він непрохідний

     Тому... Нічого приємного і в принципі без боротьби.

     Зара тема: Що робити після виборів, коли все, що під Ющем, піде під владу до Янучари.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.22 | karpo

      Re: Я взагалі-то теж визначився. Але наперед знаю,що він непрохідний

      один_козак пише:
      > Зара тема: Що робити після виборів, коли все, що під Ющем, піде під владу до Янучари.

      А може до Юльки?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.23 | один_козак

       Малоймовірно

       karpo пише:
       > один_козак пише:
       > > Зара тема: Що робити після виборів, коли все, що під Ющем, піде під владу до Янучари.
       >
       > А може до Юльки?
       І що, Юлька дуже краща за Янучару?
 • 2009.12.22 | Арій.

  Гарна стаття. Погано тільки, що ніякої відповідальності

  Ющенко не понесе. Була б гарна засторога майбутнім президентам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.22 | GreyWraith

   Питання до прихильникiв "Свободи"

   А як справи зараз на Тернопiльщинi? Вже там бiльше року як "Свобода" керуе, тому було б цiкаво загалу знати про ii видатнi економiчнi успiхи. Врештi-решт вагомi результати, досягнутi так швидко, - це ж найкраща реклама для Тягнибока, особливо на тлi "недолугого" Ющенка та фейлу стада русофiлiв десь в околицях Донецька. :) Скромнiсть полiтика не прикрашае... Чому мовчимо? Тим бiльше, що Ющенко таки про щось звiтуе, причому результати у нього, на мою думку, аж нiяк не е плюгавими...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.22 | AK

    До речі, Тернопільщина - єдина західна область у

    якій смертність все ще перевищує народжуваність.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.22 | GreyWraith

     Показово...

     Що завжди такi язикатi та швидкi, коли е нагода полаятися на Ющенка, "свободiвцi", мов води в роти понабирали, коли з'явилася нагода похвалити Тягнибока. :) Я готовий навiть погодитися з тим, що один рiк - це не так вже й багато насправдi, та й вислухати скарги на заздрiсну киiвську владу, що встромляе палицi до колiс...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.22 | Арій.

      Тут гілка начебто про Юща - нащо Ви срілки на Тягнибока переводи

      те? Негарно це - не по-українськи, і навіть не по-слов"янськи))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.22 | GreyWraith

       Ющенко - кандидат у Президенти, Тягнибок також

       Чому б iхню дiяльнiсть не порiвняти, перед тим, як робити вибiр?
       Тим бiльше, що у Тягнибока теж був свiй майданчик, щоб розвернутися та проявити себе.

       Арій. пише:
       те? Негарно це - не по-українськи, і навіть не по-слов"янськи))
       Хай це негарно, але цiлком розумно - робити висновки на пiдставi iнформацii. :) Або на пiдставi пiдозрiлоi вiдсутностi цiеi iнформацii.

       Голова людинi дана для того, щоб думати, а не лише "по-украiнськи" та "по-словянськи" лупити нею в пiдлогу, б'ючи поклони священному биковi Тягнибоковi. :lol:
   • 2009.12.22 | Арій.

    Ви дуже помиляєтесь.

    "Вже там бiльше року як "Свобода" керуе"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.22 | GreyWraith

     Так 100 днiв хоча б керуе?

     Е якiсь результати? Чи, окрiм спiльного разом з росiйськими пiдстилками з ПРУ голосування за вiдставку голови держадмiнстрацii, нiчого не получилося?

     Вас та й Ваших одномуцiв почитаеш - то прийдеш до висновку, що ВО "Свобода" - це такi мегатитани, що вони не те що за 100 днiв, а й за 100 годин рай на землi збудують.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.22 | Арій.

      Конкретну цитату можна?

      "Вас та й Ваших одномуцiв почитаеш".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.22 | GreyWraith

       Ви б краще конкретну цитату про успiхи "Свободи"...

       ... на Тернопiльщинi.

       Та й хiба я писав про цитати про 100 годин? Це - виключно мое враження на пiдстав узагальнень Ваших дописiв та й дописiв Ваших однодумцiв. Вважаете, що помилкове?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.22 | Арій.

        Відповідаєте питанням на питання. Ви хто по національності?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.22 | GreyWraith

         Ну еврей, еврей я. Розкусили...

         I що далi? Звiти про успiхи "Свободи" у керуваннi Тернопiльщиною таки нарештi будуть?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.22 | Арій.

          Е(!)врей? Вперше чую про таких.

          А щодо звітів - подивіться самі. http://www.ternopil.svoboda.org.ua/diyalnist/
          Крім того - Ви ж знаєте, що головна людина в регіонах - "губернатор", себто представник президента, і від нього залежить в основному процеси в облоасті. Свобода вже неодноразово висловлювала недовіру Чижмарю.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.12.22 | GreyWraith

           Re: Е(!)врей? Вперше чую про таких.

           Арій. пише:
           А щодо звітів - подивіться самі. http://www.ternopil.svoboda.org.ua/diyalnist/


           • Завдяки «Свободі» у Львові відбулось міжнародне свято українського спорту


           • Тернопільські „свободівці” подарували дітям Свято Миколая


           • У Тернополі відбулась українська дискотека


           • На Збаражчині відбулись українські вечорниці


           • Тернопільська облрада вимагає від держави захистити постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи


           • Наталя Турецька: Облрада вимагає від прем’ єра виконання обіцянок


           • ...


           Це все? Я не сперечаюся, що таки якась дiяльнiсть йде, але, на мою думку, не дуже густо... Я теж багато що можу вимагати вiд голови уряду, але голова уряду, на жаль, моi вимоги iгноруе. Як i вимоги Тернопiльскоi облради.

           А де вагомi та суттевi результати? Такi, щоб справили враження?

           Крім того - Ви ж знаєте, що головна людина в регіонах - "губернатор", себто представник президента, і від нього залежить в основному процеси в облоасті. Свобода вже неодноразово висловлювала недовіру Чижмарю.
           Ту саму недовiру йому висловлювала ПРУ також. Якщо врахувати, що ПРУ - це росiйська пiдстилка та злодii, то цей представник Президента чимось зумiв сала за шкуру Москвi та й ii слугам тут залити, тобто е хорошою людиною. Навiщо йому висловлювати недовiру? Чи е ця недовiра корисною для Украiни?

           Але те, що Ви замiсть досягнень притягли винного у iхнiй вiдсутноcтi (подiбним чином дiють всi укранськi сановнi ламери ще з Кучми), теж наводить на роздуми. Коли хтось щось хоче робити - шукае спосiб, не хоче - причину. :)

           Вiд "слабака" Ющенка скарг на те, що йому заважають, я нiколи не чув, хоча йому заважають ого-го - сам бачу...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.12.23 | Арій.

            Що Ви маєте на увазі?

            "А де вагомi та суттевi результати? Такi, щоб справили враження?".
            Які Вам потрібні результати від Тернопільської облради за півроку роботи?
            Стабілізація курсу гривні на рівні 5 грн за долл? Чи побудова в області конкурентоспроможних промислових підприємств? Перемога над корупцією? Суттєве підвищеня обороноздатності? Запуск космічних кораблів?

            Напишіть, які Ви очікуєте досягнення від органу влади такого рівня враховуючи його повноваження і величину бюджету.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.12.23 | GreyWraith

             Re: Що Ви маєте на увазі?

             Арій. пише:
             "А де вагомi та суттевi результати? Такi, щоб справили враження?".
             > Які Вам потрібні результати від Тернопільської облради за півроку роботи?
             > Стабілізація курсу гривні на рівні 5 грн за долл? Чи побудова в області конкурентоспроможних промислових підприємств? Перемога над корупцією? Суттєве підвищеня обороноздатності? Запуск космічних кораблів?

             То ВО "Свобода" йшла до Тернопiльскоi облради, щоб запускати космчнi кораблi? :) А якi результати мають бути? Я вже писав - вагомi. :lol: Особливо, коли врахувати, що обрали не якихось там плюгавих слабакiв, а неймовiрно крутих хлопцiв, якi себе вважають кращими за Ющенка у 100500 разiв, чи не так.

             Напишіть, які Ви очікуєте досягнення від органу влади такого рівня враховуючи його повноваження і величину бюджету.
             То виходить, що ВО "Свобода" нездатна навiть програму написати, тому за неi це мушу робити я? :lol: Чи програма таки е? Якщо е, то чи не могли б Ви показати на конкретних прикладах виконання хоча б 10% ii обсягу (за 10% термiну повноважень)?

             Але я радий, що Ви таки написали хоч щось: результатiв дiяльностi ВО "Свобода" нема, бо а) у них нема повноважень Верховного Iмператора Галактики, б) у них нема бабла (про злого дядька-губернатора Ви писали ранiше). Виходить, що навiть ВО "Свобода" не всесильна. Чудово. Але тодi виходить, що не всесильним е також Ющенко, i йому теж може чогось бракувати, зокрема повноважень та коштiв, причому бракувати куди у бiльшiй пропорцii, нж ВО "Свободi".

             Якщо я не правий, тодi хотiв би побачити заперечення.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.12.23 | Арій.

              Так вони й є - вагомі.

              Або вкажіть, як не погоджуєтесь, Ваші критерії вагомості.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.12.23 | GreyWraith

               А чому я iх не бачу?

               ... на вiдмiну вд успiхiв Ющенка. Згоден, успiхiв у Ющенка менше, нiж би хотлося, але вони е, зокрема - i в моему гаманцi.

               I що цiкаво, усiпiхи Ющенка помiчаю не тльки я. Он росiйську владу як плющить та ковбасить вд нього... :)

               А таемне знання про успiхи ВО "Свобода" на Тернопiльщинi, схоже, доступне лише посвяченим. :lol:
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.12.24 | Арій.

                Дякую - добре посміявся!

                "успiхiв Ющенка". Такого оксюморону давно вже не чув)))
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.12.24 | GreyWraith

                 Ви робите висновки по тому, що чуете...

                 ... а я - по тому, що бачу. Якщо врахувати, що чуете Ви в основному лише те, що Вам кажуть манiпулятори, то рiзниця у висновках зрозумiла.

                 От приклад: Ви щось чули про успiхи ВО "Свобода" - i цього Вам достатньо. Я теж чув, але хочу й побачити, зокрема там, де ця ВО "Свобода" вже пiвроку очолюе обласну раду. Ви за декiлька днiв показати менi не змогли, тому у мене виникли сумнiви...
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.12.24 | Арій.

                  Re: Ви робите висновки по тому, що чуете...

                  "Я теж чув, але хочу й побачити, зокрема там, де ця ВО "Свобода" вже пiвроку очолюе обласну раду.".

                  То чому ж в мене питаєте? Поїдьте в Тернопіль - там і побачите.
        • 2009.12.22 | Д. А.

         Ги! А Ви? (л)

         http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1261486687&first=1261491675&last=1261468335
   • 2009.12.22 | Боббі

    мені також було б цікаво дізнатись відповідь на це питання

    най і у окремій гілці, але цікаво: що ж такого змогли досягти соціал-націоналісти?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.22 | GreyWraith

     А навiщо Вам це знати?

     Он Арiй розтлумачив, що такi негарнi питання до "Свободи" ставити - це не по-украiнськи та й не по-слов'янськи взагалi. :lol: I це можуть робити хiба особи пiдозрiлих нацiональностей.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.23 | Боббі

      а просто приємно почути, що соціялісти хоча б на щось здатні

      Та просто було б приємно почути, що ті соціялісти хоча б на щось здатні крім факельні ходи влаштовувати та жидомасонів викривати.

      Бо просто не хочеться замикатись на думці, що соціалісти всіх мастей є патологічними імпотентами, неспроможними ні ефективно організувати роботу інших, ні виконати її самотужки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.23 | GreyWraith

       Ну чому Ви такi поганi слова пишете?

       Боббі пише:
       Та просто було б приємно почути, що ті соціялісти хоча б на щось здатні крім факельні ходи влаштовувати та жидомасонів викривати.
       >
       > Бо просто не хочеться замикатись на думці, що соціалісти всіх мастей є патологічними імпотентами, неспроможними ні ефективно організувати роботу інших, ні виконати її самотужки.

       Хто-хто, а соцiалiсти - не iмпотенти. Вони здатнi так загидити простiр навколо себе, що потiм десятилттями розгребти не можна.

       А конкретно представники ВО "Свобода" менi вже пояснили, що у Тернополi виннi:
       1) злий губернатор;
       2) брак часу;
       3) брак повноважень;
       4) брак грошей.
       Згоден, причини справдi вагомi. Але ж я хочу таки досягнень та здобуткiв, а не лише виправдань. Хоча б спiввимiрних з ющенковими - вони ж себе позицiонують як кращих...
 • 2009.12.22 | Тестер

  5 років тому я писав Ющенку

  Тестер
  Перемога вже на горизонті!? 03.12.2004 17:39
  Перемога вже на горизонті!? Так, Вікторе Андрійовичу?!

  Горизонт – уявна лінія, по якій небо граничить із площиною земної поверхні.
  (Із географії).
  І скільки ми б не йшли до неї, ми не можемо її досягнути.
  (Із практики).

  На відміну від уявних лінії, чи границі горизонту, границі України не уявні, а справжні. І народ, який тут живе також справжній. І живий. І хоче жити і дітей плодити і ростити. Але не так, як до останнього часу. Тобто не переходячи на клонування , в смислі “плодити”. Наголошую, на “хоче жити!”.

  Останні події в державі Україна зародили в житті кожного громадянина зерно надії на краще життя. Ми надіялись, і кожен, хто вважав себе вільною людиною, або хотів нею стати, робили все можливе і неможливе для втілення цих надій.
  Цинічне та кримінальне поводження влади на протязі всієї виборчої компанії, брутальне порушення всіх етичних та моральних норм, порушення законів і конституційних прав громадян владою, не дали нам можливості, поки що, здійснити наші прагнення.
  Я і міліони інших людей вийшли на вулиці захистити свої права і свободи.
  Я і міліони інших людей надав Вам, Вікторе Андрійовичу - нашому кандидату в президенти всі свої представницькі повноваження на продовження боротьби за справедливість і свободу.
  Ми залишили за собою право жити і боротись на вулицях і площах міст своєю присутністю і вираженням громадянської позиції вільнї людей.
  Ви, Вікторе Андрійовичу, обіцяли всім нам, що “бандити сидітимуть в тюрмах” . Вся передвиборча компанія Януковича, яка благословлялась діючим президентом Кучмою і проводилась де-факто його адміністрацією і міністрами кабінету міністрів із застосуванням адмінресурсу і витратою бюджетних грошей інакше як кримінальним шабашем з елементами фашистської пропаганди назвати не можна.
  Ви, Вікторе Андрієвичу, вже вкотре вступили в безплідні переговори з політичними шулерами і потенційними кримінальними злочинцями.
  Ми не надіємось на вигідні для народу результати переговорів із діючою владою.
  Ми втомлені безрезультативністю та неефективністю Ваших дій і дій Вашої команди. Як кажуть в народі “Душа болить і серце плаче”.
  Ми призиваємо до рішучих результативних дій.
  Ми ще померзнемо. Ми ще не доспимо. Ми ще день-два постоїмо...
  Не проспіть, Ви, провідники...

  Так кажете, перемога вже на горизонті...

  Громадянин України Володимир Олінкевич-Б-й.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.22 | Sean

   Вам хоч якась друга секретарка п'ятого помічника відповіла?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.22 | Тестер

    Re: Вам хоч якась друга секретарка п'ятого помічника відповіла?

    То була акція майдану
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.23 | Sean

     так і відповіли Вам хоч шось хоч хтось?

     Тестер пише:
     > То була акція майдану

     яка?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.24 | Тестер

      Re: так і відповіли Вам хоч шось хоч хтось?

      Я точно не памятаю,хіба в архівах пошукати, але писав на Сайт Майдан.
      Що було = те сплило. А топікстартер правий!
     • 2009.12.24 | Тестер

      Re: так і відповіли Вам хоч шось хоч хтось?

      Я точно не памятаю,хіба в архівах пошукати, але писав на Сайт Майдан.
      Що було = те сплило. А топікстартер правий!
 • 2009.12.22 | selu

  Для України він зробив більше ніж інші, та чи українець ви

  щоб з вами це обговорювати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.23 | samopal

   А можна перелічити тих, "ніж інших"?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.23 | Shooter

    Наприклад, тов. Ю.В.Кучма

    Поки-що "для України" успішно тирила сотнями мільйонів в епоху ЄЕСУ. І не менш успішніше підписала угоду з Путіном про газ, згідно якого Україна вже за 2 тиждні за газ платитиме більше, ніж Німеччина.

    Суцільні успіхи. Слідує, мабуть, радам "заслуженого будівничого України" (с)БЮТ тов.секс.Мудведчука.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.23 | samopal

     У порівнянні зі "здобутками В.А. Кучми, В.Ф. Кучми та Л.Д. Кучми

     її досягнення видаються надто вже скромними. А Кучмющенко і "татка" перевершив - починаючи від АПБ "Україна" і аж до бандитських схем розвалу енгергетики та банківської системи усієї держави. Ще й "національну ідею" вирішив замацяти своїми граблями...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.23 | GreyWraith

      Чомусь до тимошенчиного прем'ерства розвалу не було...

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.24 | samopal

       То чого ж тоді "успішного" Януковича 2004 та 2007 року вигнали?

       Ви так пишете, неначе живете в Україні лише яких років три... :sol:
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.24 | GreyWraith

        Я писав про успiшного Януковича?

        З якого це дива? Такий же самий некомпетентний, як i Тимошенко. Через тi ж самi причини, бо е точно таким же висуванцем кланiв та номенклатури, як i Тимошенко. Два чоботи пара. Недаремно убивця Лозiнський, перейшовши з ПРУ до БЮТ, почувався там серед своiх.

        samopal пише:
        Ви так пишете, неначе живете в Україні лише яких років три... :sol:
        Як я переконався з сусiдньоi гiлки, Ви живете зовсм не в тiй Украiнi, де я. Ваша Украна - це тiльки фракцiя БЮТ. :)
  • 2009.12.23 | Тестер

   Re: Для України він зробив більше ніж інші, та чи українець ви

   Нє, я чукча з Проскурова...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.12.23 | Budweiser

  Ющeнко цe клон Юрка Хмeльничeнка

  якого в народі прозвали "бeзталанним". Він також був показно глибоко рeлігійною людиною, любив промови та філософію, алe нe бажав займатися рeальною політикою, пeрeкладаючи її на плeчі інших. Прославився своєю нeрішучістю і постійним бажанням втeкти від вирішeння конкрeтних справ. Cвоєю (бeз)діяльністю лишe посилив Руїнy, чим скористалися інші.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.23 | selu

   А Росія теж тремтіла від того Юрка?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.23 | samopal

    Угу© Підписавши "Переяславську капітуляцію" вони лиш те й робили

    що тремтіли.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.24 | Адвокат ...

     "Переяславську капітуляцію" вони не підписали, але

     з розумінням прийняли... Мацькалі, себто.
  • 2009.12.23 | Odesa

   Re: Ющeнко цe клон Юрка Хмeльничeнка

   Budweiser пише:
   > якого в народі прозвали "бeзталанним". Він також був показно глибоко рeлігійною людиною, любив промови та філософію, алe нe бажав займатися рeальною політикою, пeрeкладаючи її на плeчі інших. Прославився своєю нeрішучістю і постійним бажанням втeкти від вирішeння конкрeтних справ. Cвоєю (бeз)діяльністю лишe посилив Руїнy, чим скористалися інші.

   Дякую, дуже точна аналогія! На жаль...
  • 2009.12.23 | Sean

   Неправда, Ющенко це не клон Юрася Хмельницького

   і Ви те знаєте. Тут можна поставити крапку в принципі, але спешіал фор ю: Юрась не був одним з найуспішніших голів центробанків світу, не запроваджував нову валюту, котра тривалий час була взірцем стабільности, Юрась не реформував совкову банківську систему у цивілізовану, Юрась не ставав Президентом на хвилі народного піднесення у боротьбі з підтриманим Москвою кандидатом, Юрась не викликав ненависти у Ляксєй Міхалича Царя їхнього, Юрась не просував західного вектору розвитку, Юрася не труїли діоксином, Юрась не був чи не єдиним в Україні україноцентричним кандидатом на першу посаду. А Ющенка турки не возили в обозі.

   Так шо "нінада ляля"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua