МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Телекритика: Кас'янов не потрапив до Шустера через політиків (/)

12/21/2009 | observеr
Російський опозиціонер Касьянов не потрапив на «Шустер live» через українських політиків
21-12-2009

«Савік Шустер Студія» спочатку запросила на програму «Шустер live» 18 грудня російського опозиційного політика Михайла Касьянова, а потім відмовила йому в участі. Зокрема нібито в участі опозиційного до Путіна політика не була зацікавлена саме Юлія Тимошенко. Про це ТК стало відомо з власних джерел.

У прес-службі «Савік Шустер Студії» ТК підтвердили, що дійсно вели перемовини з Михайлом Касьяновим,

«Але коли було прийняте рішення запросити на 18 грудня трьох найпопулярніших політиків України (Ющенка, Тимошенко та Януковича), то вирішили відкласти зустріч з Касьяновим. Наразі вирішено запросити його до участі в програмі "Шустер live", яка йтиме 25 грудня, а також на програму "Чорне та біле" на ТВі», - зазначили ТК в прес-службі.

Роль Тимошенко у цьому епізоді в прес-службі не коментують.

Нагадаємо, у Києві 17 грудня було зірвано презентацію книги «Без Путіна» російського опозиційного політика Михайла Касьянова, написану у співавторстві з журналістом і телеведучим Євгеном Кисельовим. На захід прибуло близько 100 відомих осіб. У готелі «Прем'єр Палац», в якому мала відбутись презентація книги, раптом зникло світло. Потім близько 20 молодиків заблокували вхід до готелю.

У п'ятничному ефірі програми прем'єр міністр України Юлія Тимошенко відмовилася коментувати цю подію, обмежившись реплікою «Вибачте, я про цю подію нічого не знаю, я не можу коментувати. Це інша країна, інші справи, у нас своїх справ достатньо». Ведучий програми Савік Шустер також не виявив зацікавленості в обговоренні даної теми.

«Телекритика»

Відповіді

 • 2009.12.21 | Мартинюк

  Цікаво

  Напевне Касьянов казатиме щось проти Путіна. Гадаю в нього би вистачило такту не вказувати конкретні прізвища кандидатів. Однак тепер він точно скаже слово за Ющенка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.21 | Isoлято

   Краще б уже не казав...

   Бо це "той іще" аґітатор "за Ющенка". Хтось згадає, що Касьянов в бутність головою російського уряду заслужив собі паганялово "Міша - два працента"... і будід па-своїму прафф. Та й під час подій навколо Тузли він себе якось слизько поводив. Ну то вже можна списати на "nobless oblige"...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua