МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто у Полтаві від імені НРУ агітує за Тимошенко?

12/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
- це запитання Майдан-ІНФОРМ адресує прокурору Полтавської області Віктору Войцишену.

Як вже повідомлялося у засобах масової інформації, зокрема на офіційному сайті ОКІА «Новини Полтавщини», Полтавська обласна організація Народного руху України у повному складі залишила партію і перейшла до громадського руху «За Україну!».

Пояснюючи мотиви свого переходу з НРУ, Полтавська обласна організація НРУ у відповідній заяві повідомила, що "нинішня верхівка НРУ під управлінням Бориса Тарасюка всіляко наполягає на зближенні партії з Блоком Юлії Тимошенко", бачення якого "цілком розходиться з програмними цілями і ідеологічними принципами Руху".

Починаючи з минулого тижня, центральну частину Полтави заполонили агітаційні намети з написом: «Народний Рух – за Україну! За Юлію Тимошенко!». Нижче ще один напис: «Народний Рух України». Агітатори, які стоять у наметах, роздають полтавцям газету «Час».

Тож, якщо Полтавська обласна організація НРУ саморозпустилася, виникає питання: хто у Полтаві від імені НРУ агітує за Юлію Тимошенко?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua