МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рейдери з "Київтранспарксервісу" атакують столичних автомобіліст

12/22/2009 | странник
22 грудня автовласники Дніпровського району Києва, які стали черговою мішенню рейдерів з "Київтранспарксервіс" проводять акцію протесту під стінами Дніпровської райдержадміністрації за адресою бул. Праці, б.1/1.

Акція є відповіддю мешканців Києва на бездіяльність київської та районної влади у питанні, яке вже стало головним болем у багатьох районах Києва і нарешті дійшло до мешканців Дніпровського району.

Вже кілька місяців у Дніпровському районі триває справжня війна між автовласниками, що входять до об'єднаного кооперативу по будівництву та експлуатації колективних автостоянок "Дніпровський" та приватними підприємствам, що підписали якимось загадковим чином з КП "Київтранспарксервіс" договір про передачу їм для експлуатації автостоянок кооперативу.

Але ж законними користувачами земель, на яких розташовані автостоянки, є саме автовласники!

Маючи на руках ксерокопії договорів між КП "Київтранспарксервіс", в особі директора цього комунального підприємства Олени Поліщук та директора приватного підприємства "Дніпровський автотранспортник" Костянтина Раковського, невідомі особи у супроводі юриста, який представився Олександром Шевченком, провели 18 листопада рейдерське захоплення автостоянки "Прирічна" на вул. Труханівській, а 3 грудня невдалу спробу захоплення автостоянки "Московська" на вул. Вершигори, 2.

Під час нападу та захоплення автостоянки "Прирічна" були зламані двері службового приміщення та вкрадений касовий апарат. Охоронця стоянки, який знаходився в цьому приміщенні, рейдери брутально викинули під дощ, навіть без верхнього одягу.

Після цього нападники зламали ще й дверцята підсобних приміщень, та поцупили перепустки членів кооперативу.

Упродовж тижня, під час якого рейдери незаконно перешкоджали роботі автостоянки, їх дбайливо охороняла київська міліція.

І лише після того, як 25 листопада близько 250 автомобілістів ніжно винесли на руках цих "невідомих" осіб за межі автостоянки та відпустили їх з миром на очах чергових міліціонерів та викликаної міліцією підмоги, територія розграбованої автостоянки перейшла під контроль кооперативу.

Під час невдалої рейдерської атаки на автостоянку "Московська", події розгорталися практично за аналогічним сценарієм. Ті самі "невідомі" особи під вечір вдерлися на територію автостоянки та напали на охоронців. Одному з охоронців зловмисники зламали руку, винесли касу кооперативу з 3000 гривень, розбили мобільний телефон, на який їх намагалася зафіксувати жінка-автовласник.

Але саме в цей час на стоянку почали з'їжджатися автомобілісти. Вони несподівано для рейдерів та міліціонерів Дніпровського РУГУ і "Беркуту", які охороняли нападників, втрутилися в перебіг подій та перешкодили незаконному захопленню автостоянки.

Лише присутність кількох сотень розлючених автомобілістів та тележурналістів ТРК"Київ" не дозволила "невідомим" особам рейдерської національності виконати свій план.

Під час втечі перелякані рейдери збили своїм автомобілем двох автовласників. На щастя, збиті молоді люди отримали легкі ушкодження.

Кияни-автовласники і так перебувають у жахливих умовах простоюючи у нескінчених пробках, а тепер їх ще й викидають з автостоянок, які хочуть перетворити на парковки, де ціна за добу буде підвищена в багато разів. При цьому згідно з укладеним між рейдерами та КП "Київтранспарксервіс" договором, "Власник парковки не несе відповідальності за збереження автотранспорту, майна що в ньому знаходиться та будь-якого іншого майна що буде розташовано на території об'єктів".

Автовласники вимагають від київської влади наведення порядку в даному питанні та припинення порушення конституційних та інших законних прав громадян.

Фото Марини Сидоренко з місця сутичок

Відповіді

  • 2009.12.22 | странник

    Акція протесту біля Дніпровської РДА (ф)

    22.12.2009р.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua