МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не забудьте передплатити українські видання

12/22/2009 | Киянка
Передплата на 2010 рік триває ще пару днів, далі виписувати можна вже з лютого.

В передплаті купа цікавих журналів (є й газети) : науково-популярних, пізнавальних, просвітницьких, про різні хоббі, дитячих (напр. патріотичні, сучасні, добрі, змістовні "Крилаті" для 6-12 річок, "Сто талантів" для підлітків).

Можливо, комусь буде зручно скооперуватися з друзями, сусідами, колегами: виписуємо кілька видань, потім читаємо-обмінюємося-обговорюємо :), а ще потім деякі можна й подарувати іншим, або віддати в бібліотеку.

Передплата українського видання - це й гарний подарунок на зимові свята!

Цим ми підтримаємо:
1. Себе та ближніх - матимемо протягом року цікаве читання
2. Дітей - своїх та їх друзів :)
3. Українських виробників
4. Всіх українців, розширюючи рідний простір

ДИТЯЧІ ЖУРНАЛИ:
Чудовим, цікавим й корисним подарунком на Різдво під подушку :) чи на Новий рік під ялинку – для наших дітей, їх групи чи класу, для дітей друзів та знайомих – може стати передплата українського журналу, наприклад, “Крилаті” та “Сто талантів”(обидва є в загальноукраїнській передплаті).

“Крилаті” – найкращий журнал для дітей 6-12 років. Патріотичне видання. Життєрадісний, життєстверджувальний. Без плачів. Сподобається і хлопцям, і дівчатам.

Для дітей-підлітків найкращий – “Сто талантів” видавництва “Свічадо”. Наша дитина читає із захопленням вже кілька років. Він – сучасний, але непопсовий, розглядає всі вікові питання та проблеми. Україноцентричний, інформація про цікаве зі світу, багато корисних рубрик.

Будьте особливо уважні з пресою (та книжками) для дітей та підлітків! Дивіться не лише на мову видань, але й на їх рівень. Не давайте дітям “жовто-рожеві” видання!

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua