МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мєдвєдєв хоче парад у Севастополі

12/23/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Чорноморський Флот Російської Федерації 9 травня 2010 року у Севастополі має намір взяти участь у «всеросійському параді» з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції в Москві повідомив керуючий справами Президента Росії Володимир КОЖИН.

«Природно, парад готуватиметься силами і засобами Чорноморського Флоту Міністерства оборони РФ, який розміщено у Севастополі. Безумовно, українська влада буде поінформована про всі підготовчі заходи, і ми сподіваємося на найтіснішу співпрацю», - сказав В.КОЖИН.

Він висловив переконання, що, навіть враховуючи певні складнощі у відносинах двох країн, День Перемоги буде відсвятковано спільно.

«Цей день настільки святий, настільки єдиний для всіх, що ні у кого навіть у думках не повинно з`явитися бажання якось його затьмарити», - сказав він.

«Це наша спільна перемога, і Україна першої прийняла удар на себе, і для неї це такий самий святий день, як для всієї Росії, для всіх країн колишнього Радянського Союзу», - сказав В.КОЖИН.

Він повідомив, що згідно з рішенням Президента РФ, 9 травня 2010 року о 10.00 мск пройде загальноросійський парад перемоги.

«Це означає, що одномоментно о 10-й ранку за московським часом повномасштабні паради перемоги пройдуть в усіх містах-героях РФ, а саме: Москва, Волгоград, Санкт-Петербург, Смоленськ, Мурманськ, Новоросійськ, Тула, Севастополь», - сказав В.КОЖИН.

За його словами, планується запросити усіх учасників війни на святкування 65-ї річниці Перемоги. Він додав, що на центральних площах буде створено спеціальні трибуни для гостей і ветеранів, а також великі світлодіодні екрани, на яких можна буде побачити звернення Президента РФ і парад у Москві.

http://www.unian.net/ukr/news/news-353555.html

sean

Відповіді

 • 2009.12.23 | Историк

  Гнать в шею! Кр. прочего, сама "героическая оборона" - одна из

  самых позорных страниц великого позора под названием "Великая отечественная" (начальство - политруки, чекисты - сбежало, бросив войска и раненых). Недавно в Варшаве на Замковой площади я видел блестяще поставленную реконструкцию восстания 1830 года. Неужто украинцам нечего самим воспроизвести и отметить в таком роде вместо совково-сталинской лабуды!?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.23 | Almodovar

   С какого бодуна

   "Севастополь - город герой РФ"????
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.23 | Историк

    Где солдат российский - там и РФ! Это как минимум.

    Almodovar пише:
    > "Севастополь - город герой РФ"????
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.23 | AxeHarry

     Re: Где солдат российский - там и РФ! Это как минимум.

     РосФлот, і ЧФРФ зокрeма - можe похвалитись лишe однією, затe якою(!!!) бойовою традицією - і нe гаячи часу відсвяткувати - Дeнь Відкритих Кінгстонів.
 • 2009.12.23 | GreyWraith

  Гей-парад?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua