МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тут Мулява написав українцям від імені свідомих українців

12/24/2009 | Sean
З мильця:

Subject: Слово до українців. Стаття.
From: Володимир Мулява
Date: Wed, December 23, 2009 2:01 pm
To: news@maidanua.org
Priority: Normal

Слово до Українців, сущих на батьківській землі, в Державі Україна!
Чи буде наступний Президент Батьком нації, Гетьманом,
українцем за Духом, за Родом?

Є Українці! І є Свідомі (!!!) українці! Це ті, які не тільки знають, а й, висловлюючись поняттями відичного світогляду, відають що таке Україна, хто такі українці, як своїм ділодіянням забезпечити всім в Україні моральне та фізичне здоров’я, духовний і матеріальний добробут, розвиток української мови, культури, зміцнення, утвердження та розквіт української державності, впевненість рівної та справедливої всієї повноти реалізації національних інтересів і потреб в Україні представників інших етносів.
Кого-б не обрав український народ своїм Президентом, він повинен бути впевнений, що навіть найменша дія на добро і користь України і народу буде дієво підтримана Свідомими українцями, і разом з тим, твердо знати, постійно відчувати, що будь-які, і навіть щонайменші, умисні чи неумисні дії на шкоду України, українського народу, української мови і культури, морального та фізичного здоров’я, духовного і матеріального добробуту народу, української землі, українського довкілля більше не будуть вибачатись і прощатись.
Виходячи з мудрої концепції Г.Сковороди Хіба ж є хто в світі, щоб був без гріха, всі, без винятку, кандидати в Президенти України обов’язково мають щиро покаятись перед українським народом за свої грішні діяння, корисливу чи просто боягузливу, недалекоглядну, халатну бездіяльність… .
Знахабнілі у своїй безкарності і зневазі до нас, українців, олігархічні українофобські структури і клани, маніакально маніпулюючи свідомістю більшості населення, ставлять нас перед вибором: на наступних президентських перегонах ми повинні обирати Президента з кандидатів, що не є українцями ні за походженням, ні за духом, ні за ментальністю. Обирати змушують кандидата, для якого влада та гроші є найбільшими стимулами у житті. Віднайти у цих кандидатів людські якості, такі як совість, чесність, порядність, співчутливість, правдивість, праведність, справедливість – марна справа. На протезі пульсу не знайдеш.
Чому такий стан речей і маніпулювання українцями стали можливими, які історичні передумови цієї ситуації?
Наш люд немовби перебуває у летаргічному сні. Просинаючись інколи чи Хмельниччиною, чи Коліївщиною, чи визвольними змаганнями, Майданами…, далі дрімає.
Сковорода писав: Весь світ спить. Та не так спить, як про праведника сказано коли впаде, то не розіб’ється: спить глибоко, простягнувшись, наче вдарений об (землю). А наставники, які пасуть Ізраїля, не тільки не будять, а ще й погладжують: Спи, не бійся! Місце хороше, чого остерігатися?  Говорять про мир – і немає миру.
Приспавши нас, винищивши найактивніших і найпильніших серед нас, позбавивши історичного, звичаєвого коріння, більшості - національної свідомості та гідності, вони легко правлять, маніпулюючи натовпом, безкарно обкрадаючи духовно і матеріально, забираючи у нас наше.
Чи знаєте Ви, українці, які ми древні на цій землі? Петро І (родове прізвище – Кобила) відібрав у нас у 1700 році 5508 років нашого літочислення, про що пишеться у всіх історичних літописах як церковних, так і світських. А маємо на сьогодні 7517 рік. І за цим неповним календарем ми найдавніша нація на Землі (іудейському родоводу 5400 років). Навіть Ломоносов у своїй книзі 1766 року писав, що реальна історія Русі нараховує більше чотирьохсот тисяч років.
І такий факт: за переписом 1666 року, проведеним кримським ханством, з майже 2 млн. українців було 1 млн. 200 тисяч, кримських татар - 780 тисяч і жодного росіянина.
За даними 30-х років минулого століття, на колишній, загнаній в СРСР багатонаціональній території, українців налічувалося 81 млн., а росіян - 77 млн. На Кубані було більше 650 українських шкіл, на Нижній Волзі – понад 400, а на Далекому Сході нараховувалося близько 1100.
Щоб зламати волелюбний дух українців, україножери з чужих етносів на початку 20-го століття задіяли повномасштабну програму винищення українців і виселення їх з українських історичних земель.
Загалом протягом 20-го століття через революції, переселення, концтабори, масові репресії, війни і три голодомори було фізично знищено значно більше 50 млн. українців. А концтабори були започатковані ще Бланком-Леніним, Троцьким-Бронштейном в 20-ті роки минулого століття. Було майже повністю знищено інтелігенцію, селянство - сіль нації.
Останнім дієвим кроком донищення українців повинно було стати виселення українців з території України за наказом Жукова-Берії. Завадив страх перед повстанським рухом, який ще тривав у 50-ті роки на нашій території, та небезпека надовго або й не зупинно, не зворотно збунтувати всю миролюбиву, терпеливу українську націю.
Тому зрозуміло, чому здійнявся такий галас навколо діяльності Президента Ющенка щодо відновлення історичної правди, в тому числі і за період військових дій, де тільки Жуковим у двох битвах під Москвою і на Черкащині було знищено більше 2 млн. українців, коли він кинув неозброєних ополченців і кіннотників на танкові армади.
А тепер до останніх подій, що передують наступним президентським виборам 2010 року. До всіх політичних сил, рухів, українського козацтва, окремих груп людей, що об’єднувалися заради інтересів України, було вмонтовано працівників колишніх спецслужб СРСР. Вони дуже швидко дезорганізували, розвалили проукраїнські сили. Тільки в оточенні Чорновола було біля 10 агентів. Але цього було замало. Тільки-но в Україні з’являвся лідер, здатний самостійно приймати рішення і очолювати державу, – його цинічно фізично знищували. Ось тільки декілька прізвищ: Чорновіл, Гетьман, Кравченко, Кирпа ... . Окрема – і за поданою неповною, невичерпною, ущербною інформацією - тема щодо успішного прем’єра Лазаренка, якого усунули, робили злочинцем на прохання сусідньої держави та й досі бояться. Потрібно реально гарантувати безпеку і задля правди, повнішої справедливості та вияснення, виявлення причетних до … - Лазаренка повернути в Україну.
Чого ж так бояться самостійних етнічних українців? Відповідь проста: ними не можна маніпулювати.
Настав час Ющенка. Це в той період була людина далека від амбітної політики, не обтяжена жадобою до влади, значною мірою натура творча, мрійник, прекрасний фінансист, один з кращих банкірів світу, один із творців Гривні. Та доля склалася так, що йому не було шляху для відступу.
Знову вдалися до вбивства. Та Бог, мабуть, вберіг його для України, він вижив. Наспіх зліплене (у тому числі – з глибоко засланих …) його оточення і їх підступні ляльководи почали свою чорну справу.
По-перше, через Конституційну реформу його було позбавлено основних владних повноважень. Влада перейшла до ЗАТ - олігархічних структур парламенту, де етнічних Українців, за визнанням самих депутатів, менше половини. В парламент проходять кримінальні злочинці, випадкові люди, для яких доля України байдужа, а депутатські мандати купуються у партій, в їх керівників.
По-друге, так зване оточення Президента, що дістало назву Любі друзі, зібралося в Конча-Заспі, де вирішували відсторонити новообраного Президента на підставі надуманих приводів. Не дала задумане здійснити світова спільнота.
По-третє, Президенту не дають виконувати контрольні функції, позбавляючи навіть від обрізаних владних повноважень і відхиляючи з надуманих причин його креатуру міністрів, ослаблюючи президентську гілку влади і саму Державу.
По-четверте, було підготовлено і майже завершено державний переворот по відстороненню Президента і обранню нового в Парламенті. Про це цинічно заявляли представники однієї з правлячих партій. Тільки нові вибори парламенту і рішучі кроки Президента завадили цьому.
Цю ситуацію намагалися повторити влітку цього року антиукраїнські сили у Верховній Раді. Знову завадив Президент.
По-пяте, використовуючи тяжкий фізичний стан Президента Ющенка, спричинений отруєнням (за два роки він переніс більше 50 хірургічних втручань), в його оточення було підібрано певних осіб, які послідовно дискредитували і по суті працювали проти нього. Про це свідчать їх подальші дії.
Рідний мій Роде український!
Після світлої, духовної слави Майдану ти залишив всенародно обраного свого Президента, тяжко хворого, у зрадницькому оточенні з ворогами України, пятою колоною і лихих друзів. Хто в ці перші роки його президентства прийшов йому на допомогу, підставив своє плече? Партія, Рух чи прості громадяни?
Лихо від амбіцій, егоїзму, сліпоти і безжалісності. Так легко з боку давати оцінки, кинувши свого Президента на поталу любителям України.
Де були ми всі в цей тяжкий час?
А він вижив, вистояв, видужав, одноосібно відстоював наші з вами національні інтереси.
Та навіть в цих ворожих умовах Президент Ющенко встиг зробити надзвичайно багато для нас з Вами і для Української Держави:
- не допустив розвалу держави та узурпування влади олігархами та пятою колоною;
- єдиний, хто захищав інтереси України в Кримсько-Севастопольських провокаціях, газовій війні, Кавказькому конфлікті… . Послідовно відстоював демократичні принципи і цінності;
- забезпечив відстоювання і збереження єдиної державної мови (інші кандидати проводять політику Росії);
- за визнанням світових експертів, забезпечує грамотну і послідовну міжнародну політику, зміцнюючи імідж держави;
- проводить політику обєднання, визнання всіх учасників боротьби за здобуття незалежності держави;
- відновлює приорітети культури, духовності, народних традицій і звичаїв, сімейних цінностей, відбудовує історичні памятки та міста, збільшує території національних заповідників і парків;
- повернув з небуття правду про винищення українців через голодомори і репресії, геноцид українського етносу;
- розпочав конституційну реформу по відтворенню вертикалі виконавчої влади та місцевого самоврядування, позбавленню депутатської недоторканності, створенню двопалатного парламенту, відкритих виборчих списків і мажоритарної виборчої системи та багато іншого.
В чому звинувачують Ющенка його воріженьки-неукраїнці:
- що він багато часу витрачає на історично-культурні питання;
- дбає про сімейні традиції, звичаєвий спосіб життя;
- що не жорстокий, не злобливий, що не побив своїх ворогів і опонентів Президентською булавою.
По суті їх (опонентів) дратують його людські якості: порядність, чесність, толерантність, людяність, чого в них явно не вистачає.
Прошу Вас, українці, в кого ще зберігся національний Дух, прокиньтесь і обєднайтесь.
Зрозумійте, що опоненти чинного Президента, це фарбовані лиси, як писав Франко, для яких Україна - ласий шматок для наживи і влади. Україна їм не болить - бо вони не є етнічними українцями, а їх господарі або не в Україні, або в олігархічних кланах.
Дайте можливість справжньому українцю - Ющенку розбудувати Українську Державу, зробити її квітучою та заможною, де пануватимуть приорітети людських і духовних цінностей, морального та фізичного здоров’я, духовного і матеріального добробуту, високих прекрасних традицій, звичаїв, людської честі та гідності.
Будьмо певні в наступній каденції Ющенко повною мірою виправдає всі наші сподівання.


Від імені Козацтва і Лицарства України, всіх свідомих українців, з надією і повагою, щирим серцем – Почесний Гетьман Українського козацтва, генерал-майор Збройних Сил України – Володимир Мулява.Володимир Мулява


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua