МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

чи то Онопенко відбився від рук Берегині, чи то (/)

12/24/2009 | Sean
Портнов хоче в його крісло чи шо...

Конференція суддів адміністративних судів України поклала на Олександра Пасенюка виконання обов'язків глави Вищого адмінсуду.

Як повідомляють джерела, за рішенням конференції Пасенюк має виконувати ці повноваження до законодавчого врегулювання питання, хто здійснює призначення на адмінпосади в судах.

За це рішення проголосували 133 делегати, проти - 43 особи.

Саме у Вищому адмінсуді будуть розглядатися скарги, пов'язані з виборами президента.

Джерела повідомляють, що Онопенко був особисто присутній на конференції та виступав проти обрання Пасенюка, аргументуючи тим, що п'ятирічний термін його повноважень добіг кінця 22 грудня.

Як відомо, протеже Онопенка на цю посаду був заступник глави Вищого адмінсуду Микола Сірош, який сам на себе поклав виконання обов'язків глави.

Водночас на конференції були присутні й депутати від Партії регіонів Лавринович та Ківалов, які підтримували кандидатуру Пасенюка.

Депутат від БЮТ Андрій Портнов рішення конференції суддів адмінсудів на користь Пасенюка вважає "черговою поразкою Василя Онопенка".

"Онопенко несе персональну відповідальність за масштабну корупцію в судах, двовладдя у Вищому адміністративному суді", - додав він.

"До того ж сьогодні Конституційний суд визнав, що дії глави Верховного суду з організації призначення суддів на адмінпосади були антиконституційними", - сказав Портнов.

За словами депутата, щоб припинити безвладдя у суддівському корпусі та визначити, хто здійснює призначення на адміністративні посади в судах, парламент має терміново схвалити зміни до закону "Про судоустрій".

Як відомо, парламент пішов на канікули до 19 січня 2009 року.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/4b337bc8ae606/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua