МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Стойко: Заяву московського блазня Кадирова має розглянути ПАРЄ

12/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Член Політради партії „За Україну!” Іван Стойко вважає, що керівництво РФ та міжнародні організації повинні дати офіційну відповідь щодо агресивних висловлювань президента Чеченської Республіки Рамзана Кадирова. Про це він заявив офіційному сайту «За Україну!».

«Це безпрецедентний факт в світовій дипломатії XXI століття, – наголосив депутат. – Це ще раз підтверджує, що Росія не є цивілізованою державою. Бо подібні заяви може є нормальною практикою десь в недорозвинених африканських країнах, у спілкуванні вождів племен, але не в європейській політиці».

Іван Стойко наголошує, що Рамзан Кадиров є людиною Путіна і без його дозволу не зробив би такої заяви. «Путін і Медвєдєв повинен дати оцінку таким заявам свого підлеглого, - наголошує член партії «За Україну!», - Якщо цього не станеться, то і це буде підтвердженням того, що ставленик Путіна Рамзан Кадиров просто виголосив позицію свого патрона».

«Цей московський блазень Кадиров не тільки вірно служить Кремлю, а й знищує чеченський народ, - заявив депутат. – Зараз він просто виконує всі забаганки Путіна, отримавши владу від його окупаційного режиму в Чечні».

Він також додав, що заява чеченського президента не може залишитися поза увагою міжнародних організацій. „Вона повинна бути розглянута на сесії ПАРЄ”, - вважає народний депутат.

http://www.unian.net/ukr/news/news-353943.html

sean

Відповіді

 • 2009.12.25 | So_matika

  + Фото

  .
 • 2009.12.25 | Большой Брат

  Re: Стойко: Заяву московського блазня Кадирова має розглянути ПАРЄ

  Хрен там - марионетка... Это как раз тот случай, когда хвост виляет собакой. МедвеПут ничего не может сделать с Кадыровым. Третью чеченскую начинать?
 • 2009.12.25 | Budweiser

  Насправді Cтойко зовсім нe правий

  Насправді Cтойко зовсім нe правий. Кадиров зовсім нe є "Московським блазнeм", аджe він ранішe воював проти російської армії, він під крeмлівським сюзeрeнітeтом створив власну фeодальну дeржавку пов'язану тeррором зі власною армією, спeцслужбами, і як заяви Кадирова свідчать, власною зовнішньою політикою.

  Чeчня мeнтально знаходиться нe в Росії, а на Близькому Sході чи в Афраці, а акадeмік і Гeрой Росії Кадиров є відомим бандитом, який по його словах жe "вміє лишe мочити". Тому його слова виражають спосіб його мислeння - якщо проблeма є, то когось трeба замочити. Його слова варто сприймати як слова одного eкваторіального африканського вождя під англійським сюзeрeнітeтом, який наприкінці 1 світової війни у листі побажав англійському королю зїсти сeрцe німeцького кайзeра після пeрeмоги.

  Україні варто використати таку заяву для протидії 5ій колоні в Україні - "от бачитe хто за вас заступається і прийдe вас визволяти" - ці люди біологічно нeнавидять чeчeнців. Та й на міжнародній арeні можна використати для дискрeдитації Росії, а от хвилюватися я би нe став.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.25 | GreyWraith

   Re: Насправді Cтойко зовсім нe правий

   Budweiser пише:
   Україні варто використати таку заяву для протидії 5ій колоні в Україні - "от бачитe хто за вас заступається і прийдe вас визволяти" - ці люди біологічно нeнавидять чeчeнців.
   Судячи з сьогоднйьоi реакцii ПРУ, таки дiйшло. Вони справдi рокiв десять тому великими зусиллями випхали з своiх територiй чеченську мафiю...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua