МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Слово - не горобець, Кадиров - не орел

12/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє Українська Правда, прес-служба Кадирова нібито отримала лист московського представництва Рейтерс про те, що його слова було "вирвано з контексту". Чи це справді так? Порівняйте самі.

От - повідомлення на УП про нібито трохи не вибачення Рейтерсу (повідомлення якого було передруковано у Дейлі Телеграф) перед Кадировим:
http://pravda.com.ua/news/4b33c951e8a80/

Але от - власне інтерв'ю Кадирова на сторінці московського Рейтерсу:
http://ru.reuters.com/article/topNews/idRUMUE5BN1OS20091224?pageNumber=1&virtualBrandChannel=0:

"А так, Грузия, Южная Осетия, Украина - это все будет продолжаться и продолжаться. Это лишняя болезнь для России, зачем всегда болеть, если можно искоренить это раз и навсегда. Мы - великая держава, у нас есть всё. Есть армия, есть техника. Надо нападать - если тебя не оставляют в покое, не надо обороняться, надо нападать на государства и на что хочешь - чтобы жить спокойно. Они нас так просто не оставят. И мы для этого готовимся, и шутить с нами, играться мы никому не позволим"

А от - англійська версія на сторінці DT:
http://www.telegraph.co.uk/expat/expatnews/6858882/Chechen-president-says-the-West-wants-to-destroy-Russia.html

"...Georgia, South Ossetia, Ukraine, all this will go on and on. It's Russia's private affliction. Why should we always suffer if we can eradicate this for good? We are a great power, we have everything - an army, technology. We need to attack"

Скорочено чи не скорочено, в контексті чи без контексту - слова не горобець і разом з Кадировим у скандалі опинився і його московський патрон - Владімір Путін, якому тепер доведеться обирати між засудженням свого "нарваного" протеже та подальшим сидінням в калюжі, бризки з якої, до речі, безперечно полетіли і у бік Мєдвєдєва як президента Росії. Останній тепер мав би подякувати.

Тож, дякуючи Кадирову, обидвом головам російського двоголового орла тепер буде про що подумати. Зрозуміло, що не обов'язково думки співпадатимуть, а голови - не болітимуть.

Олександр Северин

Відповіді

  • 2009.12.26 | Историк

    Это говорит скорее всего о том, что московское представительство

    "Рейтерс", как и большинство других иностранных представительств в Москве, контролируется российскими спецслужбами. А могли (дело-то важное!) и просто пригрозить санкциями вплоть до закрытия или утопления в Москве-реке.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua