МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партизанский отряд. Мобилизация.(л)

12/25/2009 | Soft
На жаль, в Україні ми знову постали перед "повстанням свідомості".
В жовтні 2009 року ПР та БЮТ дуже запекло боролися яка соціальна зарплатня має бути в українця: 100 долларів чи 101. Як казав Карасьов на моїй программі до виборів Ірпінського міського голови - це є показова, що сталося.
А що сталося?
Публічно помічник Юлі каже, що в нас на кожного припадає ВВП 7 тисяч доларів, колишній заступник голови нацбанку Савченко підозрює в прямому ефірі, що в кожного з нас є припрятано (може на смерть?) 50 млрд. долларів (!).
Хоча, добре відомо, що сьогодні 20 млн. українців перебувають за межою фізичного відтворення кілокалорій для походу до роботи (якщо вона є). Бо в Києві відоме видавництво "Бліц" шукає курєра на щоденну роботу з окладом 800 гривень.
Це ж який рівень безробіття, зубожіння повинен бути, щоб працювати за 34 гривні в день? 7000 USD, які декларуються КМУ, як показ подушного річного ВВП є на жаль вимушеною брехнею для US та EU, бо
сукупний борг українців (поточний та стратегічний) вимиває все, що можна ще зібрати. Падає фінансова мораль, бо заява Корчинського, що боги банкам можна не платити є те, що багато хто хотів почути. Сіра економіка стає чорною ще й тому, що ніхто не проголошує можливість заліку через вексель чи відому форму бартеру в таких скрутних обставинах для населення.
Борги одних державних підприємств не заліковуються до інших, прозорість бюджетних операцій доводяться до маразму, не платити зарплату на переконання голови Ірпінського суду є справою безперспективною, а спроба трохи взяти грошей у депутата або в ощадному бану в борг (з рушницею, просто йшов на охоту) є для суду перспективною. Фактично, суть справи однакова, але закон дивиться на це по різному.
Січень, останній місяць надії на чудо, але це чудо може статися лише зі знаком мінус, більш чим наш мінус.
"Ліквідаційна комісія" Дубаю визначить фактичний розмір майна, що потребує нових проектів виходу з кризи. Але і 1000 млрд. буде мало, бо вже і Африка просить лише на екологічну программу збереження африанських лісів 450 млрд. Ми вийшли на заключний етап глобалізації, коли глобальна система втрачає здатність відтворювати себе, бо вона глобальна.
Відтворювати себе можуть лише здорові частини суспільства...
Ми намагалися встигнути за золотим міліярдом, аби як - можемо прислуговувати, сало нарізати, борщ зварити, та винести за стареньким європейцем гівно...

За цих обставин ми змушені вибрати собі не дуже дорогого лідера, накормити телесигналом на жаль українців не вдалося, підроблені під молочні продукти українці покусали і вже не хочуть. Наїлися демократії від націоналістів, "підприємців" та олігархів, криміналу і мєнтовського "порядку".

Тому, за 18 років незалежності українському народу вдалося фінансувати та існувати тільки одній більш менш організованній структурі з розумінням закону, простих людей і помірних витрат на власне життя і свою струтуру - збройним силам та офіцерам, обмежених присягою про національне щастя.
На 17 січня 2010 року ця сила має прийняти політичну присягу А.Скипальского на вірність народу України. Ми вже не зможемо витримати просто фінансово прихід нової бюрократії, як в 2005 році після сходу кучмівських посадовців, коли українці отримували пусті полиці з обіцянками, стратегіями, проектами, документами, про які так завзято всі розповідають за владних повноважень.
Ви мене спитаєте - а чи повернеться Янукович, чи там - Тимошенко... А може Ющенко буде?
А я спитаю: а нам не пофіг?
Тому, спитайте мене що вони будуть робити в лютому?
І я вам відповім: вони будуть бігти до баден-баденів та парижів, втрачаючи по дорозі розум і кокаїн.

А ми як завжди - залишимося. Трошки поправимо те, що перебрехав Віктор Андрійович, відновимо
електричку Коростень-Калінковічі, зробимо в Харькові добрячий кондиціонер для МАЗу, і поможемо білорусам чорноземною картоплею в обмін на їхню.
Просто, тому, що з пустими руками в гості не їздять.

Віталік Партизан, Калейдоскоп Суржиковщини

http://dyrpen.org/forum/index.php?topic=4370

Відповіді

 • 2009.12.25 | Sean

  Був колись такий чувак

  піп Гапон

  Soft пише:
  > Тому, за 18 років незалежності українському народу вдалося фінансувати та існувати тільки одній більш менш організованній структурі з розумінням закону, простих людей і помірних витрат на власне життя і свою струтуру - збройним силам та офіцерам, обмежених присягою про національне щастя.
  > На 17 січня 2010 року ця сила має прийняти політичну присягу А.Скипальского на вірність народу України.

  От при слові "Скипальський" мені він і згадується.

  Не буде партизанського "отряда". Буде багато слів. Скипальського, партії "Ве-е-е-е-елика Україна" і так далі. Можливо будуть провокації. Про погроми пан Свинья на Радуге, можливо, спитає без мене
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.26 | zmej_gorynych

   А я спробую поговорити зі Скипальським і попросити допомоги

   Дякую, Шоне, що звернули увагу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua