МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Львові без наказу регіоналів Луценку „ганьбу” не гукають

12/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Львівська міліція сьогодні затримала студента, який кричав „ганьба” на зустрічі міністра внутрішніх справ України Луценка з жителями Львова у кінотеатрі імені Довженка, де він агітував за Юлію Тимошенко.

За версією начальник Львівського міського управління внутрішніх справ Ігоря Цікала, події відбувалися так : кілька молодиків під час виступу Ю.Луценка розпочали у залі скандування «Ганьба!», так би мовлячи, перешкоджаючи його виступу. Хлопці відмовилися припинити скандування і їх вивели з приміщення кінотеатру.

За словами І.Цікала одного з них було затримано за звинуваченням у дрібному хуліганстві і порушенні громадського порядку. Юнак виявився студентом НУ «Львівська політехніка».

«Хлопець дав покази про своїх спільників і повідомив, що вони вчинили ці провокації за дорученням представників Партії регіонів», - повідомив І.Цікало. Про зв'язки заарештованого з Аль-Каїдою та басксьми сепаратистами Цікало не повідомив. Очевидно з огляду на чистосердечне і „правильне” зізнання, хлопця вже відпустили з райвідділу і навіть „помилували” - за словами І.Цікало : «немає підстав притягувати його до адмінвідповідальності».


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua