МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cеред найвпливовіших греко-католиків - мирянин М. Маринович

12/27/2009 | Влодко Кавун
Греко-католицька газета «Собор» опублікувала рейтинг десяти найбільш впливових діячів УГКЦ. Очолив десятку Блаженніший Любомир Гузар з номінацією «Обличчя Церкви», а на третьому місці виявився активний мирянин Мирослав Маринович, - повідомили укладачі рейтингу.

«Очевидно, що визначити справжній вплив тієї чи іншої особи в суспільстві важко, а у такій Боголюдській установі, якою є Церква, практично неможливо. Святих визначить Церква, а наша газета пише тільки тільки про вплив на церковне життя, який видно неозброєним оком », - зазначила головний редактор газети Тетяна Шпайхер.

Газета «Собор» визначила десять номінацій, серед яких «Обличчя Церкви», «Совість суспільства», «Ревний пастир», «Мотор катехизації» та ін. У першу десятку також потрапили ректор Українського Католицького Університету о. Борис Гудзяк, директор видавництва «Свічадо» Богдан Трояновський, голова Курії УГКЦ владика Богдан Дзюрах та інші.

Рейтинг впливових греко-католиків в Україні публікується вперше. Для максимальної об'єктивності рейтингу видання використовувало три методи: опитування експертів, аналіз конкретних справ відомих греко-католиків і аналіз результатів пошукових запитів з іменами кандидатів в пошукових системах Інтернет-мережі.

«Хочемо ще раз наголосити, що рейтинг топ-10 ніяк не обмежує кількість гідних осіб в УГКЦ, він лише показує 10 добрих прикладів», - зазначають у виданні.

http://www.credo-ua.org/2009/12/10542/

Відповіді

  • 2009.12.31 | keymaster

    Ви забули додати, що сам Мирослав Маринович сидів у тюрмі

    За Вашою логікою, був посаджений туди КГБ для того, щоб зараз розвалювати УГКЦ зсередини :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua