МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Саакашвілі планує мобілізувати півмільйона людей у разі війни

12/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що у випадку війни, жінки і діти повинні бути підготовлені й озброєні "для чинення опору ворогу". Про це глава держави сказав під час відкриття нової будівлі управління Національної гвардії Грузії. Як передає "Ехо Москви", зокрема, М. Саакашвілі відзначив: "Кожне місто, будинок, вулиця і сім'я, повинні стати оплотом опору, ми всі повинні бути готові до війни, і в разі потреби нам треба мати півмільйона людей, які будуть готові стати до зброї, боєприпасів і озброєння нам на всіх вистачить ".


При цьому глава держави підкреслив, що сьогодні "щодня чути погрози на адресу Грузії, ведуться військові маневри на кордонах". "У нас немає ілюзії. Проти Грузії ведеться війна і нам загрожують щодня. Але і ворог не повинен плекати ілюзії, тому що будь-яка авантюра отримає відсіч від кожного військового і офіцера, а також від кожного громадянина. Ми ніколи не віддамо нікому нашу батьківщину. Які б пропагандистські заяви не робилися, як би нам не погрожували, ми нікого не боїмося ", - заявив М. Саакашвілі.

http://mil.in.ua/index.php/news/1326----500-000----.html

sean

Відповіді

 • 2009.12.29 | Историк

  Золотые слова! Неужто новый генсек НАТО подрастает?..

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > "У нас немає ілюзії...
 • 2009.12.29 | zakhar

  А в 2008-му грузини де були?

  Якщо тоді нічого не змогли, то й зараз не зможуть.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua