МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фракція «БЮТ» висловлює своє презирство «Нашій Україні»

12/29/2009 | Юрій Романюк


ДЕПУТАТСЬКА ФРАКЦІЯ
В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ РАДІ

76000, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, тел. (0342) 552279, 551883, 556133 - факс57 « 28 » грудня 2009 р.


З А Я В А

фракції «Блок Юлії Тимошенко» в Івано-Франківській обласній раді стосовно агресивний заяв «президента» Чечні

Рамзана Кадирова щодо України, Грузії та Південної Осетії.


Фракція «Блок Юлії Тимошенко» висловлює свій протест стосовно провокаційної та агресивної заяви «президента» Чечні Рамзана Кадирова стосовно України, Грузії та Піденної Осетії.

Ми повністю підтримуємо своєчасну, адекватну та актуальну реакцію Кабінету Міністрів України, в особі Міністерства закордонних справ України, на провокаційні заяви Кадирова щодо України. Абсолютно компетентною та вичерпною є реакція члена Кабінету Міністрів Юлії Тимошенко – Міністра закордонних справ Петра Порошенка, та його Першого заступника Володимира Хандогія у переговорах з Міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим та його заступником Григорієм Карасіним, які офіційно категорично відмежувались від заяв Кадирова, і виключили будь-яку причетність Кремля до їх походження.

В той же час, нас дивує печерний рівень примітивної провокаційної позиції фракції «Наша Україна» в Івано-Франківській обласній раді та текст їх заяви, більша частина якої присвячена не стільки засудженню висловлюванням Кадирова щодо України, скільки стали безпідставним приводом для чергової дискредитації кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко, та очолюваного нею всього складу Кабінету Міністрів України, вихвалюванню іншого кандидата у Президенти України Віктора Ющенка.

Фракція «Наша Україна» в обласній раді замість того, щоб шукати привід до консолідації та згуртування усіх політичних сил області перед зовнішніми загрозами і викликами агресивних дій щодо України зі сторони закордонних провокаторів, використовує ці напади виключно проти інших політичних сил області, в інтересах свого кандидата у президенти України Віктора Ющенка, тим самим ще більше розколюючі суспільство та громаду області.

Фракція «БЮТ» висловлює своє презирство провокаційним текстам штатного провокатора фракції «Наша Україна» в обласній раді, депутату та голові постійної комісії з питань засобів масової інформації Ользі Бабій, провокаційні та неадекватні тексти заяв авторства якої, тільки провокують на внутрішнє самопоїдання політикум області.


Голова фракції «БЮТ»

в обласній раді Юрій Романюк

Відповіді

 • 2009.12.29 | Д. А.

  Клясна заява!

  З п"яти абзаців:

  1. Дві строчки власне про заяву Кадирова.

  2. Одним абзацем лизнули Тимошенко і Кремль.

  3-5. Висловили своє "презирство" фрації НУ та Ользі Бабій

  Після цього фраза "В той же час, нас дивує печерний рівень примітивної провокаційної позиції фракції «Наша Україна» в Івано-Франківській обласній раді та текст їх заяви, більша частина якої присвячена не стільки засудженню висловлюванням Кадирова щодо України..." виглядає, як мінімум, смішно.

  Тим більщо, що у заяві БЮТу про "засудження" висловлювань Кадирова не йдеться взагалі, є лише "протест".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.29 | Sean

   але Юрій Романюк не дискутуватиме

   це не персонаж на форумі, це просто модератор ввів автуру для інформації
  • 2009.12.29 | keymaster

   Це новина з Майдан-Заходу, знесена на обговорення у ВФ

   методом засвітки прихованого повідомлення.
   Все решта у Шона абсолютно вірно - Романюк не дискутуватиме, бо він у ВФ ніколи й не реєструвався

   Але заява феєрична, і тим дуже цінна :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua