МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голова профспілки ДАП"Львівські авіалінії" - до Прем’єр-міністра

12/29/2009 | Володимир Верес
Шановна Юлія Володимирівна. Ви в своїх висловлюваннях завжди посилаєтесь на повагу до Левка Лук'яненка. Я, будучи членом Української Республіканської партії, головою однієї з районних організацій, ще в 1991 році був представником виборчої коаліції "Україна і демократія", яка підтримувала кандидата на першого президента Незалежної України Левка Григоровича Лук'яненко. В 2006 році я був Вашим представником, заступником голови 31-ї дільниці 125 округу.

Але на сьогоднішній день я не можу сказати, що я та члени Вільної професійної спілки інженерно - технічних працівників ДАП "Львівські авіалінії" підтримаємо Вас, як кандидата у президенти Незалежної України.

Наші звернення до Вас, як Голови Кабінету Міністрів канули в небуття в порушення Закону України Про звернення громадян. Не дивлячись ні на що, Ви знову використовуєте наші бажання до кращого життя і наші проблеми в своїх виборчих цілях, як і на виборах в 2006 році ім'я Л.Г.Лук'яненка. Співставляючи всі факти та документи, ми можемо констатувати, що всі заяви Прем'єр-Міністра України це просто те, що хочуть почути люди, але не план діяльності майбутнього Президента Незалежної України у складі Вільних Держав Європи.

Ваші клерки і соратники грубо порушують Конституцію України, Конвенції МОП 87 та 94, Рішення Конституційного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) статей 8, 11, 16 Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" (справа про свободу утворення профспілок) від 18 жовтня 2000 року (N 11-рп/2000,Справа N 1-36/2000), Закони України для приватизації Державного майна ДАП “Львівські авіалінії», майна народу України.

За відстоювання Державного авіапідприємства «Львівські авіалінії» від рейдерських посягань, моє помешкання з 2 січня 2007 року, не дивлячись на зимовий період, було позбавлено опалення (відрізано газову трубу), в липні 2007 року шляхом пошкодження електоромережі, було відключено від енергопостачання. Це після того, коли я звернувся до Вашого протеже – генерального директора Міжнародного аеропорту «Львів» О.Ю.Загреви про встановлення лічильників обліку газу та електроенергії. Призначення на посаду О.Ю.Загреви, як і керівників ДАП "Львівські авіалінії" (В.А.Кокшарова, В.Л.Матюшенка, Є.Г.Дихне, Д.І.Чевердюка) відбулося з грубим порушенням Наказу Мінтрансзв'язку №988 від 19.12.2003 року, як наслідок нехтування конституційними правами громадян, Президентом яких Ви виявили бажання бути, та доведенням Державного авіапідприємства до стабільної фінансової несплатоспроможності та можливості покрити власні борги в. о. ген. директора ДАП "Львівські авіалінії" Д.І.Чевердюка за сприяння керівництва Державіаадміністрації О.Давидова та О.Овчіннікова.

Довідка щодо КОРУПЦІЇ в галузі цивільної авіації. Державне майно ДАП "Львівські авіалінії" віддано в управління некомпетентним, далеким від цивільної авіації відставним військовим, призначеним на авіапідприємство членом Соцпартії М.Рудьковським в часи прем'єрства В.Ф.Януковича та Ю.В.Тимошенко. Ці відставні військовослужбовці не мають профільної освіти, не проходили жодних обов'язкових конкурсів керівників держ. підприємств та обов'язкових медичних оглядів за місцем проживання перед участю в конкурсах, не реєструвалися в відділі реєстрації та міграції УМВСУ у Львській області, але уміють укладати завідомо збиткові угоди (АК "Євролайн", "Монос", "Карiне", "Міст-Тур", ...) та привласнюють державні кошти, як вбачається не без допомоги Львівських транспортної та обласної прокуратур.

Керівниики в Державіаадміністрації з «ЄЕС-Авіа» О.Давидов з О.Овчінніковим, які розвалили "Авіалінії України" та продовжують покривати, як вбачається, рейдерів Державного авіапідприємствa "Львівські авіалінії". Умисно і, як вбачається, не без особистої вигоди, заганяти в борги підприємство за 3 роки більше 50 000 000 грн. з метою, "прихватизації".

Заробітну плату іноді виплачують, лише за рахунок розпродаж літаків на сумнівних агро біржах за "смішними цінами".

Результат звернень Вільної профспілки інженерно-технічних працівників - розправа, оббріхування з допомогою "вірних осіб" льотної служби, як вбачається, за даними Львіської транспортної прокуратури – ШАХРАЇВ, та корумпованої прокуратури (Крикливець, Левицька, Франковська, Барабаш, Подубинський, Паламар, Квас,...прокурор Львівської обл. О.Баганець), навмисні звільнення членів виконкому Вільної профспілки, керівників профсрілки, - щоб не заважали в рейдерстві та отриманні і приватну власність державного майна за безцінь з використанням рабської праці трудового колективу. Як вбачається, корумпована прокуратура позакривала всі кримінальні справи щодо розкрадання майна і коштів підприємства керівниками-рейдерами, відкриттям кримінальних справ, якими хизувалися всі: від СБУ до прокуратура, податкова міліції, публічно вихваляючись в пресі.

Власник ТзОВ "Авіакомпанія "Вега" Д.І.Чевердюк судиться в судах як генеральний деректор ТзОВ "Авіакомпаній "Сіріус" - "Вега" і як в.о. гендиректора ДАП "Львівські авіалінії", сам з собою, за майно ДАП "Львівські авіалінії", щоб отримати в свою власність 10549862,78 грн. державного майна за даними заст. прокурора області Б.Подубинського від 14.10.09р.

Д.І.Чевердюка призначили в.о. гендиректора ДАП "Львівські авіалінії" з грубим порушенням чинного законодавства за сприяння Мінтрансзв'язку та Державіаадміністрації (а де Наказ № 988 Про створення холдингу і де Голова правління Холдингу О.П.Ковальчук - у могилі).

Управління юстиції у Львівській області, Львівське міське управління юстиції за 302000 грн, що стягнуто з ДАП "Львівські авіалінії" за фальшивим виконавчим листом в 2007 році не повернуті по даний час, заняли позицію щодо протидії легалізації та реєстрації ВПІТП.

За кошти державного авіапідприємства нелегітимні керівники найняли адвоката Р.І.Кузана, виплачуючи йому шалені кошти по 5-8 тис. гонорару за судове засідання в протидію діяльності ВПІТП, за рахунок невиплат зарплат працівникам, лише щоб позбутися Вільної профспілки, щоб не заважала привласнювати Державне майно.

Голова Вільної профспілки В.Верес, який має статус реабілітованого, дитини - політв’язня, нагороджений почесною відзнакою «ХРЕСТ ЗВИТЯГИ» за участь в національно-визвольній боротьбі в з квітня 2009 р. звільнений з роботи Д.І.Чевердюком шляхом збору підписів під наклепницьким зверненням та звинуваченні в тероризмі, грубо порушив Закон України Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні, та рішення Львівської обласної ради № 850 від 10 березня 2009 року Про визнання громадян потерпілими від політичних репресій. Для недопущення та унеможливлення протидії розкраданню ДАП «Львівські авіалінії», що підтверджено перевркою КРУ, згідно відповіді КРУ №05-16/6312 від 18.11.2009р.

Дане зверненя буде направлене Вам листом та передано в засоби масової інформації.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua