МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Микола Рябчук: "Собака був один і не на борту літака"

12/29/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Українська журналістика вкотре демонструє свою провінційність

Інформаційна пилюка довкола скандалу з компанією ”Віззейр” нарешті вляглася. Усі причетні у тій чи тій ролі до подій у Лутонському аеропорту, здається, вже висловилися. Можемо, отже, підбити сякі-такі підсумки у цій неприємній історії. Головними потерпілими у ній, на мій погляд, виявилися не компанія й навіть не пасажири злощасного рейсу Лондон–Київ, скасованого 18 грудня через складні погодні умови. Головними потерпілими стали — вже вкотре! — українська журналістика та, разом із нею, українське суспільство, занурене в каламутне вариво неперевірених фактів, пропаґандистських маніпуляцій та густопсової ксенофобії, підживлюваної на інтернет-форумах професійними ЖЖ-бійцями ефесбешного вишколу.

Далі - тут: http://gazeta.ua/index.php?id=321739


sean

Відповіді

 • 2009.12.30 | Хвізик

  По-моєму, було ясно від початку, що маємо справу з черговою дурн

  дурналістською качкою
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.30 | Bayan

   Качкою від Рябчука? - Повністю погоджуюсь.

   Хвізик пише:
   >Re: По-моєму, було ясно від початку, що маємо справу з черговою дурн
   > дурналістською качкою

   Ліньки спростовувати цю пустомельну балачку.
   Лише один факт: якщо би дурналіст Рябчук не був такий заклопотаний голослівним бічуванням колег-дурналістів, він легко б знайшов і ім'я і фотографію і навіть особисте інтерв'ю отого загадкового аноніма.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua