МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Квартирна афера родини Януковичів

12/30/2009 | Майдан-ІНФОРМ
В 2003-му році Вікторові Януковичу було на правах найму надано помешкання площею 184 кв. м., розташоване за адресою вулиця Володимирська, будинок 49-а, квартира 100. При цьому Віктор Янукович не жив в цій квартирі, оскільки відповідну секцію будинку ще не було здано в експлуатацію.

14 жовтня 2003 року він приватизував квартиру, подавши в документах як членів своєї родини дружину Людмилу, молодшого сина Віктора, та тещу Валентину Давидову — всього чотири особи.

За законом, безоплатна приватизація житла здійснюється з розрахунку 21 метр загальної площі на одного члена родини плюс додатково 10 метрів на всю родину. Отже, безоплатно родина Януковичів могла приватизувати 21 × 4 (84) + 10 = 94 кв. м. житла. Решту 90 кв. м. Януковичі мали оплатити з власної кишені. І вгадайте, скільки вони заплатили за 90 кв. м. нового житла в центрі Києва, житла, яке прийнято називати «елітне»?

Поки ви думаєте, я спробую вам допомогти: візьмім умовну цифру в 1000 доларів США за 1 кв. м. — тоді Януковичі мали заплатити 90 000 доларів США. Оскільки ціна квадратного метри була умовною, то й підсумкова цифра може коливатися, теж умовно: від мінімуму в 50 000 до максимуму в 180 000 доларів.

А тепер — правильна відповідь, бо на щастя, фактична сума, яку сплатила родина Януковичів, відома. Януковичі сплатили 16 гривень 24 копійки.

Читайте матеріал Сергія Лещенка «З життя державної еліти: халявна квартира для Віктора Януковича» повністю тут — http://www.pravda.com.ua/articles/4b3a0370da25d/ .

Відповіді

 • 2009.12.30 | Юрий

  Re: Квартирна афера родини Януковичів

  Це не єдина квартира Януковичів, але з цього він починав києвський етап свого життя. Потім була квартира площею більше 300 метрів кв.
  І так далі. Все це уже відоме...А от що він тишком-нишком будує за 5-метровим парканом в Межигіррі і тільки по ночам.Кажуть що підземну Кічу та заводік. Хто може сфотографуйте охоронників Межигірря з кримінальними обличчами...
 • 2009.12.30 | zmej_gorynych

  Кадавр, бл.ть.

  Не кращий за інших політблякадаврів. А гірший тим, що з поміж всіх них є, мабуть, з найнижчим IQ та ще й із явними замашками гопника.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.30 | Сахаров

   І оце лайно (виправлено)

   ми можемо отримати у якості президента? (Далі слідували два речення, які можна кваліфікувати за ст. 112 КК України, це прибрав, бо 5 років за Янука - надто велика ціна, воно лайна варте. Проте думка ворушиться...)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.30 | АБВГ

    Да. Пояснити любов виборців до Ящура може тільки пісня


    Признаться вам, сама не понимаю
    Зачем о нем так часто я вздыхаю
    И почему мне только светит солнце
    В его оконце, в его оконце

    А он мне нравится, нравится, нравится
    И для меня на свете друга лучше нет
    А он мне нравится, нравится, нравится
    И это все что я могу сказать в ответ.

    А он мне нравится, нравится, нравится
    И для меня на свете друга лучше нет
    А он мне нравится, нравится, нравится
    И это все что я могу сказать в ответ.
 • 2009.12.30 | rais

  Повний 3,14-здець.

 • 2009.12.30 | Сахаров

  Що не кажи, а прогрес

  Виросла людина - почавши з шапок Янек доріс до квартири, а потім і до "іменьїца". Та все одно якось несерйозно - з його посадами, хоч би на попередника свого Лазаренка рівнявся. Красти то красти. Отой грав крупно. То руки Янека, можна сказати, майже нічого і не крали. Так, дрібне, три десятки мільйонів наварив. Як був дрібним злодієм, так і залишився, принаймні за звичками. І оце стерво буде моїм президентом?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.31 | rais

   Дайош амністію пограбованому, пробачте, тіньовому капіталу !!!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua