МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Отак формується громадянське суспільство... (л)

01/03/2010 | Isoлято
Свет в Большой Дымерке пропал за четыре дня до Нового года. В перспективу встретить праздник при свечах - местные жители не верили до последнего. Но когда ремонтная бригада уехала из села за несколько часов до полуночи - люди поняли, ждать помощи неоткуда. В отчаянии попытались остановить ремонтников.

Чтобы в каждом доме все-таки зажглась новогодняя елка - решили активно действовать. Самостоятельно договорились с местными электриками, всем миром собрали деньги на оплату их работы. Практически все мужчины взяли в руки лопаты и в темном лесу раскапывали провода в 10 тысяч вольт.

Мастер аварийной бригады Киевоблэнерго Николай Лукашенко утверждает - в Большой Дымерке никак не могли подъехать к месту обрыва проводов, потому были вынуждены оставить работу и уехать в соседнее село - там тоже не было света.

- Без тяжелой техники мы не можем устранить это повреждение. Потому что тут все заросшее кустарником, - сообщил Николай Лукашенко, мастер аварийной бригада Киевоблэнерго.

Мастер уверен - могли бы устранить повреждения во всех населенных пунктах области до Нового года, да людей не хватает. Из-за этого работают по 14 часов в сутки - без перерывов и выходных.

В этом районе Киевской области электричество "лежит" еще с понедельника. Вот этот бетонный столб не выдержал натиска стихии и упал - потянул за собой провода. Но его, по крайней мере, видно. На ближайшие полкилометра такие опоры лежат под снегом и бригадам Киевобленерго еще предстоит их найти.

Новый год без света в Киевской области встречали как минимум полсотни населенных пунктов. А жители Большой Дымерки до сих пор не могут нарадоваться, ведь праздник им удалось спасти...


http://kiyany.obozrevatel.com/news/2010/1/3/58705.htm

Но можна, канєшна, і расстрєльнимі камандамі...

Відповіді

  • 2010.01.03 | yes

    Громадянське суспільство формується, коли люди скидуються на бе+

    на бензин для автобуса і їдуть на дачу голови Уряду, де починають пікетувати.

    Якщо самі копають, то це самоуправство громади, це означає, що громада бере на себе обов"язки влади.
  • 2010.01.03 | Мартинюк

    В селі воно людям простіше

    Залишилися навички типу - не нарубаєш дров сам, то ніхто тобі не нарубає.
    В місті виросло покоління людей яке перконане що аби щось виправити - то треба звернутися до начальства. Тому деяке начальство до сих пір винграє місцеві вибори вкручуючи лампочки у підїздах.

    Коли я жив на квартирі у Києві , то наразився на конфлікт з сусідами коли сам із своїми родичами -будівельниками, які приїхали до Києва шукати відповідну роботу побілив і підфарбував сходову клітку , карнизи підрівняли гіпсом, діри у плиті перекриття зашпаклювали ... Сусіди навіть написали заяву в ЖЕК на "самоуправство", хоча ... сам ремонт їм сподобався.

    Електричну проблему у себе вирішив шляхом закупівлі на останні гроші невеликої китайської дизельної електростанції - пробував, поки працює...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.03 | yes

      Re: В селі воно людям простіше

      Мартинюк пише:
      > Залишилися навички типу - не нарубаєш дров сам, то ніхто тобі не нарубає.
      Це зветься пожертвували.

      Десь за бугром, пожертвувати на приватну фірму, якій належить нерухомість, у якій проживаєте - це не вкладається у логіку.

      Те саме відремонтувати приватну електромережу власним коштом.

      Електрики покинули ремонт, бо власник не оплачує понаднормові, не дає техніки іт.д. Бо кошти виручені за оплату електроенергії перекинув на оффшори.

      П.С.
      Я розумію, що щоденно дивитися на засраний під"їзд не витримують нерви і людина вдається до пожертв, якщо має чим. Інших давить совкова жаба, бо їм тих грошей на фарбу би хватило на мішок макаронів і пару кг м"яса і наїлися б досхочу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.03 | Isoлято

        Ви трішки забігаєте наперед...

        Спочатку люди вимушено об'єднуються, щоб відремонтувати те, за ремонт чого вони ВЖЕ заплатили. Щоб прибратися нарешті у власних засраних під'їздах - хоча взагалі-то це мусить робити ЖЕК.

        І лише ПІСЛЯ ЦЬОГО приходить усвідомлення: а чи потрібні нам взагалі такі "кантори", які беруть з нас гроші... а робити все одно все треба самим?

        А далі - суди, пікетування... і "вадєялє" - ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ СТРАЙК, про необхідність якого я писав ще в 93-му році (падурасці відніс статтю до газети "Нєзавісімасць" - колишнє "Касамольскає знамя" - де її "зажували").
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.03 | yes

          Re:Греко-католики вийшли із підпілля і коштами громад збудували+

          і відновили біля 2000 церков. І будують далі, як і інші. У наших селах кожен мав відпрацювати кількість годин та пожертвувати, що міг.

          Люди жертвували для себе, як із будівництвом газопроводів.

          Але для чого допомагати Суркісу, якому належить обленерго? Все це справді потрібно переводити у судову площину.

          Будь-яка дія громади є позитивна річ, чи вони разом випивають, чи морду б"ють сусідньому селу чи ремонтують не власну електромережу. Тут я за.

          Я бачу в українській громаді величезне джерело ентузіазму. До слова, тільки Ющенко на нинішній день зумів його залучити на своїх проектах озеленення, Арсенал чи Батурин. Коди я порівнюю із колишнім союзом і нинішнім заходом, то бачу той самий механізм, коли на добру ідею легко можна залучити пару сотень дармових робочих рук у вільний від праці час тільки за обід у кафе та напої.

          Isoлято пише:
          > Спочатку люди вимушено об'єднуються, щоб відремонтувати те, за ремонт чого вони ВЖЕ заплатили. Щоб прибратися нарешті у власних засраних під'їздах - хоча взагалі-то це мусить робити ЖЕК.
          >
          > І лише ПІСЛЯ ЦЬОГО приходить усвідомлення: а чи потрібні нам взагалі такі "кантори", які беруть з нас гроші... а робити все одно все треба самим?
          >
          > А далі - суди, пікетування... і "вадєялє" - ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ СТРАЙК, про необхідність якого я писав ще в 93-му році (падурасці відніс статтю до газети "Нєзавісімасць" - колишнє "Касамольскає знамя" - де її "зажували").
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.01.03 | Isoлято

            Так то ж "глеко-каторики"...

            Їх совєцька влада мордувала не 70 років, а тільки 40. І підпорядковані вони Папі Римському, а не КҐБ-патріархату. І взагалі на заході України не встигли прищепити таку відразу до добровільних колективних дій, як це зробили камунізди своїми "суботнікамі"...

            А взагалі-то церкви - це трохи не той показник. Це, так би мовити, "невиробничі потужності". Якби замість 2000 церков відновили лише тисячу, але на додачу до того - якийсь міст або шматок залізниці, зруйнованої німцями та савєтамі... мене б це, щиро кажучи, більше вразило. Ну то вже така моя суто деїстична опінія.
        • 2010.01.03 | zmej_gorynych

          Отут якраз добре було би селянам...

          Isoлято пише:
          > Спочатку люди вимушено об'єднуються, щоб відремонтувати те, за ремонт чого вони ВЖЕ заплатили. Щоб прибратися нарешті у власних засраних під'їздах - хоча взагалі-то це мусить робити ЖЕК.
          ...відняти зі своїх майбутніх рахунків на оплату електроенергії вартість проведених робіт. З урахуванням вартості трудової сили селян по тарифах Київобленерго.

          > І лише ПІСЛЯ ЦЬОГО приходить усвідомлення: а чи потрібні нам взагалі такі "кантори", які беруть з нас гроші... а робити все одно все треба самим?
          Звичайно, що непотрібно.
          Більше того, енергетики могли б такі речі використовувати також і на свою користь. Наприклад, значну долю некваліфікованої праці (викопати яму, підняти стовпа і т.д.) перекласти на плечі місцевих громад, звичайно заплативши їм також щось. Але водночас скоротивши значну к-сть своїх монтерів (або знявши з них геть зовсім некваліфікований труд).

          > А далі - суди, пікетування... і "вадєялє" - ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ СТРАЙК, про необхідність якого я писав ще в 93-му році (падурасці відніс статтю до газети "Нєзавісімасць" - колишнє "Касамольскає знамя" - де її "зажували").
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.01.03 | rais

            Re: Отут якраз добре було би селянам...

            Суди? В україні системних змін не відбулося. Правоохоронна і судова системи як і раніше на утриманні і обслуговуванні тієї ж самої комунобанди. Суди, туди... Газета "Червоне Знамя"... Невиправлена віра раба, або дівоча недолугість... Без принципових системних змін, в тому числі зміни власності на користь національних інтересів держави - Україна не стане посправжньому незалежною і квітучою.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.01.06 | Isoлято

              Я розповів дещо з того, що я намагався робити на початку 90-х...

              ...коли мені, до речі, ще 20 років не виповнилося. А Ви де були і що робили, яке у Вас право мене звинувачувати у "вірі раба, або дівоча недолугості"? Може, Ви трохи в іншому напрямку творили тута "системні зміни"? Ваша слюшшба і апасна і трудна?
      • 2010.01.03 | rais

        Re: Воно простіше

        І я про це. Громадське суспільство не виховати і не побудувати на таких прикладах. Навіщо тоді ці обленерго, трамвайні управління, банківська система, ВР, КМ, міліція , суди... Нахріна вони потрібні, як що податки їм заплати, підвищення цін мовчки прковтни, ще й своїми руками за свої копійки виконай за них їх роботу. Нахріна українцям такий "націоанльний виробник", керівник, депутат...? Нахріна нам така бля еліта? Нахріна нас потчувати такми прикладами свідомості раба?
        Ці дівчатка дурніших прикладів навести не змогли?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.03 | Isoлято

          І де ж Ви з цими гучними гаслами були в 91-му році?

  • 2010.01.03 | Чучхе

    А я думаю, все банальніше

    Просто фірма Кока-Кола, та ще кілька потужніх підприємств, що базуються у Великій Димерці, просто доплатили ремонтникам за першочерговість ремонтних робіт

    І що взагалі таке Велика Димерка? Це село, яке лежить на трасі з Києва у Київ ;) і з якого до центру міста ближче, ніж з Одеської площі чи лісового масиву
  • 2010.01.03 | Koala

    Громадянське суспільство буде, якщо тепер через суд

    з обленерго здеруть стільки, що наступного разу все буде полагоджено за півгодини до аварії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.01.03 | Isoлято

      Це вже наступна стадія!

      А починати треба з отакої "суспільної дії". Щиро зичу мешканцям Великої Димерки всіляких успіхів на цьому шляху!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.01.03 | rais

        Отак виховується свідомість мовчазного і покірного раба.

        На прикладах покірної згоди з існуючим станом громадське суспільство не розбудувати. Ось так ви намагалися відшукати можливість іншого способу спротиву під час голодних 32-33 рокців. Виявляється він був, але його не знайшли, бо взяти в руки зброю не можна було. Нізя. За вашими думками краще мовчки з дітьми померти ніж із зброєю чинити опір розстрільним бригадам. Сучасний стан в Україні (назвіть її, хоч літаком, хоч трамваєм), де таж сама комунобандитська номенклатура, тихою сапою, через створення штучних, нелюдських умов життя, фізично продовжує знищувати мільйони людей, подібний. І люди мають природне право на захист свого здоров'я і життя повстати проти злиднів та гноблення і скинувти цю злочинну систему.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2010.01.03 | Isoлято

          Вибачте, де Ви в мене знайшли заклики до "покірної згоди"?

          Те, що я тут не хочу відвертим текстом пропаґувати певні дії, ще не означає того, що я з ними не згодний. І, здається, з мого постинґу чітко було видно, що іншого виходу станом на 32-33 рік, ніж НАСИЛЬНИЦЬКИЙ СПРОТИВ (краще - озброєний), я собі не уявляв і зараз не уявляю. Інша справа - ЧОМУ цього спротиву не було? ЧОМУ система, що дісталася нам у спадок від СССРу, не була знищена ще в 91-му (ну добре, 92-му) році?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2010.01.03 | rais

            Re: Вибачте, де Ви в мене знайшли "заклики до покірної згоди"?

            Не було спротиву тому що, і тоді, і зараз існують оракули які оспівують чудове буття і прекрасне майбутнє тільки з цими керманичами... За їх висловами вже сьогодні все буде кольорове, тільки електричні дроти самім треба підключити. І будь який заклик до озброєного спротиву проти комунобандитської системи керування тоді і зараз системою не "одобрялся". Одобрялісь агітатори і радіо шансон...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2010.01.06 | Isoлято

              Нунаканєцта... хоч на щось почали відповідати...

              rais пише:
              > Не було спротиву тому що, і тоді, і зараз існують оракули які оспівують чудове буття і прекрасне майбутнє тільки з цими керманичами...
              Прааавільна! А чи не від тих же оракулів rais® почув про "квітучу Україну 80-х" і тепер нам тута ці байки переспівує?

              > За їх висловами вже сьогодні все буде кольорове, тільки електричні дроти самім треба підключити.
              Нуканєшна, вони помиляються! Нічого "кольорового" СЬОГОДНІ нема, треба повернутися у "квітучі 80-ті"!

              > І будь який заклик до озброєного спротиву проти комунобандитської системи керування тоді і зараз системою не "одобрялся". Одобрялісь агітатори і радіо шансон...
              Ну розкажіть трошки про те, як Ви "закликали до озброєного спротиву" і шо Вам за це було. Бо, знаєте, на початку 90-х (і пізніше) такий собі Дмитро Корчинський закликав "до спротиву" - причому озброєного! - дуже навіть відкрито. І нічьо, живий, голова на місці й навіть без зайвих дірок...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".