МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Київ, ТВО 219, ВД 46 (л)

01/17/2010 | Looking In
Доброго дня всім жителям форуму.

Моя участь на цих виборах доволі обмежена, ні в комісії, ні в спостерігачах не сиджу. Робитиму свій вклад в нашу справу спостереженням збоку.

Ця гілка про Київ, ТВО 219, ВД 46. Сюди переноситиму тільки повідомлення про події на дільниці із відповідної гілки http://kb.lito.kiev.ua/?cat=34&s=1 свого основного місцеперебування в мережі, загальні речі ви всі і так знаєте. Хто може приєднатися - пишіть сюди.

-----------
Якщо я порушую правила форуму, прошу підказати, оскільки я тільки читач Майдану, пишу дуже мало, і можу писаних/неписаних правил не знати. Може я не в той розділ написав, а треба було в безПравил

Відповіді

  • 2010.01.17 | Адвокат ...

    Re: Київ, ТВО 219, ВД 46 (л)

    З нетерпінням чекаю на нові повідомлення!
  • 2010.01.17 | Looking In

    Візит на виборчу дільницю

    ВД - другий поверх школи №80, тут же на першому сусідня дільниця №47.

    Людей мало, в основному старшого віку. На першому поверсі двоє міліціонерів. В приміщенні порядок, спокійно, уважні спостерігачі. Отримав свій бюлетень, проголосував. Бюлетень в урні дуже гарно розкрився :) . Людей так само мало. На все пішло не більше 5 хвилин. Біля школи стоять авта, яких раніше не бачив. Можливо, це спостерігачі. Що ж, подивимось, як воно буде далі.

    -----------
    Мої розтікання мислію по древу по лінку в першому пості, тут тільки коротко
  • 2010.01.17 | Looking In

    Київ, ТВО 219, ВД 30 (л)

    Тепер про голосування дружини.

    ВД №30 - перший поверх школи №84, на другому поверсі ВД №31.

    Прийшли о 15:00, багато людей, на дорозі ДПС-ники - ми близько до ЦВК. Голосують люди середнього та близько до молодого віку. За огорожею спостерігає охорона ізраїльського посльства.

    Поки дружина голосує, я спілкуюсь із одним із спостерігачів. Хлопчина молодий, каже - зимно. Холод -це проблема, якщо спостерігачі думають не про запобігання порушенням, а як пошвидше це все закінчити. Саме голосування проходить спокійно. Затрачено часу не більше 10 хвилин.

    Тепер я на Лесі Українки 21-А, близько до ЦВК. Зможу - пофотографую.

    http://kb.lito.kiev.ua/?cat=34&s=1&a=100
  • 2010.01.17 | Looking In

    фоторепортаж від ЦВК, 16:30-17:00, 11 фот, 190кб

    Як обіцяв, коротенький фоторепортаж від ЦВК
    Час зйомки - 16:30 - 17:00
    На жаль, фотоапарат мене підвів, довелось фотати на телефон, якість відповідна; ще й руки трясуться :) .
    При загрузці форум переставив всі фото по-своєму, якщо дивитись по номерах зображень - буде видно порядок мого обходу площі, але підписи до фоток я нумерую вже в порядку постановки у форумі.

    Поки фотографував, підходили, розпитували. Одна жіночка жалілась, що їй погрожували за те, що проголосувала за Яценюка. Лаялась на Януковича, потім пішла в кабінки (фото 4). Хлопи в палатках мерзнуть, реакція на фотоапарат слабка, не говорять, на репліки махають головою. Їхні керовніки на репліки не реагують. Міліціонери (фото 10) покірно сприймали дійсність і методично обходили палатки по периметру - туди-сюди. Ще був даїшник на файному 10 Лансері, який дуже боявся що я його сфотографую. Пожалів :)

    фото 1 - вхід у намет справа від входу в ЦВК
    фото 2 - робітники монтують сцену, вид з центру площі перед ЦВК
    фото 3 - ряд наметів понад дорогою, по периметру площі
    фото 4 - туалети справа від сцени (якщо орієнтуватись по фото 2)
    фото 5 - сцена ззаду (фотографую від пам'ятника Лесі Українці)
    фото 6 - ЦВК працює, хвіртка не заблокована
    фото 7 - ще один намет - зліва від входу до ЦВК
    фото 8 - тупцюють біля входу до ЦВК, виглядає що камандіри тих, що тупцюють в палатках
    фото 9 - той самий ряд палаток, вид з боку входу до метро "Печерська"
    фото 10 - наша міліція нас береже, обличчя світити не захотіли, прогулюються парочкою вздовж наметів
    фото 11 - один з тупцювальників у наметах, в кожному наметі по одному, до сусідів не ходять, не балакають
  • 2010.01.20 | Looking In

    Порівняння результатів по дільницях 30 та 46, ТВО №219

    Порівняння результатів по дільницях 30 та 46, ТВО №219
    http://kb.lito.kiev.ua/?cat=34&s=1&a=118

    ВД №46, кодова назва "народна", проголосувало 1422 виборці:
    Противсіх В. В., Ратушняк С. М., Рябоконь О. В. - повністю нулі, Бродський М. Ю., Супрун Л. П., Пабат О. В. - по одному голосу, Костенко Ю. І., Богословська І. Г. - по два голоси. Загалом ці голоси можна вважати просто нулем, всього їх 7.

    ВД №30, кодова назва "депутатська", проголосувало 1635 виборців:
    Рябоконь О. В. - один голос, Костенко Ю. І., Бродський М. Ю., Супрун Л. П., Ратушняк С. М. - по два голоси, Богословська І. Г., Пабат О. В., Противсіх В. В. - по три голоси. Також - практично повний нуль, всього їх 18.

    Дані кандидати очевидно із самого початку були аутсайдерами. Дещо вищі голоси по ВД №30 думаю пояснюються тим, що ВД на кілька кілометрів ближче до центру, до неї приписані т.зв. "депутатські" будинки по вул. Лесі Українки, а там якраз і можуть проживати принаймні товариші даних кандидатів. ВД №46 в цьому плані більш прагматична, за аутсайдерів голосували вдвічі менше, враховуючи кількість усіх голосів по дільницях.

    Результати голосування за Мороза О. О. навпаки, виявили протилежну тенденцію - по ВД №46 число голосів рівно вдвічі більше, ніж по ВД №30. Напевно, люди ще пам'ятають окремі його чесноти, незважаючи на всі зроблені ним помилки, тоді як політики з Лесі Українки практично списали його з рахунків, голосували явно лише старі соратники та затяті прибічники.

    Наступна порція аутсайдерів - Литвин В. М. та Тягнибок О. Я.. Знову ситуація повторюється - по "народній" ВД №46 попереду Тягнибок, за ним Литвин, на "депутатській" ВД №30 - навпаки. Очевидно прості люди вже добре розуміють, кого із себе представляє Литвин, а Тягнибок, як новачок, набирає більше за рахунок протестних настроїв людей. "Депутатство" ж прагне зберегти все як є, а ще можливо краще уявляє, в чиї ігри грає Тягнибок, тому Литвин випереджає Тягнибока по ВД №30. Загалом же обоє реальної підтримки не мають, що схиляє Литвина нарешті покинути політику, а Тягнибока провокує активізуватися іще.

    Переходимо до т.зв. "ненульових" результатів. Гриценко А. С., Симоненко П. М. і "Не_підтримав_жодного". Для "народної" дільниці характерний рівномірний практично однаковий розподіл, але протестний настрій таки бере верх над "ворогом народу" та "червоним вождем" - пенсіонери очевидно знайшли цікавіший об'єкт для вподобань, а молоді намагаються протестувати. На "депутатській" дільниці "противсіхів" набагато менше, в півтора рази, ніж окремо "червоних" та "ворогів народу". Отже, за "противсіх" верхівка не грає, що не дивно, враховуючи формулювання закону про вибори Президента України.

    Наступна група піддослідних - кандидати, кожному з яких кілька разів на перегони пророкували великий успіх і взагалі перемогу. Але. "Сто_відсотків_виходить_в_другий_тур" Ющенко В. А. вже певно зрозумів, що час вийшов, а його команда виборами не займалась взагалі, "перспективне село" Яценюк А. П. так і не зміг кардинально поправити справи після "роботи" московських технологів, а Янукович В. Ф. - незважаючи на загальноукраїнські приблизно 35 відсотків, в Києві підтримку має заслабку, хоча потихеньку її нарощує. В порівнянні по дільницях картинка видається наступна. Яценюк попереду з вдвічі кращим результатом, ніж Ющенко - молоді хочуть молодих? Янукович попереду Яценюка на 50% - очевидно це є пенсійний електорат, який перекинувся від Симоненка, і останні тижні просто несамовито в усіх публічних місцях клявся в любові до Януковича (можливо так було і в день голосування, "лист Черновецького" туди ж). По "депутатській" же дільниці Янукович випереджає Яценюка з Ющенком разом на 50%, а між останніми розподіл голосів майже рівний - стара гвардія намагається врятувати Ющенка, бачачи, що серед усього непотребу він виявляється найадекватнішим? Можливо, вони праві, але на жаль, Ющенко таки втратив підтримку народу, і винен в цьому сам.

    Нарешті лідери. Передбачувано лідирує Тимошенко Ю. В., причому по різниці між "народною" та "депутатською" дільницями видно, що прості люди традиційно люблять "ображених", тим більше що Вона майстриня заговорювати свої невдачі та знаходити винних, тоді як "нардепство" побоюється її прагнення взяти всю владу в одні руки, справедливо вважаючи, що диктатора країні не треба. Тигіпко С. Л. ж вибрався на друге місце, оскільки мав дещо кращий сформований агітацією образ, ніж наприклад Яценюк. Але й тут видно різницю - "простолюд" за нього голосували активніше, а "нардепи" оберти скинули, можливо через його необережність із одеськими фашистами - партією "Родіна" - напевно прості люди не зрозуміли ті події.

    Отже, різниця із загальноукраїнськими результатами велика, в Києві попереду Тимошенко і Тігіпко, а по Україні попереду Янукович. Тим не менше, загальна п'ятірка лідерів та напівлідерів співпадає. Що ж, подивимось на другий тур - він обіцяє бути доволі цікавим.

    Подивитися результати голосування по дільницях можна на відповідних сторінках:
    Результати по виборчій дільниці №46, ТВО №219
    http://kb.lito.kiev.ua/?cat=34&s=1&a=116
    Результати по виборчій дільниці №30, ТВО №219
    http://kb.lito.kiev.ua/?cat=34&s=1&a=117


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".