МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новий етап боротьби за українську Україну

03/10/2010 | keymaster
Президентські вибори 2010 року в Україні завершились поразкою національно-демократичних сил. Причин цієї поразки чимало, але головні з них – відсутність консолідації в патріотичному політичному таборі та грубе втручання у внутрішнє життя України кремлівських політтехнологій. Націонал-демократичний і націоналістичний виборець, який п’ять років тому забезпечив Віктору Ющенку перемогу, продемонструвавши своє розчарування його системою управління державою, віддав голоси іншим кандидатам.

В Україні помінявся Президент. На місце представника національної демократії Віктора Ющенка прийшов проросійськи налаштований Віктор Янукович. Його дорога до найвищої посади в державі вимощена підтримкою Кремля.

Будучи послідовним політичним рухом, Організація Українських Націоналістів (бандерівців) в особі Віктора Януковича бачить загрозу національним інтересам. Більше того, поважаючи усі державні інституції, ми не розцінюємо новообраного главу держави українським Президентом по суті. І справа не лише у тому, що за його кандидатуру проголосувало тільки 12 мільйонів українців. Ключовим моментом тут виступають світоглядові цінності, які сповідує сам Янукович та декларує його політична сила. А вони носять яскраво виражений антиукраїнський характер, що, зрештою, продемонстровано уже з перших кроків його перебування на посаді Президента.

Саме тому для ОУН (б) період приходу до влади команди Януковича є нічим іншим, як початком нового етапу боротьби за національні інтереси. В першу чергу ми повинні відстояти усі позитивні здобутки процесу національного відродження держави останнього п’ятиріччя, які були реалізовані командою Віктора Ющенка й гуманітарного блоку уряду і залишаються надбанням усіх громадян.

В цьому контексті ОУН (б) уже розпочала координацію зусиль національно-патріотичних сил проти згортання в Україні процесів дерусифікації та дослідження Голодомору і національно-визвольних змагань. Одночасно, нами розробляється стратегія та ініціюються широкомасштабні акції щодо протидії спробам скасування Указів Президента України про присвоєння Степану Бандері та Роману Шухевичу звання Героя України.

Не менш важливим кроком на новому етапі боротьби є формування потужної національної опозиції. ОУН (б) закликає усі державницькі політичні партії та громадські організації в Україні розпочати процес консолідації сил. Окрім цього, звертаємо увагу на великій відповідальності щодо підготовки до проведення місцевих виборів, які, незважаючи на їх відтермінування, повинні відбутись у найближчій перспективі. Вибори до органів місцевого самоврядування мають пройти за новою виборчою системою з відкритими списками, а місцеві ради повинні стати надійним оплотом для формування дієвої національної опозиції.

Пріоритетом ставимо також, вимогу децентралізації влади з Києва за європейським принципом субсидіярності, тобто передачі важливих повноважень із центру до місцевих органів влади, надаючи їм ширші можливості для динамічного розвитку людського й економічного потенціалу регіонів.

Як і на усіх попередніх етапах боротьби за національні інтереси, українському політикуму основні зусилля потрібно спрямовувати не на відстоювання власних дрібнопартійних інтересів, а на формування широкого українського громадсько-політичного руху, який би став ефективним інструментом впливу на суспільне життя в Україні. Своєю боротьбою він повинен забезпечити подальший розвій національної ідеї та розвиток народовладдя, навіть за несприятливих політичних обставин.

Виходячи з вищеокресленого, ОУН (б) закликає усі патріотичні сили в Україні спільно ставати до боротьби проти внутрішніх та зовнішніх загроз, перед якими стоїть українська нація і держава.

Відповіді

  • 2010.03.10 | Богдан

    Re: Новий етап боротьби за українську Україну

    І знову це (б) - ВКП(б), ОУН(б)? Чи не набридло, панове, і далі маргіналізуватися? Чи справді думаєте, що комусь в сучасній Україні цікаві ті ваші діяспорні суперечки, що просмерділи нафталіном? Ви вже так відзначилися за останні 17 років в Україні, що пора нарешті хоч трохи помудріти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.10 | zmej_gorynych

      Ну... дійсно, краще би підсобили підствольними базуками

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.03.10 | Володимир

        Re: Ну... дійсно, краще би підсобили підствольними базуками

        Угу. Це - набагато зараз актуальніше. Бо потім пізно буде.
  • 2010.03.10 | 0rest

    Re: Новий етап боротьби за українську Україну

    Нє, ну чому б дійсно не відмовитись від претензій на "вибраність" і не запропонувати створити колегіальний орган якийсь, "підтягнути" під нього фінсування, визначитись з цілями, затвердити людей відповідальних і, врешті решт, досягнути ХОТЬ ЧОГОСЬ в цьому житті?!!!... Га, українці? КИшка затонка?
    То сидіть, і не триндіть про те, як все погано..
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.10 | Sych

      Щоби щось створити, треба хоч на чомусь погодитись.

      Наприклад. Ось найбільш базова теза: "Україна має бути незалежною країною". Тепер візьміть і подивіться на зашкалюючу кількість "націоналістів" які з нею не погодяться.

      Про шо тоді взагалі може йтися на тому колегіальному органі? :lol:
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2010.03.10 | 0rest

        Таки треба

        >>>"Україна має бути незалежною країною"

        якщо такі ставити цілі - результат буде відомим (вже ставили, досягли, далі треба рухатися, нє?)
        Формально - незалежність існує. Фактично - її нема, й не може бути у країни, яка знаходиться в самому центрі Європи, особливо, якщо ця країна сама цього не хоче..
        От, якби ми на острові жили, як британці, наприклад.. (і навіть це не панацея)

        Можливо, варто ставити такі цілі, щодо яких НЕМАЄ СУПЕРЕЧНОСТЕЙ ТА РІЗНОЧИТАНЬ? А заодно, спуститися трохи на землю і навчитися реальніше оцінювати свої можливості, та, для початку, ставити такі цілі, чи навіть завдання, які не перевищують їх? Я чомусь впевнений, що найпершою проблемою стане фінансування (ну нема в нас ресурсів, нема.. нащо ж зразу всю Євразію українізовувати? )))))
  • 2010.03.10 | Taras-ods

    Чи боролися ці хлопці з тімощенщіною?



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".