МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сергій Кузьмінський, "Брати Гадюкіни", інтерв'ю (л)

06/04/2005 | Горицвіт

Відповіді

 • 2005.06.06 | Shooter

  Гм, чогось ніколи не думав, що Кузя - ...

  ...такий "кончений москалюга" :(

  Енивей, виглядає, він так і не "вкумарив", що, фактично, праював на культуру, з якої прикалувався - сучасну українську.

  Ну і в естетичному плані Львів хоч і був найбагатший на переломі 80-х - 90-х - далеко не все так сьогодні в ньому печально, як описує Кузя.

  P.S. Нікак понять нє могу - при таком польотє мислІ - якого хєра було в ф.м.Т на останній "Рейвах" "снізойті"? Сидів би собі в бєлокамєнной і дрочив, как всігда...а ми би вже якось на "домашніх харчах" перебились...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.06.06 | Горицвіт

   Re: Гм, чогось ніколи не думав, що Кузя - ...

   Shooter пише:
   > P.S. Нікак понять нє могу - при таком польотє мислІ - якого хєра було в ф.м.Т на останній "Рейвах" "снізойті"? Сидів би собі в бєлокамєнной і дрочив, как всігда...а ми би вже якось на "домашніх харчах" перебились...


   Що таке ф.м.Т ? Бо я давно не слідкую за ним (з тих давніх часів).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.06.07 | Shooter

    Re: Гм, чогось ніколи не думав, що Кузя - ...

    Горицвіт пише:
    > Shooter пише:
    > > P.S. Нікак понять нє могу - при таком польотє мислІ - якого хєра було в ф.м.Т на останній "Рейвах" "снізойті"? Сидів би собі в бєлокамєнной і дрочив, как всігда...а ми би вже якось на "домашніх харчах" перебились...
    >
    >
    > Що таке ф.м.Т ?

    файне місто Тернопіль

    >Бо я давно не слідкую за ним (з тих давніх часів).

    Я також - від їх останнього концерту в ф.м.Т.
  • 2005.06.13 | Riesenschnauzer

   Re: Гм, чогось ніколи не думав, що Кузя - ...

   А як на мене нормально. Прийшло переосмислення себе, а з цим і всього, що оточувало. Окрім цього, що може гарного пам'ятати торчок, що почав нове життя?

   А ось погляди на музику - респект! Ви, як завжди, про це ані слова, все про "нєліцепріятноє".

   Кузя свою власну думку висловив, чесно. А вона в кожного своя і не завжди популярноспрямована. І про Київ влучно висловився. Чорти вже трохи піддостали. Таким чином - Кузі чотири бали, бо мінус один за фєню.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.06.13 | Shooter

    Re: Гм, чогось ніколи не думав, що Кузя - ...

    Riesenschnauzer пише:

    > А ось погляди на музику - респект! Ви, як завжди, про це ані слова, все про "нєліцепріятноє".

    та ґдє же, пишу - музика рульоз!

    а Кузя в данному случає - мудак з його мудацьким комплексом нацмена. більше того, - мазохістичний мудак, судячи з бажання "вкусіть прошлого", хоть це і прикриваєть "прібором та апломбом".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.13 | Shooter

     + P.S.

     від хлопа, якого поважаю - про комплекси нацменів, від яких навіть махрова московська яппі не лікує

     "В останньому номері газети "Бульвар" натрапив на інтерв"ю з Розенбаумом. Останній примушує себе поважати. Що значить - жид махровий! Кузю ж ніколи жиди за свого не приймуть. І українці за свого не приймуть. Кузя - басяк па-жизні.
     Аще премного таких басяків видів я на своєму шляху. Шкода їх."
 • 2005.06.07 | otar

  ІМХО

  Я дуже уважно прочитав це інтерв'ю.
  Я не хотів цього коментувати, бо я знаю, що мені на це заперечать. Те саме, що заперечують, коли я кажу, що зневажаю Андрія Кузьменка і ніколи не слухатиму нових доробків його так званої групи після 2004 року.

  ІМХО, Кузьмінський - огидний мудак, втілення всього найгіршого, що доводиться бачити тут, на Галичині. Людина без Батьківщини, яка тільки й змогла, що зробити собі кар'єру на не надто тонкому стьобі з "рагулів", що розважав його одноплемінників - "освободітєлєй".

  Але, звісно ж, це абсолютно байдуже тим, хто стрибає під "Файне місто Тернопіль".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.06.07 | Shooter

   Як галичанин негаличанинові

   otar пише:

   > ІМХО, Кузьмінський - огидний мудак, втілення всього найгіршого, що доводиться бачити тут, на Галичині. Людина без Батьківщини,

   можливо. як я Вже писав, ложив я персонально на Кузьмінського

   > яка тільки й змогла, що зробити собі кар'єру на не надто тонкому стьобі з "рагулів", що розважав його одноплемінників - "освободітєлєй".

   :) ..і саме за це, мабуть, отримав друге місце на 1-ій ЧР, правда? ;)

   Доречі, перше перше отримала Віка, яка "соль од солі" мєстна, в Арніці з Морозовим співала. А слова їй (тоді) писав все той же ж наркоша Кузьмінський..

   Про них же ж: Гади можуть подобатися, можуть ні, але це було однозначно явище сучасної української міської культури. Ще раз підкреслюю - української.

   І резюме: якщо "жиди та москалі" працюють на сучасну українську культуру - мені їх національність, і навіть певною мірою погляди, - глибоко до сраки. Cебто, судячи з базарів, Кузя таки мудак, але Гади (як і ранній Скрябін) - були явищами укр.суч. музики.

   P.S. Доречі, той же Кузьменко - "типово мєстний". Проте, виглядає, все що на Кузьм починається - два сапога пара виходить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.06.07 | otar

    Шутере, ви написали саме те, що я передбачав

    Найбанальніше, що можна було написати. "Мені забити на Кузю, мені подобається їхня музика, я від неї торчу, а кому не подобається - пішли в дупу".

    Я не буду з вами сперечатись, бо навіщо? Для вас, коли ви купуєте булочку, неважливо, що її спік некрофіл-фашист, а я гребую заходити у крамницю "У некрофіла-фашиста" і купувати там булочки. Суум квікве.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.06.07 | Shooter

     не залежить на тому, що Ви подумали чи що я написав

     Вас "тоді" не було в Львові, та й взагалі Ви тоді ще пішки попід стіл ходили

     я був - і тому (в т.ч.) можу стверджувати: заслуга Гадюкіних та Скрябіна в тому, що вони, будучи серед перших, поклали початок такому явищу як "сучасна українська україномовна музика".

     На відміну від, скажімо, потужного пласту тодішніх київських груп, які всі так і залишилися "геттовими музикантами" (Раббота Хо, Іванов Даун, Колезький асессор так ін.)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.06.07 | otar

      Ми говоримо про внесок групи в музику? Чи про Кузю?

      Боже мій, Шутере. Та не треба ж так по багато разів повторювати мені, що я не уродзоний галичанин. А то в мене інфаркт буде на ґрунті власної неповноцінності :)

      Те, що "Гадюкіни" і "Скрябін" зробили внесок на початку 90-х, ніяк не впливає на той факт, що Сергій Кузьмінський - огидний мудак, який зневажливо сре на голову мешканцям свого рідного міста, сидячи за кордоном, а Андрій Кузьменко - виродок, який за гроші продав мрії - свої, своїх фанів і своїх друзів.

      Колишні заслуги анітрохи не виправдовують їхнього паскудства.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.06.08 | Shooter

       Про музику

       Мудаки мене не цікавлять. :)

       А Гади і ранній Скрябін були явищами в українській сучасній музиці.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.06.08 | otar

        :))))

        Ви мені нагадали суперечку двох київських пенісонерів, підслухану мною під час революції. Один доводив іншому, що Янукович кращий за Ющенка, бо він (пенсіонер) був колись у місті Дебальцевому і там дуже гостинні люди і смачні пельмені :))
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2005.06.10 | О.Бутирський

         Ач, гуманіст який!

         Отаре, ти понтуєшся не менш, як той русскоізичний кузя. Я розумію вас обох. Та я - про інше.
         За твоєю антинекрофілічною логікою слід просто заборонити все мистецтво, чи не так? Семенко - комуніст. Ріффеншталь - фашистка. Хвильовий - комуніст. Довженко! Довженко! Я більшої гидоти, як "Земля", ніколи не дивився. Він же ж оспівує як винищували основу нашого українського суспільства! Се-лян-ство! Ти стежиш? Фільм насправді про це. Нормальна людина посоромилася б таке знімати. І так далі, й тому подібне. Викидаємо все на смітник? Може, ти прямо до цього й не закликаєш, але до цього веде твоя логіка.
         Отой товариш, про якого йдеться, зрозуміло, не справляє приємного враження. Але це - а) шматок персональної історії та совкової історії. Цікава людина, врешті-решт, експонат їхньої російської кунстъкамери.
         б) Це були талановиті пісні.
         Отже, я рекомендую: з інтересом прочитавши про цю людину, викинути її на смітник із голови та пам*ятати лише, що була така талановита група - Брати Гадюкіни. А їхні прусаки в головах мені ночами не снитимуться.
         Діксі.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2005.06.10 | otar

          Ви маєте рацію (-)

         • 2005.06.13 | Shooter

          Влучно! (-)

     • 2006.01.20 | ziggy_freud

      Київ як гето для музикантів

      Shooter пише:
      > я був - і тому (в т.ч.) можу стверджувати: заслуга Гадюкіних та Скрябіна в тому, що вони, будучи серед перших, поклали початок такому явищу як "сучасна українська україномовна музика".

      Гадюкіни і Віка - так. Скрябін - ні фіга; вони стали відомі пізніше. Безвідносно до якості музики, хоча ранній Скрябін подобається і мені.

      > На відміну від, скажімо, потужного пласту тодішніх київських груп, які всі так і залишилися "геттовими музикантами" (Раббота Хо, Іванов Даун, Колезький асессор так ін.)

      Хто ж те культурне гето створив?
      Самі київські музиканти, що з гордістю 3.14зділи про "андерграунд", навіть виступаючи на стадіонах і фігуруючи на ТБ. От і дочекались, що їх запхали у справжній андерграунд. Чого бракувало Рабботє Хо і Асесору, щоб лишитись популярними? Правильної оцінки себе і своєї ролі в культурі. Де зараз ВВ, і які починали разом з ними, і де решта тусівки з Більшовика і ДК КПІ?

      Але в учасників цих команд теж дечому було повчитись молодшій генерації. Без них в Києві і досі вважали б, що рок - це на Заході. А у нас - самі Таврійські Ігри унд Територія А.

      п.Шутер, Ви були у Києві на "Чорній Раді"? А на "Вивиху" у Львові були напевне ;-)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.23 | Shooter

       Re: Київ як гето для музикантів

       ziggy_freud пише:
       > Shooter пише:
       > > я був - і тому (в т.ч.) можу стверджувати: заслуга Гадюкіних та Скрябіна в тому, що вони, будучи серед перших, поклали початок такому явищу як "сучасна українська україномовна музика".
       >
       > Гадюкіни і Віка - так. Скрябін - ні фіга; вони стали відомі пізніше. Безвідносно до якості музики, хоча ранній Скрябін подобається і мені.

       Я швидше про стилістику, "доповнюючу". Скрябін був із запізненням, можливо, в 2-3 роки, що не є аж так суттєво. Особливо, з точки зору вічности ;)

       > > На відміну від, скажімо, потужного пласту тодішніх київських груп, які всі так і залишилися "геттовими музикантами" (Раббота Хо, Іванов Даун, Колезький асессор так ін.)
       >
       > Хто ж те культурне гето створив?
       > Самі київські музиканти, що з гордістю 3.14зділи про "андерграунд", навіть виступаючи на стадіонах і фігуруючи на ТБ. От і дочекались, що їх запхали у справжній андерграунд. Чого бракувало Рабботє Хо і Асесору, щоб лишитись популярними? Правильної оцінки себе і своєї ролі в культурі. Де зараз ВВ, і які починали разом з ними, і де решта тусівки з Більшовика і ДК КПІ?

       Все-таки, стилістика в перерахованих та ніша були відмінними. Хоча я повністю погоджуюсь з Вами: і Раббота, і Ассесор самі себе загнали "в глухий андеґраунд".

       > Але в учасників цих команд теж дечому було повчитись молодшій генерації. Без них в Києві і досі вважали б, що рок - це на Заході. А у нас - самі Таврійські Ігри унд Територія А.
       >
       > п.Шутер, Ви були у Києві на "Чорній Раді"? А на "Вивиху" у Львові були напевне ;-)

       І на Раді, і на обидвох Вивихах :) (з активною участю в 1-му). Доречі, саме музичну частину вже другого Вивиху я вважаю "концертом всіх часів та народів" в царині поп-рок музики в Україні. Тоді Мареку на пару з Проскурнею вдалося зібрати "майже всіх"...
 • 2005.06.09 | Горицвіт

  дискусія

  за участю самого героя розгорнулася тут:

  http://www.livejournal.com/community/ua_music/176369.html

  "А по-моему - люди, которые делают себе символы из долбоёбов - этот как раз и есть дебилы и лузеры=).
  Я никада не скрывал шо я долбоёп и наркоман. Сами зробылы с меня живу легенду и сами теперь абзываюца
  Шо такое
  Идитє нахуй дайтє покуріть спакойно "


  І нібито це його блог:
  http://www.livejournal.com/users/qzzaargh/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.06.09 | otar

   О. А ти теж в лайвджорналі присутній? Зізнавайся! :) (-)

  • 2005.06.10 | Anatol

   Re: дискусія

   > "А по-моему - люди, которые делают себе символы из долбоёбов - этот как раз и есть дебилы и лузеры=).
   > Я никада не скрывал шо я долбоёп и наркоман. Сами зробылы с меня живу легенду и сами теперь абзываюца

   Саме з "долбоёбов" люди найчастіше й роблять собі символи. Приклад - Лєнон, Морісон. Прикро тільки, що всі долбойоби однаково закінчують, або могилою, або стають такими московськими япі з подругами блондинками з акриловими нігтями, "гарячою водою", інтернет-анлімітед і т.і. Від того стає трохи сумно... Природа не терпить порожнечі - і симпатичний "долбоёбов" перетворюється за декілька років проживання в білокаменній банального пихатого москвича.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.06.13 | Riesenschnauzer

    Re: дискусія

    ОТ не став би я відносити Морісона до довбойобів ні в якому сенсі. Лєннон - так - типовий довбойоб, а Морісон - вибачте. І Кузя не довбойоб, він скоріше опєздал.
   • 2006.01.20 | dib

    всратися

    а ти, дурню, взагалі знаєш, що таке яппі?
    мені та вся срана дискусія нагадує щось таке приблизно: "в дитинстві я по-вуха закохався в дівчину! а потім я дізнався, що вона теж ходить в туалет...:(".
    зробили собі кумира, понавидумували і нафантазували про нього невідомо чого, а тепер гірко розчарувалися і вирішили звинуватити його у всіх смертних гріхах. нема слів. до-побачення.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua