МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новий альбум Океану Ельзи - у вересні. Прес-реліз

06/08/2005 | Sean
Прес-реліз

«БЕЗ БОЮ» - новий сінгл групи «Океан Ельзи»

3-ого червня 2005 року світло дня побачив новий сінгл групи «Океан Ельзи». Пісня під назвою «БЕЗ БОЮ» є першою піснею нового альбому, який в продажі з’явиться з вересня місяця 2005.

Пісню зроблено в досі незвичному стилі і обіцяє всім шанувальникам творчості гурту «Океан Ельзи» почути знайомі та звичні емоції у зовсім іншому музичному оформленні. За любов потрібно боротися і не здаватися - саме так цю емоцію передає рок н рольний дух команди «Океан Ельзи».

«БЕЗ БОЮ» хлопці записували в кількох різних студіях, а саунд-продюсером, як завжди був Віталій Телезін.

З приводу виходу нової пісні висловилися і самі музиканти:

Денис Глінін, барабани: «Це абсолютний початок нового звучання і нового музичного погляду. Перша спроба на новому альбомі зробити із звичайного – незвичайне. Ми використали різні ритми і модифікували їх до рок н ролу. Думки всіх членів групи злилися в одне ціле, все зроблене одним духом і вважаю, що результатом цієї командної роботи вийшла інноваційна і бойова «БЕЗ БОЮ». Не можна два рази увійти в океан… все змінюється.»

Мілош Єлич, клавіші та аранжування струнного оркестру : « Це перша пісня з нового альбому. Вливає оптимізм і нову емоцію, яку слухачі раніше від нас не звикли почути. Саме ця емоція буде виражена на альбомі. Початок нового етапу в музиці «Океан Ельзи».»

Петро Чернявський, гітара: «Нонконформістська пісня. Абсолютний рок н рол, якому навіть скрипки не завадили. Мені дуже до вподоби. Особисто я отримав величезне задоволення під час запису своїх партій.»

Денис Дудко, бас-гітара: « Пісня не складна і розрахована на широку аудиторію. Вона проста і душевна. Особисто мене чіпляє за душу. Вважаю, що «БЕЗ БОЮ» є вступною піснею із старого в новий океан. Але знову ж таки – це «Океан Ельзи».»

Святослав Вакарчук, вокал: «Я написав цю пісню такою, тому що так відчув. Зрештою, мої друзі вже все сказали, тому я не маю що більше додати. Слухайте Музику!»

Прес-служба «Океан Ельзи»


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua