МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фестиваль "Фортеця". 25-28.06.

06/09/2005 | Sean
Український молодіжний інформаційний центр
м. Київ, вул. Мельникова, 83-а, кімн.616
Тел (044) 489 3063 Факс (044) 489 3189


ПРЕС-АНОНС

Стародавня фортеця на кілька днів
знову стане центром музики, культури та розваг

З 25 по 28 червня в м.Білгород-Дністровський, що в Одеській області, проходитиме ІІ Музичний фестиваль «Фортеця».
Середньовічна Білгород-Дністровська фортеця вже готується прийняти гостей та учасників фестивалю. На чотири дні вона перетвориться на величезний культурно-розважальний центр, на території якого працюватимуть кав’ярні, бари, ресторани швидкого харчування, ігрові зони.
Програмою цьогорічного фестивалю передбачено проведення лицарських турнірів, козацьких двобоїв, денс-марафонів, конкурсів краси та багато інших заходів, які допоможуть відчути себе супермолодими, суперсильними та суперкрасивими!
Тематично фестиваль буде розділено на чотири блоки: день поп-музики (25 червня), день-рок-музики (26 червня), DJ’s день (27 червня) та гала-концерт (28 червня).
Зі сцени, що буде розташована у дворі величезної фортеці, глядачів запалюватимуть гурти «Аліса», «ТНМК», «Друга ріка», «Тінь Сонця», «Дощ», «ДахаБраха», «Нумер 482», «Джай бату», «От вінта», Не Діля, Росава, Марія Бурмака, DJ Фонарь, DJ Sender, DJ Chif MC, DJ Гром. 28 червня під час урочистого закриття фестивалю гостей чекають святкове та яскраве зіркове шоу та незабутні звук, світло та феєрверк.
Очікується, що цього року фестиваль відвідають близько 40 000 глядачів, яких чекають безліч сюрпризів, конкурсів, тепле Чорне море і холодне море пива.
Під час проведення фестивалю на території фортеці працюватимуть екологічний десант, який буде слідкувати за чистотою та порядком, прес-центр, пункти швидкої допомоги та охорони громадського порядку.
Організатори ІІ музичного фестивалю «Фортеця» Молодіжний уряд України та мистецька агенція «Шоколад» запрошують усіх, хто вважає себе молодим та веселим, відвідати фестиваль і з 25 по 28 червня опинитися в центрі музики та розваг.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua