МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ваше "Молоде радіо"

07/25/2005 | kkk
Ти проти попси й шароварщини в усіх її проявах, але маєш власне сприйняття своєї - найкращої -України? Тоді нам з тобою по дорозі! Якщо в тебе є цікавинка щодо твоїх реґіону/міста/містечка/села, незвичний фах чи родинна історія, прив’язані до певного місця на мапі України, і ти не проти ними поділитися, контактуй із журналістом за електронною адресою private_geo@yahoo.com і стань героєм чи гостем передачі «Приватна географія» на київському «Молодому радіо».

«Молоде радіо» – наймолодша радіостудія Києва, що з’явилася у столичному радіо ефірі у квітні 2005 року.

Наші передачі щодня можна слухати у столиці на ультракоротких хвилях (УКХ) на частоті 69,68 FM.

Організаторами «Молодого радіо» є випускники Могилянської школи журналістики та студенти Києво-Могилянської Академії. Його створення відбулося за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Творча студія «Молоде радіо» пропонує слухачам авторські передачі найрізноманітнішої тематики, оперативні новини, а також обговорення у прямому ефірі з актуальних тем та подій.

Ми не ставимо мети просто повідомляти інформацію, адже це є кому робити і без нас. Ми переконані: життя надто цікаве, щоб повідомляти про нього сухо. У житті світу, нашої країни, нашого міста, у нашому власному житті й у житті людей, які нас оточують, щодня трапляється щось важливе й цікаве.

Наше радіо для того, хто цікавиться не лише політичними новинами, результатом останнього футбольного матчу, прогнозом погоди та курсом валют. Цікавих тем насправді безліч! Багато з них проходять повз увагу тих, хто звик мислити шаблонами. Але це – не про нас.

Наше кредо - «Свіжий погляд на цікавий світ!». Ми не боїмося експериментувати. Бо ми – молоді. І наше радіо – для молодих. Для того, хто не боїться нового, хто не звик ховатися від життя. Для того, хто хоче розбиратися в тому, що відбувається навколо. Для того, хто в 20, 30 і 50 років вміє дивуватися життю й цінує кожну його мить.

«Молоде радіо» – це не лише радіо, яке робиться молодими й для молодих. Це ще й новий стиль – експромту, імпровізації, легкості – із якими ми робимо навіть передачі на найсерйозніші теми.

«Молоде радіо» - єдина радіостанція Києва, на якій майже цілодобово можна слухати тільки українську музику. Ми намагаємося не просто задовольнити попит слухачів на українську музику, а й запропонувати їм пісні цікаві та якісні молодих виконавців, яких вони не почують на жодній іншій хвилі.

Подробиці для цікавих – на сайті www.molode.com.ua

А наразі запрошуємо до співпраці над створенням принципово нового й стовідсотково українського продукту!

Відповіді

 • 2005.07.25 | Горицвіт

  Re: Ваше "Молоде радіо"

  Що, справді варто купити приймача і послухати? :-)
  Хтось це чув?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.08.08 | Anneken

   Re: Ваше "Молоде радіо"

   Горицвіт пише:
   > Що, справді варто купити приймача і послухати? :-)
   > Хтось це чув?
   Чути не чула, але добру половину працівників знаю особисто. Саме тому ставлюся до них скептично заздалегідь. ІМХО, звичайно, комусь може й сподобатися :)
 • 2005.07.25 | Sean

  Re: Ваше "Молоде радіо"

  kkk пише:
  > А наразі запрошуємо до співпраці над створенням принципово нового й стовідсотково українського продукту!
  Як Вам тая співпраця бачиться? Пропозиції?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.07.25 | Горицвіт

   Re: Ваше "Молоде радіо"

   Так написали ж:

   Якщо в тебе є цікавинка щодо твоїх реґіону/міста/містечка/села, незвичний фах чи родинна історія, прив’язані до певного місця на мапі України, і ти не проти ними поділитися, контактуй із журналістом за електронною адресою private_geo@yahoo.com і стань героєм чи гостем передачі «Приватна географія» на київському «Молодому радіо».
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.07.26 | kkk

    Re: Ваше "Молоде радіо"

    абсолютно правильно, саме така співпраця у даному конкретному випадку пропонується. дякую, Горицвіте, за вчасну ремарку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.07.26 | Горицвіт

     Re: Ваше "Молоде радіо"

     Це був жарт. Бо Sean, звісно ж, мав на увазі якусь ширшу співпрацю. Спільні програми, обмін новинами чи щось таке.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.07.26 | kkk

      Re: Ваше "Молоде радіо"

      Не сперечаюся :) Однак в даному разі поняття співпраці було і є досить вузьким. Щодо ширшої співпраці, то вона буде можлива тоді, коли МР добре стане на ніжки :) Поки що тільки вчиться ходити...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua