МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Утиски "Грін-грею"? Гм.

07/30/2005 | Роман ShaRP
http://www.unian.net/ukr/news/news-81399.html

Гурт "Грін Грей" заявляє про утиски з боку нової влади

Український рок-гурт “Грін Грей” презентував проект “Наше право”, покликаний захищати права російськомовних співаків в Україні.

Презентація проекту відбулася сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

Як передає кореспондент УНІАН, музиканти гурту заявили, що з приходом нової влади в Україні почалися утиски російськомовних виконавців.

Музикант гурту ДИЗЕЛЬ, зокрема, зауважив: “деякі телеканали і радіостанції відмовляються ротувати наші пісні і кліпи. А в деяких містах України взагалі відмовляють нам у праві виступати на концертах, мотивуючи це тим, що наша творчість не є форматом для даного концерту”.

Музиканти розповіли, що на сьогодні деякі чиновники утискають права тих артистів, які співають російською мовою. З цього приводу МУРІК, соліст гурту, сказав: “в нашій країні кожен має право сам вирішувати, якою мовою йому говорити, співати, і в якій країні жити”.

Учасники гурту зазначили, що вони не грають у політику, їх не цікавлять чиновники, але вони помітили, що після президентських виборів країну розділили. І права тих, хто був “по інший бік барикад”, утискаються. “Це ми відчули і на собі, як російськомовна група”, – додав МУРІК. Хлопці навели приклад, що їм не дозволили виступати на концертах, присвячених Дням Європи в Україні, оскільки вони співають російською.

Музиканти наголосили, що хочуть співати для всієї країни, а не для тільки для російськомовного населення.

Хлопці запросили усіх співаків, незалежно від того, якою мовою вони співають, і яким не байдужі порушення громадянських прав, приєднуватися до їхньої громадської ініціативи.

На прес-конференції “Грін-Грей” презентували пісню “Наше право”, у якій говориться про громадянські права і свободи.

Також музиканти повідомили, що 4 серпня гурт вирушає у концертний тур по Криму.


Я, даруйте, не дуже стежу за "хітами" та концертами, але щось мені тойво, не віриться в "утиски". Як співала, так і співає "ВіаГра", "ті, хто був по інший бік" їздять в турне за UMC разом з "тими, хто був по цей", на екрани справно вилазять нові потвори шоубізу.

Кого утискають? Може постійно обкуреним "Зелено-сірим" просто трапилася погана трава? Чи це вже будуть "утиски планокурної меншини"?

Чи у всьому винен неуспіх нового альбому, і тре привертати увагу сканадлом? Цього ж року, здається, якусь фігню випустили.

Відповіді

 • 2005.07.30 | Роман ShaRP

  Не зовсім по темі, але шедевр.

  ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/Свитyaзь/Rahit-parad/Track19.mp3
  - кому не шкода викачати чотири мегабайти, послухайте цю пречудову пародію на відомий хіт "Грін-грею" від гурту "Свізять".
  Коли я це слухав, я плакаль.
 • 2005.07.30 | Sean

  Ja-ja, гм

  З нагоди дня Конституції на Майдані три дні поспіль були кОнцерти. І в останній, здається,день я дізнався, що там останньою за списком буде Бурмака і вирішив зачекати.

  Допоки чекав, почув, до речі від Анюти Славської щось на тему "волю не спинити" :).

  Але я не про цю лялю, я про Грін Грей. Вони там виступали, ніхто їх не зганяв (наскільки я міг дізнатися з місця позаду сцени де я лікувався від них та Анюти "бексом"). Вони переконували нарід, що є "роком" (я розчулився) і теж щось казали про мову, себто язик. Нарід від них не хванатів, м'яко кажучи.
  Думаю це банальне самонавіювання, автотренінг на тему "ми не винні в тім, що обсираємося, а винні "жиди, татари, масони, негри, білоруси".
 • 2005.07.30 | ziggy_freud

  хлопцям забракло інформаційних приводів

  Музон в них досі був банальний. Один хіт "Под дождем" = аранжація з пісні Massive Attack. Але імідж правильно побудований. Найбільше галасу на одиницю маминих лаве.

  Хто має що співати - співає. Хто не має - починає звертати увагу на свою мовність чи язичність. Нас утискають кляті москалі (утискають, але вже дістали своїми слізьми) - нас гнобят националісти (що в реаліях України на правду схоже менше). Свого часу Брати Карамазови зробили музичну кар*єру винятково на "утиску" їх язичності. Хіба стали від того кращим бендом?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.07.30 | Роман ShaRP

   Amen (-)

 • 2005.08.07 | Роман ShaRP

  І ким тре бути, щоб стати на одну сцену з Шуфричем? (//)

  (//) - внутрішній Майданівський передрук.

  http://maidanua.org/static/news/1123364283.html

  Настойчивые друзья языкового вопроса Нестор Шуфрич и Мурик

  Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1123364283.html


  4 августа Нестор Шуфрич в очередной раз посетил Николаев. Тёзка знаменитого древнерусского летописца привёз с собой группу “Green Gray”, а также призывы «Не дадим поставить себя на колени!» и «Отстоим русский язык!»

  Неактуальные языковые проблемы изрядно надоели жителям знойного Николаева. Поэтому действо СДПУ(о) привлекло только заинтересованных лиц. По одну сторону группировалось человек десять с синими знамёнами и алыми розами на них. По другую, обильно оранжевели флаги «Нашей Украины». Сам виновник торжества, видя такую диспропорцию сторонников и противников, отсиживался в здании городского совета, и появился на площади только в наступлении сумерек.

  Нестор, не балуя разнообразием ораторских приёмов, вещал в межпространствие, пугая присутствующих ценами на «оранжевые» мясо и сахар, а также сокрушался гонениями на русский язык в Николаеве, которое вперёдсмотрящий эсдэк заметил из самого Киева. По-видимому, не совсем адекватный реальности вокалист «Грея» Мурик и вовсе перепутал юг Украины с западом, призывая идти на баррикады за право говорить по-русски в русскоязычном Николаеве.

  В свой прошлый приезд, месяцем ранее, Нестор Шуфрич искал в корабельном крае политические преследования, чем подивил жителей региона, которые так и не увидели существенных помаранчевых перемен во властных структурах. Чем порадует всеукраинский шалун Нестор поклонников своего политического таланта в следующий приезд, покажет время.


  Я вибачаюся, але вважаю цю новину гідним приводом ініціювати *утиски*.

  Принаймні особисто я збираюся, починаючи з цього моменту, сповіщати усіх зустрічних та поперечних, що "ГГ" НМД виключаються з *пристойного товариства* і переходять в категорію "просто Г".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua