МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Семінар "Маркетинг у видавничій справі" (/)

10/14/2005 | Горицвіт
Семінар "Маркетинг у видавничій справі", Львів
28 вересня — 1 жовтня 2005-го року в Центрі розвитку магістерських програм Львівського Національного університету ім. І.Франка в рамках Українського книжкового проекту відбувся семінар "Маркетинг у видавничій справі", який провели Яцек і Йола Влодарчики з Book Market Research (BMR, Краків, Польща).

Участь у семінарі та індивідуальних консультаціях взяли видавці зі Львова, Дрогобича і Києва, а також співробітники кафедри книгознавства та комерційної діяльності Української академії друкарства.
"Маркетинг у видавничій справі" у Львові — другий у циклі семінарів, які провадить BMR в рамках "Українського книжкового проекту" (ідентичний семінар вже відбувся у Києві за участі 37 видавців). Також плануються семінари:
§ "Маркетинг у видавничій справі" у м. Харків (листопад, дата уточнюється).
§ "Дистрибуція" (для видавців, дистрибуторів, гуртовиків) — планується у Києві (листопад, дата уточнюється).
та у 2006-2007 роках:
§ "Успішний продаж книжок у книгарнях" (для книгарів, а також дистрибуторів і видавців)
§ "Промоція книжок у видавництві" (для видавців)
§ "Дослідження ринку" (для видавців)
§ "Стратегічне планування" (для видавців)
§ "Менеджмент у видавництві" (для видавців)
Дякуємо за підтримку Центру розвитку магістерських програм Львівського Національного університету ім. І.Франка, видавництву "Літопис", Центру гуманітарних досліджень та Центру культурного менеджменту.
BMR — перша консалтингова компанія у Польщі, заснована 1993-го року, яка спеціалізується виключно на книжковому ринку. BMR співпрацює з польськими та іноземними видавцями і сприяє налагодженню контактів між ними. BMR надає консультаційні послуги, провадить дослідження книжкового ринку, семінари і навчальні курси, а також підтримує видавничий портал: Директор BMR: Яцек Влодарчик.
Український книжковий проект реалізується за фінансової підтримки програми Матра Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів та за рахунок внесків усіх учасників проекту.
Завдання Українського книжкового проекту: сприяти розвиткові інформаційно-комунікативної інфраструктури українського книжкового ринку, поліпшити співпрацю між різними його учасниками, покращити доступність книжок в українських регіонах, підвищити фаховий рівень видавців і книгорозповсюджувачів.
Координують Український книжковий проект Міжнародний фонд "Відродження" та нідерландський Фонд "Центрально- і Східноєвропейський книжковий проект" (CEEBP).
Проект триватиме з червня 2005-го року до травня 2008-го року. У рамках проекту незабаром з’явиться Інтернет-ресурс української книжкової індустрії www.UABooks.info, який розробляють Асоціація видавців і книгорозповсюджувачів та Центр розвитку бізнес-технологій VlasnaSprava.info. У шістнадцяти українських містах ТОВ "Джерела М" та книготорговельна дистрибуційна компанія "Самміт-книга" відкриють регіональні склади під торговою маркою "100 тисяч книжок", на яких дрібногуртовики (книгарні, бібліотеки, тощо) та кінцеві покупці зможуть знайти усі книжки українських видавництв. А найбільша східноєвропейська консалтингова компанія Book Market Research (Краків, Польща) проведе цикл тренінгів і консультацій для українських видавців і книгорозповсюджувачів.
Контактна особа: Ірина Кучма, координаторка Українського книжкового проекту, менеджерка програми СКАП Міжнародного фонду "Відродження", тел.: (044) 461-9500, факс: (044) 486-0166, kuchma_at_ irf.kiev.ua , www.irf.kiev.ua ; Детальніша інформація про Український книжковий проект: http://www.irf.kiev.ua/ua/programs/scaap/about/?doc:int=676


http://www.livejournal.com/community/ua_books/52301.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua