МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бі-Бі-Сі Книжка року - будь ласка, номінуйте

11/07/2005 | lizzy
Шановні колеги,
"Бі-Бі-Сі книжка року": просили батько і мати, і я прошу. Пишіть і пропонуйте найкращі українські книжки 2005 року.
http://www0.bbc.co.uk/ukrainian/entertainment/story/2005/10/051028_ukrainian_book_contest.shtml
Пропонувати можна до кінця місяця; після цього ми будемо проводити інтернет-голосування, а потім на початку наступного року в студії за участю кількох експертів оберемо "Бі-Бі-Сі книжку року". Після цього буде вручення нагороди і все таке.
Хто бажає написати повнішу рецензію про книжку, яку номінує, на веб-сайт bbc.ua, пишіть мені на світлана.пиркало (через ігрек) собака bbc.co.uk. Рецензії з підписами будемо публікувати окремо від загального форуму.
Дякую!

Відповіді

 • 2005.11.07 | Sean

  Написав-прокоментував. До Вас запитання теж

  Світлано, а чи отримали Ви диска, котрого я надсилав на Вашу адресу за домовленістю? Я двічі питався ел.поштою, відповіді не отримав.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.08 | lizzy

   Re: Написав-прокоментував. До Вас запитання теж

   Мова про диск Анно Доміні? Я не відповідаю з сорому, бо я його отримала і загубила, і з того часу намагаюся знайти заміну і тоді вже якось зізнаватися. За співпадінням, якраз сьогодні ввечері людина з України має мені його передати. Так що б*ю головою об стінку від сорому.
  • 2005.11.08 | Shooter

   А мені? Пару компактиків? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.11.08 | Mary

    так ви ж постійно розминаєтеся з нами ві Львові :-)

    а ми цього літа з Шоном (і котияблуком, і ше іншими не менш достойними майданівцями і майданівками) дефілювали по академічній, споглядали фурій, жриць, студенток, і т.д. :-) пили пиво, навіть лазили блін на Знесіння (опівнічного польоту з високого замку, правда, не було), просвіщали Шона ремінісценціями першого вивиху (коли я ще пішки під стіл ходила), слухали співи і самі співалисьмо... :-). А також, і, певно, в першу чергу, регулярно виконували (чи то пак сповняли) засекречені місії ГК Треба!

    Мушу з соромом признатися, що не минуло й 10 місяців, як до мене дойшли Вами передані диски Гайдамаків (само-мутиляціями з цього приводу займатися не буду, але нарешті дякую :-) ) - отакі Львів'яни розслаблені істоти - зовсім не поспішають передавати подругам просвітницько-гедоністичні матеріали. :-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.09 | Shooter

     Cуцільні "ех"....

     Mary пише:
     > а ми цього літа з Шоном (і котияблуком, і ше іншими не менш достойними майданівцями і майданівками) дефілювали по академічній, споглядали фурій, жриць, студенток, і т.д. :-)

     ех....


     > пили пиво, навіть лазили блін на Знесіння (опівнічного польоту з високого замку, правда, не було), просвіщали Шона ремінісценціями першого вивиху (коли я ще пішки під стіл ходила),

     ех....помню-помню...асtive participation...oцінка Метра "Ніжний Бунюель" і наш встрєчний вапрос "А эта хто такий?" :)

     >слухали співи і самі співалисьмо... :-).

     Пива було багато ;)

     > Мушу з соромом признатися, що не минуло й 10 місяців, як до мене дойшли Вами передані диски Гайдамаків (само-мутиляціями з цього приводу займатися не буду, але нарешті дякую :-) ) - отакі Львів'яни розслаблені істоти - зовсім не поспішають передавати подругам просвітницько-гедоністичні матеріали. :-)

     ось-ось :) доречі, вкотре дякую за нумер 9 :)

     P.S. Були деньки...ех....:)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.11.09 | lizzy

      Диски

      Передали мені аж два диски - у фокусі часу і сенд енд стоун. Слухали з колегами перший. Дуже красиво. Поки не знаю, що з ними робити - просто як музика для програми? Я можу поставити тільки в ранкову, але туди вона занадто спокійна. Якби був інформаційний привід...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.11.10 | Sean

       Re: Диски

       lizzy пише:
       > Передали мені аж два диски - у фокусі часу і сенд енд стоун. Слухали з колегами перший. Дуже красиво. Поки не знаю, що з ними робити - просто як музика для програми? Я можу поставити тільки в ранкову, але туди вона занадто спокійна. Якби був інформаційний привід...

       Та, музика хвайна. Можливо, вони гратимуть на презентації Майдану 20-го грудня (чи то презентації Меморандуму Майдану). Якщо це для ВВС є, звичайно, інхвормаційним приводом :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.11.16 | lizzy

        Re: Диски

        Спробую зіграти всередині грудня в ранковій програмі. Якщо вийде, маякну
 • 2005.11.29 | lizzy

  ОСТАННІЙ ДЕНЬ для номінації книжки! Інтерв*ю з авторами!

  Народ, будь ласка, якщо ще хтось має улюблену нову українську книжку, зайдіть на сайт Бі-Бі-Сі і запропонуйте її. Це дасть автору можливість дати інтерв*ю на Бі-Бі-Сі і зачитати шматочок твору. (Тільки опубліковані, на жаль). Не хочеться пропустити цікавих людей. Дякую!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua