МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Положинський не боїться штампу "ксенофоб" (веб-конференція)

11/30/2005 | Оk
Фактично не можна говорити поганого ні проти кого, крім самих українців. А от українців можна і лайном поливати, і звинувачувати у всіх гріхах, і обзивати, і це не тільки сприймається нормально, але й подається як плюралізм думок, як прояв свободи слова.

29 листопада на «Оглядачі» відбулася веб-конференція лідера гурту «Тартак» Сашка Положинського.

Як оцінюєш ситуацію на українській шоу-бізнесовій арені? Ти відносиш себе до виконавців, які створюють комерційну музику, чи до тих, яким просто потяжно творити класну музику? Чи можливо створити щось своє власне ?

Я вважаю, що більшість українських музикантів створюють щось своє власне, але в сучасному світі неможливо творити відірвано від загальносвітових тенденцій. Але переконаний, що наша українська музика має свої особливості – ритмічні, гармонійні, емоційні. Власне, тому завжди заявляю, що українською можна називати тільки україномовну музику. Ситуація в українському шоу-бізнесі поганенька, але вона поступово змінюється на краще. І в цьому чималенька заслуга людей, які по-справжньому люблять українську музику.

У політику не підете?

У політику якщо й піду, то лише з великою командою нових чесних українських політиків-патріотів.

Велика проблема нашого народу, що ми всім чесним людям не радимо йти в політику, а мали б навпаки радити і примушувати іти в політику всіх чесним та порядних людей.

На що ти будеш зважати, звертати увагу, роблячи свій вибір 26 березня 2006 року?

Нещодавно я мав приємність ознайомитися з концепцією Третього гетьманату, сформульованою Ігорем Каганцем. Там чітко, логічно і послідовно доведено, що запорукою перших позитивних змін в Україні є радикальне оновлення складу Верховної Ради. Тому роблячи свій вибір 26 березня 2006 року, я буду звертати увагу на дві речі:
1.В списку політичної партії не повинно бути жодного народного депутата попереднього скликання
2.Програма партії має бути побудована на націоналістичних засадах – головним пріоритетом має бути Україна та український народ.

Чи не нагадують вам когось слова з вашої пісні: ... поглине пафосна лава, ... навісять медалі,... кричатимуть слава ... він стане нашим внутрішнім ворогом...

Набридло бути толерантним та миролюбним українцем. Наша вікова толерантність та миролюбність привела до того, що ми знаходимось на межі зникнення. Для прикладу: якщо в Україні хтось скаже щось проти росіян, його звинуватять в націоналізмі. Проти євреїв – в антисемітизмі. Проти жовтих або чорних – в расизмі. Фактично не можна говорити поганого ні проти кого, крім самих українців. А от українців можна і лайном поливати, і звинувачувати у всіх гріхах, і обзивати образливими прізвиськами, і це не тільки сприймається нормально, але й подається, як плюралізм думок, як прояв свободи слова. Але хочу наголосити, що якщо ми і виступаємо проти когось і проти чогось, то це тільки ті люди та ті явища, які шкодять всій країні та всьому народові. Ми переконані, що всі люди, які проживають на території України, не залежно від того, представниками якої національності вони є, тільки виграють від того і в соціальному, і в матеріальному, і в культурному, і в моральному плані, коли Україна припинить бути колоніальною «Малоросією», а нарешті стане справді незалежною Україною – країною європейського зразка.

"Не будь байдужим" це політика, громадська позиція...чи просто так?

«Не будь байдужим» - це громадянська позиція.

Акція проводиться в першу чергу в тих містах, які самі готові її приймати. Нажаль, сучасна ситуація в Україні така, що в умовах максимальної інформаційної домінації Росії ми втрачаємо українців уже і в центральних, і в західних регіонах. Спочатку потрібно створити міцну базу спротиву денаціоналізації та русифікації українців, навчити людей опиратися моральному, культурному та фізичному нищенню, а тоді вже боротися за повернення тих українців, які відчувають себе малоросами.

Мне лично кажется, что 350 лет формирования рабского сознания таки сделали свое дело и украинский язык, украинская культура и украинский дух утеряны навсегда. Мне очень хотелось бы, чтобы Вы опровергли эту мысль.

Я думаю, що ми можемо зникнути, бо дійсно після усіх згаданих Вами років ми знаходимось на межі існування. І власне, можливо, лишилося зробити один єдиний крок, який або остаточно нас знищить, або стане початком відродження потужної заможної, впливової, авторитетної української нації. Ми – організатори акції «Не будь байдужим» - і намагаємось допомогти українцям зробити цей перший крок у правильному напрямку.

Коли ми вже дочекаємося нового альбому гурту «Тартак»?

1 грудня виходить альбом реміксів, напередодні Нового року плануємо видати альбом «Гуляйгород»

Якби до тебе завітав Листоноша Щастя, щоб він тобі приніс?

Я вважаю себе щасливим, однак, не можна назвати моє особисте щастя абсолютним, оскільки я не можу ним сповна насолодитись, коли бачу, що довкола мене багато людей, які не є щасливими. Пафосно, але правда.

Те щастя, яке мені міг би принести Листоноша, я вже маю. Все, чого мені не вистачає для повного щастя - це та Україна, якою хотів би її бачити я та мільйони українців. Але такої України нам ніякий Листоноша не принесе, тому за таке щастя ми маємо всі поборотися.

Повний текст веб-конференції можна прочитати на сторінці:

http://old.obozrevatel.com/ov4/conference.php?id=68

Відповіді

 • 2005.11.30 | Sean

  М-дя, гіп-гоп (рівно як і хіп-хоп) є небезпечний для здоров'я

  > Нещодавно я мав приємність ознайомитися з концепцією Третього гетьманату, сформульованою Ігорем Каганцем.
  Ну так на мюзіку його! Тексти Каганця, музон Положинського, ото буде хвайно! (с)

  > Тому роблячи свій вибір 26 березня 2006 року, я буду звертати увагу на дві речі:
  > 1.В списку політичної партії не повинно бути жодного народного депутата попереднього скликання
  > 2.Програма партії має бути побудована на націоналістичних засадах – головним пріоритетом має бути Україна та український народ.
  Він би ще пояснив, що спільного між націоналізмом і придурком Каганцем?

  > А от українців можна і лайном поливати, і звинувачувати у всіх гріхах, і обзивати образливими прізвиськами

  А хто йому сказав, що можна?

  Написав би він краще есемес,
  бо той технічний прогрес
  дає йому шанс на майбутнє,
  введений в культ [Третього Гетьманату, Четвертого Каганату і сто сьомого Галіхвату],
  той малесенький пульт
  з'єднує, куррррва(с) з тим, хто відсутній.

  Себто з укоханим Каганцем та його брахманами, кшатріями та іншими гобітами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.11.30 | rolenin

   Re: М-дя, гіп-гоп (рівно як і хіп-хоп) є небезпечний для здоров'я

   Sean, я не знаю, хто ти є. Проте цілком можливо, що ми неодноразово бачились і навіть вітались, може, навіть, курили сигарети разом в туалеті чи біля вікна на якійсь літературній акції чи ще де. Тим не менш це не завадить мені обізвати тебе кінченим придурком. Якого хоя наїжджати на Положинського, якщо текст конференції явно щирий. І якщо він хибний - це ще не причина лаяти шановного пана. Стосовно Каганця - я здогадуюсь, хто це, хоч і точно не знаю його. Впевнений, там є доля неправильностей, але там принаймні є прагнення стати кимось, себто не бути таким гандоном, як пан Шон. Тон пана Шона схожий на тон релігійного православного фанатика, світогляд якого не на жарт обмежений. Істинно говорю тобі: усе найпредурастіше є істиною! На відміну від куцих думок інтелекуальної і творчої мізерії. Ніколи, сцуко, чуєш, ніколи більше не називай геть несхожих на себе придурками і хворими! І ніколи не смійся зі щирих! Ібо вони успадкують царствіє боже! Вони вже мають його, якщо ти не помітив, стражденне створіння!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.11.30 | Sean

    Rolenin, Вам погано?

    Яка пісня! Дякую, дякую. Але то йой. Мо Ви чимось зловжили трохом, нє?

    rolenin пише:
    > Sean, я не знаю, хто ти є.
    Свиней з Вами не пас.

    > Проте цілком можливо, що ми неодноразово бачились і навіть вітались, може, навіть, курили сигарети разом в туалеті чи біля вікна на якійсь літературній акції чи ще де.
    Навряд чи. Я дуже перебірливий у спілкуванні. А у туалетах не палю принципово.

    > Тим не менш це не завадить мені обізвати тебе кінченим придурком.
    А це Ваше право, пане. Обзивайтеся зараз скіко Вашій хворій душі буде завгодно, тіко не забувайте слину з монітору витирати, бо зір зіпсується і монітор, можливо, теж. Хочеться обзиватися - дуже прОшу, мо'полегшає чи шо.

    Але. Увага, двічи не повторюю:
    Якщо Ви ще раз використаєте тут такий жаргон стосовно будь-кого, Вас на сайті не буде. Крапка.

    > Якого хоя наїжджати на Положинського, якщо текст конференції явно щирий.
    Знаєте, якого? Мені так подобається.

    > І якщо він хибний - це ще не причина лаяти шановного пана.
    То не лайте, якщо не вважаєте причиною, я Вас не змушую.

    > Стосовно Каганця - я здогадуюсь, хто це, хоч і точно не знаю його.
    Є такий поц. Однак я думаю, що Ви би з ним не знайшли спільної мови. Бо він - сноб. А Ви - нє, Ви нє сноб.

    > Впевнений, там є доля неправильностей, але там принаймні є прагнення стати кимось, себто не бути таким гандоном, як пан Шон.
    Тю, шо Ви таке кажете? Ви ж не знаєте його. Так звідки Ви знаєте, яке там прагнення є, а якого, перепрошую, хуй? От Ви не читали а, можливо, там якраз і йдеться про прагнення бути, як Ви ото си висловили, гандоном... Отож. А Ви кажете...Та де там.

    > Тон пана Шона схожий на тон релігійного православного фанатика, світогляд якого не на жарт обмежений.
    А то як кому. Православні мені кажуть щось протилежне. Ви не православний хванатик, нє? У Вас є документ якийсь?

    > Істинно говорю тобі: усе найпредурастіше є істиною!
    Перепрошую, шо?

    > На відміну від куцих думок інтелекуальної і творчої мізерії.
    Слухате, як Ви праві, Ви зара навіть напевно си не в'являєте, наскілько Ви оце праві. Гратулюю, пане.

    > Ніколи, сцуко, чуєш, ніколи більше не називай геть несхожих на себе придурками і хворими!
    Хвіг Вам, товаришу. Повторюю: Каганець - придурок, Ви - то Ви і цим, бачу, усьо хвайно сказано. Ні додати ні відняти. Гармонія.

    > І ніколи не смійся зі щирих!
    Ще і як сміятимуся, запевняю.

    > Ібо вони успадкують царствіє боже!
    Сподіваюся, я їм ніяким чином не заважатиму те зробити.

    > Вони вже мають його, якщо ти не помітив, стражденне створіння!
    На здоров'я. Вам того ж, істеричко.

    :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2005.11.30 | rolenin

     мені добре, мене пре!

     Значить, ви можете називати інших придурками, а мені вас заборонено? Яка різниця, обзиваєте ви справжнього придурка, чи тільки вважаєте, що справжнього? А мої слова - не більше як відповідь. Був би ваш пост не такий необгрунтований, не такий нахабний і не такий хамський, істеричної відповіді з мого боку не було б. Моя істерика (я погоджуюсь, що вона присутня) - це лише поза, знаєте, щоб гучніше було, бо набридли вже хами, натомість ваше хамство є непідробним, справжнім. Дуже сумно, що ви, мабуть, маєте якийсь стосунок до модерування форуму (я зробив цей висновок після ваших погроз викинути мене з сайту).
     Ваш захист був дитячий. Наприклад, на фіга повторювати те, про що вас попросили мовчати (хай навіть у грубій формі)? Ох, інфант терібля! (Чи як воно там).
     Розумієте, пане, насміхатися - це ганебно. Краще істерично матюкатись, як я. Це принаймні не так образливо.
     До того ж, ви не розумієте образної іносказатєльної мови, бо шокаєте, риторично перепитуєте.
     Нудний ви пан, от що я вам скажу.
     Отак сидять по міністерствах такі, як ви, і ні фіга толку нема.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2005.11.30 | Sean

      Я бачу!

      Добре що я помилився, дякую за інхву, а то знаєте, коли пишеш, а людина нервується, то не є хвайно. То є нехвайно.

      rolenin пише:
      > Значить, ви можете називати інших придурками, а мені вас заборонено?
      Не Вам, і не мене. Правила хворуму - "співрозмовників". Втім на Вас я образи не тримаю, бо ж "пре" - то зрозуміло.

      > Яка різниця, обзиваєте ви справжнього придурка, чи тільки вважаєте, що справжнього?
      Ну-у-у, велика, мусю сказати, різниця. Скажу за секретом (тс-с-с, нікому!) не придурків придурками не називаю. Наприклад шанованого Вами Положинського - не назвав. Бо нащо?

      > А мої слова - не більше як відповідь.
      О-о, то Ви - Положинський? ;) Як щодо інтерв'ю Майдану? Тіко документ потрібен якийсь...

      > Був би ваш пост не такий необгрунтований, не такий нахабний і не такий хамський, істеричної відповіді з мого боку не було б.
      Пане, я ніколи (!) ще на хворумах не чіпляв навмисно першим жодного відвідувача. Я в тому не знаходжу кайфу.

      > Моя істерика (я погоджуюсь, що вона присутня) - це лише поза, знаєте, щоб гучніше було, бо набридли вже хами, натомість ваше хамство є непідробним, справжнім.
      Ви маєте повне право вважати так як хочете.

      > Дуже сумно, що ви, мабуть, маєте якийсь стосунок до модерування форуму (я зробив цей висновок після ваших погроз викинути мене з сайту).
      Ага. Маю. Адмін. Знаєте, час від часу це так втомлює. Заважає відірватися по повній програмі.

      > Ваш захист був дитячий.
      Тю! Так дєті ж теє, як його, цвєткі жізні. А от матюк на паркані - то зазвичай прояв періоду підліткової гіпєрсєксуальности, себто періоду суто пуберантного чи як його там.

      Захист тут один і від одного - від порушення правил. Ото і всьо. Лайте си собі, тіко культурно, пошепки. І усьо буде хвайно.

      > Наприклад, на фіга повторювати те, про що вас попросили мовчати (хай навіть у грубій формі)?
      Так дуже просто - весело це. Розумієте? Мені хамлять, я усміхаюся. "Дєвушкі плачут, матроси смєются" (с) пам'ятаєте? ;)

      А, до речі, "просити у грубій хвормі" - то Ви хвайно сказали, дяк. Я десь запишу. Нагадує міліційного протокола

      Ох, інфант терібля! (Чи як воно там).
      Нє-нє, десь саме так, всьо правильно, діягноз такий.

      > Розумієте, пане, насміхатися - це ганебно. Краще істерично матюкатись, як я. Це принаймні не так образливо.
      Тута не буде консенсусу.

      > До того ж, ви не розумієте образної іносказатєльної мови, бо шокаєте, риторично перепитуєте.
      > Нудний ви пан, от що я вам скажу.
      О! Оце точно. В дев'ятку, нема чим крити. Я нудний, нєма базару.

      > Отак сидять по міністерствах такі, як ви, і ні фіга толку нема.
      Не хвакт, що тутки є причинно-наслідковий зв'язок, не хвакт. Я ж такий нудний, шо половину міністерств би взагалі теє. Ну Ви розумієте, про що я - щоби тим, хто тудой звертатиметься, драйву менше було - ні поматюкатися, ні на стіні шось нашкарябати відповідне...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2005.11.30 | rolenin

       Той чувак не придурок

       Якщо я його і не знаю, знаю подібних. Я навіть розумію, чому вони викликають негативну реакцію в людей. Вони теж обмежені. І щоб їх зрозуміти, треба обмеженим не бути. Вот. Тоді ви там знайдете таке, що вас пропре. Але то вже, мабуть, в іншій інкарнації...
       А Положинський нормальний чувак. Він робить важливе. Хоч я й не пруся від його творчості.
       Дивіться: якщо нормальному чуваку сподобалось щось "придуркувате", як ви оцінили, то хіба те придуркувате є справді таким?
       Все, я йду додому. Вимикаю комп. Сподіваюсь, в цю тему більше не буду писати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2005.11.30 | Sean

        Маєте повне право так вважати

        і взагалі, вважати шо завгодно. Це є правильно і хвайно.

        rolenin пише:
        > Якщо я його і не знаю, знаю подібних. Я навіть розумію, чому вони викликають негативну реакцію в людей. Вони теж обмежені. І щоб їх зрозуміти, треба обмеженим не бути. Вот. Тоді ви там знайдете таке, що вас пропре. Але то вже, мабуть, в іншій інкарнації...
        В іншій то в іншій. Така у нас, обмежених, карма :)

        > А Положинський нормальний чувак. Він робить важливе. Хоч я й не пруся від його творчості.
        Мені сподобалося тільки одне - як він вів свого часу кілько (я був на одному - на Контрактовій) "політичні" концерти. А інше - нє. Не пощастило чувакові.

        > Дивіться: якщо нормальному чуваку сподобалось щось "придуркувате", як ви оцінили, то хіба те придуркувате є справді таким?
        Та ну. Скільки нормальних назагал людей мають певний бзік? Котрий може нівелюватися, а може і ні.
        Що стосовно пана Каганця, то це придуркувате є справді таким, не сумнівайтеся. Це офтопік на цьому хворумі, але якщо Ви думаєте, що йдеться про правдивого патріота, націоналіста і мислителя, перепрошую,, то це не так. Це дрімуче невігластво з хвашизоїдним присмаком і дискредитація національного дискурсу, а не його пропаганда.
        Нема буде куди більш подіти час - почитайте хвайний каганцевий журналь "Перехід IV".
        Втім, Ви можете з оцінкою і не погодитися, але прошу пана - у такому разі продовжувати не погоджуватися:
        а) на Вільному хворумі, а не на Культурі (бо Каганець, на відміну від Положинського, не митець :) ),
        б) у межах правил. Бо коли мене тут віртуяльно лають - на здоров'я, а от коли інших - робота, ніц не вдієш. Чік і всьо.

        > Все, я йду додому. Вимикаю комп. Сподіваюсь, в цю тему більше не буду писати.
        А то як хочете. Пишіть тут, пишіть де інде, пишіть з нами, пишіть як ми, пишіть краще за нас. Бувайте здорові.
       • 2005.12.20 | капітан Немо

        Re: Той чувак не придурок

        rolenin пише:
        > Якщо я його і не знаю, знаю подібних. Я навіть розумію, чому вони викликають негативну реакцію в людей. Вони теж обмежені. І щоб їх зрозуміти, треба обмеженим не бути. Вот. Тоді ви там знайдете таке, що вас пропре. Але то вже, мабуть, в іншій інкарнації...
        > А Положинський нормальний чувак. Він робить важливе. Хоч я й не пруся від його творчості.


        тут виникає правило, якщо Шон, Шарп чи Свистович починають когось на форумі лаяти, то цей "хтось" виявляється непоганим чоловіком, українським патріотом і вже точно не жидомасоном :)
 • 2005.12.01 | Горицвіт

  Недаремно він мені ніколи не подобався, той Тартак

  Попса - це поняття інтегральне, і, як виявляється, включає також (псевдо) ідеологічну складову:


  >
  > Нещодавно я мав приємність ознайомитися з концепцією Третього гетьманату, сформульованою Ігорем Каганцем. Там чітко, логічно і послідовно [...]

  > Набридло бути толерантним та миролюбним українцем. Наша вікова толерантність та миролюбність [...]
 • 2005.12.16 | Воля

  Re: Положинський не боїться штампу "ксенофоб" (веб-конференція)

  Якби нам побільше таких чудових українців як Сашко Положинський, то наша держава і наша культура були б незнищенні. На жаль, нову владу, що складається з перефарбованих кучмістів,не цікавить майбутнє цієї держави. А ми ж так сподівалися. Без національної ідеї не була побудована жодна країна у світі. Про це не відомо сучасним чиновникам, оскільки їх ніколи не цікавили ідеї і думки справжніх українців.
  Здається,наступні вибори будуть або останніми, або переломними в історії України.Всі антиукраїнські сили пішли в бандитський наступ. Захистимо Україну. Іншого вибору у нас немає. Якщо ти українець -голосуй за "Свободу" О.Тягнибока!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2005.12.17 | Sean

   Офтопік: дулю з маком.

   Воля пише:
   > Якщо ти українець -голосуй за "Свободу" О.Тягнибока!
   Пан Тягнибок десь тижні три тому тут, на Майдані,на інтернет-конхверенції пообіціяв відповісти мені щодо питаннячка по політрехвормі.

   "А знаєш, як по еспанськи буде хуй?
   - Як, Ваша Милосте, - питаю зацікавлено.
   - Пінга!..."
   (с)Андрухович, "Московіада".
  • 2005.12.17 | Роман ShaRP

   Не дочекаєтеся.

   Воля пише:
   > Про це не відомо сучасним чиновникам, оскільки їх ніколи не цікавили ідеї і думки справжніх українців.

   Ооо! Ооооооо! Справжніх. Ну звичайно! Ein Folk! Ein Ukraine! Ein Fuhrer!

   > Здається,наступні вибори будуть або останніми, або переломними в історії України.

   І не останніми, і не переломними.

   > Якщо ти українець -голосуй за "Свободу" О.Тягнибока!

   Далеко не всі українці є нациками, подібними до тих, хто зібрався в тій "Свободі" того "Тягнибока". Ніяка це насправді не свобода, і такої неСвободи нам не треба.
  • 2005.12.17 | ziggy_freud

   дайош клонування

   Воля пише:
   > Якби нам побільше таких чудових українців як Сашко Положинський, то наша держава і наша культура були б незнищенні.

   Технології клонування розвиваються. Якщо Положинський погодиться, їх може бути більше ;-).

   > Без національної ідеї не була побудована жодна країна у світі.

   Вчіть історію. Націоналізм молодший за багато інших ідеологій. Держави були і до його появи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2005.12.18 | Роман ShaRP

    Ги! Куул!

    А клонування заборонили нардепи. Мабуть, ТОМУ ЩО жидомасони ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua