МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гаївки на Мамаєвій Слободі від Олега Скрипки

05/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Керівник і натхненник етнічного фестивалю Країна Мрій Олег Скрипка вчора вкотре порадував киян цікавим і симпатичним проектом. Було душевно, сімейно і смачно. Частували кулішем, співали народних пісень, танцювали Ойру, слухали Гуртоправців, Очеретяного Кота, самого Скрипку і багатьох інших, а також годували рибок в ставочку і навіть побачили черепаху, яка на радість дітлашні показалася з води.
Отже, вчора на території новоствореної Мамаєвої слободи на фоні козацької триверхої дерев'яної церкви пройшли гаївки за участі фольклорних колективів та українських виконавців, які використовують народний мелос у своїй творчості. Атмосфера гаївок була дуже демократична і родинна - усміхнена, безтурботна і весняна.
Принагідно нагадуємо, що 7-9 липня 2006 р матимемо змогу відвідати власне третій міжнародний фестиваль Країна Мрій на Співочому полі. Цього року нам обіцяють привезти двох світових зірок world music Наташу Атлас (Єгипет) та Марлен Дорсена (Гаїті-Бельгія), а також вже знайомих нам Ред Кардель з Франції. Також на Країні Мрій очікується спеціальна етнічна програма ТМНК та поява на людях київської групи Вася Клаб.
Здається фантазії і енергії Олега вистачить на все міністерство культури.

Відповіді

 • 2006.05.03 | Сергій Кабуд

  а чи існує в Україні сучасне мистецтво і музіка, нефолькльорні?

  бо врешті решт фолькльором був заповнений культурний шар ще совкової України і нічого нового в залученні фолькльору ще ніде не винайшли.

  взагалі на заході троха завищеною любов'ю до фолькльору та етнічу страждають незайняті жінки середнього віку, чиї чоловіки достатньо заробляють, а діти вже пішли до коледжу і вдома не живуть.

  тому в тіток цих поступово зростає комплекс провини перед рештою голодного світу

  і вони починають з запеклісттю справжніх мазохісток примушувати себе слухати всілякі тунгуські наспіви чи японські паскудні металеві барабани змішані з ідіотичними зойками, які мають символізувати самурайство чи просто хащі та джунглі де не ступала нога людини


  Фолькльор все ж дістав кінцево
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.04 | ziggy_freud

   сподіваюсь, що так. посилання +

   http://www.dz.org.ua/2006/participants.html
   послухаю, що там 20 травня награють укр. учасники і зроблю якийсь висновок ;-)

   Сергій Кабуд пише:
   > бо врешті решт фолькльором був заповнений культурний шар ще совкової України і нічого нового в залученні фолькльору ще ніде не винайшли.

   фолк бува і живим, і дохлим. То є різні речі.

   > і вони починають з запеклісттю справжніх мазохісток примушувати себе слухати всілякі тунгуські наспіви чи японські паскудні металеві барабани змішані з ідіотичними зойками, які мають символізувати самурайство чи просто хащі та джунглі де не ступала нога людини

   Маю трохи записів автентичного фолку, і воно впира, хоча і вибірково. При тому що слухаю багато іншого, включно з авангардом. Жодних проблем ;-)
   __________
   а взагалі то є тема для Культури.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.05.04 | Сергій Кабуд

    о, то має бути цікаво, я половину з них чув

    Андреус Тіландер взагалі дуже цікаве записував
 • 2006.05.03 | Боровик

  Маю кільканадцять фотографій, можу поділитись (-)

 • 2006.05.03 | Pavlo Z.

  Re: Гаївки на Мамаєвій Слободі від Олега Скрипки

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Принагідно нагадуємо, що 7-9 липня 2006 р матимемо змогу відвідати власне третій міжнародний фестиваль Країна Мрій на Співочому полі.
  Перенесли з Труханова? Чи паралельно?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.04 | Котияблуко

   На Трухановому - Рок-Січ

   Pavlo Z. пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > Принагідно нагадуємо, що 7-9 липня 2006 р матимемо змогу відвідати власне третій міжнародний фестиваль Країна Мрій на Співочому полі.
   > Перенесли з Труханова? Чи паралельно?

   На Трухановому 6-7 травня "Рок-Січ", теж ініційована Олегом Скрипкою. А "Країна Мрій" в липні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua