МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рятуймо «Соняшник»!!!!

05/05/2006 | dyskurs
ШАНОВНІ КОЛЕҐИ, ДРУЗІ!
запрошуємо вас на нашу, на жаль, скандальну, прес-конференцію «Навіщо «Соняшнику» дах?»
з приводу брутального чиновницького свавілля щодо відомого українського дитячого журналу.

СПОДІВАЄМОСЯ НА ВИЯВ ВАШОЇ ЛЮДСЬКОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ СОЛІДАРНОСТІ 12 ТРАВНЯ (П'ЯТНИЦЯ) об 11-00
у Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15) під час Другої Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку

Учасники :
Леся Воронина (головний редактор «Соняшника», дитяча письменниця, член АУП),
Тетяна Щербаченко (заступник головного редактора «Соняшника», письменниця, член АУП),
Володимир Рубан (генеральний директор вид-ва «Київська Русь»),
Максим Цугунов (заступник генерального директора вид-ва «Київська Русь»).
Ведучий :
Дмитро Стус (головний редактор журналу «Київська Русь», віце-президент АУП).
Гості, автори журналу: Іван Андрусяк, Ірен Роздобудько, члени АУП.

Ми будемо говорити про те, у кого дах крутіший – у держави, київської міської адміністрації, Президента України чи дитячого журналу. Адже в нашій країні без даху – нікуди…

***

Історія поневірянь редакції та мандрів чиновницькими кабінетами набула особливого масштабу за кілька місяців до закінчення терміну оренди, коли редакція звернулася до Головного управління комунальної власності м. Києва щодо вирішення питання про продовження редакції дитячого журналу "Соняшник" терміну дії договору оренди у приміщеннях нежилого будинку № 37/14 на вул. Воровського/Гоголівській.

Відповідно до рішення Київської міської ради від 27.10.2005 № 265/3726 «Соняшнику» було відмовлено в продовженні терміну дії договору оренди № 10/0443 у зв'язку зі збереженням та відновленням нежилого фонду територіальної громади м. Києва. Будинок був віднесений до переліку нежилих будинків, що підлягають реконструкції або реставрації, шляхом залучення інвесторів на конкурсних засадах.

Заступник начальника Головного управління комунальної власності О.Копил повідомив, що відповідними підрозділами Київської міської державної адміністрації проводиться пошук придатного нежилого приміщення для переселення Редакції дитячого журналу "Соняшник". При цьому наголошувалося, що переселення в інше нежиле приміщення буде відбуватись тільки за умови відповідного письмового погодження Редакції журналу.

Крім того, редакції гарантувалося право користування приміщенням на вул. Воровського, 37/14 відповідно до наявного договору оренди та без будь-яких обмежень – до моменту переселення Редакції дитячого журналу "Соняшник " в інші приміщення.

Під час вивчення документів з'ясувалося, що наказ начальника Фонду державного майна України по м. Києву В.Ф.Збуржинського щодо нежилих приміщень площею 166,0 кв.м., розташованих за адресою: м. Київ, вул. Воровського/Гоголівська, 37/14, літ. "А", про приватизацію шляхом викупу АТЗТ "ЗовнішЕкспоБізнес" згідно з рішенням Київради від 16.03.2006 № 221/3312 "Про внесення змін до рішення Київради від 18.03.2004 № 100/1310 з питань приватизації" не має жодних законних підстав, оскільки спирається на неіснуюче «рішення».

Відповіді

 • 2006.05.05 | dyskurs

  Чиновники, що пожирають дитинство

  Див. статтю про це з газети «Народне слово» за 4 травня:
  <http://dyskurs.narod.ru/Soniashnyk1.htm>
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.05.11 | бармалей

   підходив Вячеслав Кириленко

   сьогодні був на відкритті тієї книжкової виставки. до стенду Соняшника (симпатичний. там висять оригінали ілюстрацій до журналу. скажу вам - незгірш АБАБИГАЛАМАГИ) підходив пан Кириленко зі світою. затрималися хвилин на 7(!) щось розпитували в дівчини, яка представляла журнал. (через світу не чув). вголос на пресу обіцяв вирішити проблеми, чи, як у них мовиться, сприяти вирішенню :)
   завтра планую послухати прес-конфу
 • 2006.05.12 | бармалей

  Re: Рятуймо «Соняшник»!!!!

  ну от. був я там ( як один із трьох присутніх журналістів :( )
  інші, тіпа, вчора все побачили біля Кириленка. зате!!!: був обіцяний представник віце-прем*єра...
  ню-ню :sol:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua