МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зверни увагу!!!Реальна пропозиція для захитсу української мови.

05/27/2006 | крук
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ!!!
Звертаюся до членів партій, громадських організацій, простих громадян, керівників всіх рівнів і до людей яким не байдужа доля України.
У зв’язку з ситуацією, що склалася в східних і південих областях України: нищення і без того слабких позиції української мови, читай культури, самоіндентифікації. Закликаємо всіх не байдужих громадян України:
- не купуйте російську книгу, пресу;
- розмовляйте на українській;
- захищайте націю і державу.
У нашій країні не має, нажаль, громадської організції, що змогла би об’єднувати більшу частину населення для захисту української мови. Прикро, але всі організації займаються “політикою”. Тому молодь повина сказати своє слово.
Ми створюємо громадську організацію, що об’єднає всіх не байдужих українців, не залежно від їх партійного чи суспільного становища. Єдиний спільний фактор – патріотизм.
Метою організації буде захист української мови і культури. Заставити любити Україну не можна. Ми будемо пробувати показати щиру Україну, щоб любов спалахнула в серці кожного. Спілкування, гори, ріки, поле, міста і містечка, села і замки, майстри і вишиванки, пісні і гулянки – Україна. Кожен хто долучиться до нас може запропонувати свій варіант того, як показати, полюбити Україну і її культуру. Для тих хто хоче вивчати українську мову наші волонтнри будуть надавати допомогу.
Цей проект не підтримується, фінансується жодною партією, державою, людиною. Це ініціатива людей, яким набридло спостерігати за цим всім невіглаством, що коїться в нашій державі. Організація не є поки, що зареєстрованою. Шукаємо всіх хто захоче її підтримати і зробити справді народну організацію захисту інтересів України. Ми не агітуємо за жодну партію, ми агітуємо за Україну. Робоча назва організації:
Молодіжний Український Рух імені Степана Бандери.
Всі зауваження до назви буде обговорювати разом. На мою думку захистом України повина занятися Всеукраїнська громадська організація, тому чекємо відгуків з всіх частин України. Чекатиму Ваших відгуків на адресу MURiSB@ukr.net
З повагою,
координатор проекту
Ілля “Крук” Абель

Відповіді

  • 2006.05.29 | Лайнодав

    українською, а не на українській, шалом(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua