МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Конкурс "Міський молодіжний роман" від видавництва "Фоліо"

06/03/2006 | Горицвіт
Ставлю просто для загальної інформації.
Кілька спостережень: романи приймаються "української або російською мовою"; журі своєрідної компетентності; минулорічний роман-переможець, як кажуть оглядачі (бо я не читав), дуже слабенький.

***
Положення про конкурс "Міський молодіжний роман"

Видавництво „Фоліо” вдруге проводить всеукраїнський літературний конкурс „Міський молодіжний роман”. Його метою є пошук талановитих літературних творів великої форми, які відображали б актуальні проблеми української молоді і суспільства в цілому.

Перший конкурс тривав улітку та восени 2004 року. До складу журі входили Ірена Карпа, Андрій Курков, Юрко Покальчук, та Євген Положій. До фіналу конкурсу увійшли шість творів, а переміг роман в новелах Ірени Старостіной „Кілька секунд щастя”, який був опублікований видавництвом „Фоліо” в травні 2005 року накладом 3000 примірників.

Часові межі конкурсу в цьому році – з 1 червня по 1 жовтня 2006 року. Ми приймаємо твори українською та російською мовами обсягом не менше ніж 8 авторських аркушів (320 тис. знаків включаючи пробіли). Рукописи мають бути підготовлені в програмі Microsoft Word і надіслані в електронному вигляді на адресу редакції „Фоліо” editor@folio.com.ua з позначкою „Конкурс” в полі „Тема” (Subject). Вам буде надіслано підтвердження про отримання файлу.

До рукопису необхідно додати наступну заповнену анкету:

1. Прізвище, ім'я, по батькові здобувача (здобувачів)
2. Дата народження
3. Літературний псевдонім (при наявності)
4. Назва твору
5. Обсяг твору (в авторських аркушах)
6. Дані про публікацію твору. Якщо публікація мала місце, необхідно вказати, де, коли і чи маєте Ви зараз права на цей твір. Якщо публікації не було, у цьому пункті необхідно вказати: "не публікувалося"
7. Синопсис твору (короткий виклад концепції, змісту, суті сюжетного конфлікту) - до 3 сторінок
8. Досвід літературної роботи здобувача, перелік публікацій (якщо такі є)

Список фіналістів конкурсу буде сформований редакцією видавництва „Фоліо”.

Переможців – два найкращих романи – визначить компетентне журі у складі: Андрій Курков, Світлана Поваляєва, Юрко Покальчук (головуючий), Ірен Роздобудько.

Ці твори будуть опубліковані видавництвом „Фоліо” в серії «Графіті»-«Граффити».

***

Відповіді

  • 2006.06.14 | бармалей

    Re: Конкурс "Міський молодіжний роман" від видавництва "Фоліо"

    еге ж - той роман Старостіної був, м*яко кажучи, зовсім не літературою. і, відповідно, не романом (не тільки за якістю тексту, а й за обсягом кількох розрізнених текстових фрагментів). дивно, якщо це був один із кількох, і він був кращим... що ж тоді було гіршим? :( а може, питання в стимуляції? що отримує переможець? (окрім книжки)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua