МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

оголошується тендер

06/13/2006 | gal4enja
ОГОЛОШУЄТЬСЯ ТЕНДЕР СЕРЕД КОМПАНІЙ-ВИРОБНИКІВ MP3-ПЛЕЄРІВ!

У зв’язку із тим, що у травні цього року у студентки Національного університету „Києво-Могилянська Академія”, молодої письменниці Галини Ткачук було підступно викрадено торбочку, в котрій, окрім усього іншого, знаходився mp-3 плеєр «Tompson», а також у зв’язку з тим, що музика є важливим фактором натхнення – оголошується конкурс на заміщення втраченого плеєра!
Усі виробники вказаного типу продукції, котрі зацікавлені в тому, щоб їх виріб мав вплив на подальшу творчість Галини Ткачук – можуть надсилати свої пропозиції на адресу gal4enja@yahoo.com. Критерії відбору – суб’єктивні. Компанія-переможець отримає публічну подяку від Галини.

Відповіді

 • 2006.06.14 | Sean

  А тендер серед

  музикантів на заповнення того плейеру не оголошується? Можливо, це могло би стати потужним чинником творчого натхнення поміж українських (яко же і зарубіжних) працівників гітари,барабанів та мікрохвону?
 • 2006.06.14 | ziggy_freud

  виробники цього типу продукції

  рідко читають українською. Плеєри збирають в Китаї, Кореї або Тайвані. А рекламні бюджети на їх просування визначають в Москві. От і маємо караоке па-рускаму від кореців LG. До речі, залізо в них ду-у-уже погане. Самсунг і то значно кращий.

  НМД, акція цікава. Але шансів на успіх мало.
 • 2006.06.14 | Горицвіт

  дві пропозиції

  (1) Розіслати пропозицію по продавцях (виробниках),
  (2) Провести якийсь перформенс, щоб в честь нього продавцям було цікаво дарувати плеєри.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua