МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Червневе число доброго дитячого журналу "Соняшник"

06/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Червневе число доброго дитячого журналу СОНЯШНИК (з кумедними зеленоокими котами на обкладинці) вітає малят із літніми канікулами. Хоча ця пора року ще не принесла жаданого тепла, Соняшник радо поділиться своїм.

Мандри рідною країною в традиційній рубриці поведуть дітлахів стежками малого хлопчика Тараса. Немає в Україні жодної людини, яка б не знала цю людину – чудового художника, поета й надзвичайно цікаву особистість!.. Розповідь Зоряни Мамай – про Тараса Шевченка, а точніше – про хатину в Моринцях на Черкащині, де він народився. А ви пам’ятаєте дім, у якому народилися? Чи не виповнилося, бува, і йому років так 150?

Як завжди в Соняшнику – творчість читачів. Барвисті дитячі малюнки та щирі вірші можуть розбудити фантазію і ваших донечок та синочків.

А от повчитися давати раду драконам допоможе професійний письменник Олександр Дерманський. Уявіть собі дракона, який зветься Омельком і любить розповідати оповідки. Але казок дракона, на жаль, ніхто не слухав. Думаєте, він був нудний? Ні. Він навіть не був страшним, але лісовим слухачам потрібен був час, аби це зрозуміти.

На сторінках червневого Соняшника можна також зустріти – кого б ви думали? – метеликів! З розповіді про цих чарівних істот можна дізнатися про всі секрети їхнього вбрання, та й помилуватися цією одежкою також.

Аби під час канікул не забути англійську мову, можна повправуватися з хитрим ребусом ЗАХОВАНІ СЛОВА. А потім з друзями чи батьками порозгадувати цікавий кросворд уже зі слів рідної мови. Чи знаєте ви ім’я давньоукраїнської богині неба (підказую: з шести літер)? Сходіть підгляньте в довідник, доки вас не спіймав на незнанні ваш вундеркінд!

Ну, і звичайно, Соняшник продовжує розповідати про ЗАСІБ ВІД ПЕРЕЛЯКУ №9. Повість найкращої дитячої письменниці Лесі Ворониної розкриває нові й нові таємниці Товариства боягузів. Варто лише розкрити улюблений журнал на потрібній сторінці!

А тим, кому хочеться перепочити від читання (таке влітку буває) Соняшник пропонує захопливий комікс.

До речі, не забувайте, що передплата на Соняшник триває. А липневе число вас дуже-дуже здивує! З другого півріччя Соняшник виріс! Тепер у ньому буде 32 сторінки. До того ж – малята побачать багато нових рубрик: почитають поради від письменниці Лариси Денисенко як правильно виховувати батьків, матимуть Дуже Таємні інструкції з господарювання і опановуватимуть новий жанр знайомства – інтерв’ю.

ВАШ СОНЯШНИК

-----

Добрий дитячий журнал «Соняшник» заснований 1991 року. Покоління, яке виросло на першому за незалежності України дитячому журналі тепер передплачує його своїм дітям.

Журнал адресовано молодшим школярам, його можна передплатити в будь-якому поштовому відділенні України. Передплатний індекс 74454.

«Соняшник» не лише знайомить юних читачів із історією й традиціями рідної землі, а й кращими мистецькими зразками залучає малят до світу сучасної літератури та культури, збагачує світогляд і спонукає до власної творчості. Автори «Соняшника» - і відомі, й зовсім молоді письменники, журналісти, художники-графіки. Часопис має оригінальне обличчя, не мавпує американські мультяшні образи, а створює власні разом із талановитими українськими художниками. Обличчя «Соняшника» завжди повернуте до дітей!

Відтепер "Майдан" регулярно знайомитиме читачів з новими випусками "Соняшника". Слідкуйте за новинами!

Відповіді

  • 2006.06.22 | Роман ShaRP

    Реклама от сайто национал-патриотического воспитания "Майдан"

    спешите заказывать.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua