МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Марія Бурмака зникла в Єгипті?

11/22/2006 | Горицвіт
Марія Бурмака зникла у Єгипті і не виходить на зв'язок
http://uaformat.com/content/view/1230/2/

22.11.2006 21:03:07

Марія Бурмака зникла в Єгипті, де вона перебувала на гастролях.
Як розповів виданню "Українській правді" керівник прес-служби Бурмаки Володимир Горбань, співачка мала вилетіти з Хургади о 14 годині в середу, але так і не з’явилася на реєстрацію рейсу.
За словами Горбаня, Бурмака перебувала в Єгипті на запрошення хазяїна одного з готелів. У Каїрі у неї був один концерт і два в Хургаді, звідки вона мала повернутися до Києва.
Володимир Горбань: "Зранку (у середу) за Марійкою приїхала машина. Вона сказала, що поїде погуляти, подивитися місцевість".
На питання, з ким саме поїхала Бурмака, прес-секретар відповів, що це, можливо, був хазяїн готелю або якісь місцеві знайомі.

Після того, як співачка не прибула вчасно до аеропорту, її група та адміністратор Віталій Пастух намагалися вийти з нею на зв’язок, але безрезультатно, а потім відлетіли до Києва без Бурмаки.

Прес-секретар також повідомив, що друзі співачки звернулися до співробітників української міліції, але там їм відповіли, що можуть оголосити Бурмаку у розшук лише через 3 доби після її зникнення. Водночас він повідомив, що друзі співачки поки розшукують її "за своїми каналами".
"Поки чекаємо завтрашнього ранку і сподіваємось, що Марія вийде на зв’язок", - сказав Горбань.

До Єгипту Марія Бурмака разом зі своєю командою вирушила 18 листопада з метою дати кілька концертів та відпочити. А після повернення співачка планувала продовжити студійну роботу над новим альбомом.

Відповіді

 • 2006.11.23 | Оk

  В Хургаді не зникають  Мария Бурмака дала о себе знать

  Пропавшая в Египте украинская певица Мария Бурмака вышла на связь со своей группой в четверг около часа ночи.

  Об этом сообщил продюсер певицы Виталий Пастух, передает «Интерфакс-Украина».

  «Она вышла на связь со мной около часа ночи», - сказал Пастух.

  По словам продюсера, певица забыла предупредить музыкантов о том, что собирается остаться в Хургаде еще на два дня с друзьями.

  «Вышла довольно странная ситуация... Мария просто забыла сказать ребятам (музыкантам), что останется еще на два дня с друзьями в Хургаде», - сказал Пастух.

  Отвечая на вопрос почему Бурмака долго не выходила на связь, продюсер отметил, что певица просто забыла свой телефон в номере.

  «Мария забыла телефон в своем номере. Знаете, как бывает. На отдыхе не предаешь значение телефону», - сказал он.

  Как сообщал ForUm, в среду руководитель пресс-службы Бурмаки Владимир Горбань сказал, что певица должна была вылететь из Кургады в 14 часов в среду, но так и не появилась на регистрацию рейса. По его словам, Бурмака находилась в Египте по приглашению хозяина одного из отелей. В Шарм Аль Шейхе у нее был один концерт и два в Кургаде, откуда она должна была вернуться в Киев.

  Утром в среду она сообщила, что поедет прогуляться по окрестностям. После того, как певица не прибыла своевременно в аэропорт, ее группа и администратор Виталий Пастух пытались выйти с ней на связь, но безрезультатно, а потом вылетели в Киев без Бурмаки.

  «ForUm»


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua