МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Маніфестація на підтримку книгарні "Сяйво"!

11/25/2006 | hipar
Друзі, у вівторок 28 числа о 17:00 відбудеться суд стосовно виселення книгарні Сяйво.
Видавці, книготорговці, письменники, журналісти і всі небайдужі хочуть підтримати книгарню в такий відповідальний момент. З цією метою десь з 14-ої до 16-ої години буде проведино акцію-маніфестацію (про деталі дізнаєтесь пізніше). Місце проведення Київ. Мета - привернути увагу громадськості і преси до ситуації з майновим конфліктом Сяйва і міською адміністрацією. Це вже вкотре культура стає жертвою невгамовних апетитів бізнесменів, яких приваблюють приміщення в центрі міста. Стисло про ситуацію тут: http://www.sumno.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1127&Itemid=45

А наразі терміново ПОТРІБНІ ДОБРОВОЛЬЦІ, чоловік 10, для участі в костюмованій процесії у вищезазначений час. Нічого особливого від вас не вимагатиметься, лише наявність.
До речі, дуже потрібні десь три особи, які грають на музичних інструментах (бажано труба, великий барабан (вибачайте вже за таку необізнаність в назвах муз.інструментів) і здається тромбон (така велика, зігнута кільцем, труба), або зі своїми інструментами, або будемо шукати, варіанти музичних інструментів приймаються)


Всі подробиці при особистому спілкуванні.
Будь-ласка, якщо вам не байдуже, відпишіться (hipar[гав]bigmir.net) якнайскоріше, шоби на вас можна було розраховувати.


ПІДТРИМАЙМО ОДНУ З НАЙСТАРІШИХ КНИГАРЕНЬ!

Відповіді

 • 2006.11.25 | Горицвіт

  Не забудьте дати уточнену інформацію

  а це повідомлення давно в новинах:
  http://maidanua.org/static/news/2006/1164366746.html
 • 2010.01.14 | Культура-БП

  Прокуратура візьметься за приватизацію книгарні "Сяйво"

  Директор товариства з обмеженою відповідальністю "Книгарня "Сяйво" надіслала звернення до Головного управління МВС України у місті Києві щодо незаконного позбавлення цього товариства права на приватизацію нежитлового приміщення. У столичному міліцейському главку провели перевірку відомостей, які були викладені у цьому зверненні, й направили до прокуратури Києва матеріали для надання правової оцінки діям службовців районної ради, які позбавили ТОВ "Книгарня "Сяйво" права на приватизацію приміщення.

  За результатами перевірки було встановлено, що відповідно до рішення Шевченківської районної у місті Києві ради нежитлове приміщення, що розташоване за адресою вул. Велика Васильківська, буд. 6, було включено до переліку об'єктів комунальної власності Шевченківського району міста, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні.
  Варто зазначити, що це рішення було прийнято в порушення постанови Кабінету Міністрів України "Про передачу нерухомого майна творчим спілкам", якою рекомендовано органам місцевого самоврядування передати творчим спілкам України у власність або довічне користування приміщення книжкового магазину "Сяйво".
  Надалі було розпочато процедуру приватизації цього нежитлового приміщення, чим було порушено вимоги постанови Верховної Ради України "Про запровадження мораторію на виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження".
  До речі, товариство з обмеженою відповідальністю, яке було визнано переможцем конкурсу з відбору оцінювачів, визначило початкову вартість цього нежитлового приміщення у розмірі 2 043 570 гривень.
  Вже після цієї процедури управління з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної у місті Києві ради та Українська універсальна товарна біржа уклали договір про організацію та проведення біржових торгів (аукціону) з продажу майна, що перебуває у власності Шевченківського району міста. Переможцем цього аукціону визнано товариство з обмеженою відповідальність "Абріль-студіо", яке запропонувала за цей об'єкт нерухомості 2 247 927 гривень, тож між районною радою та цим ТОВ було укладено договір купівлі-продажу нежитлового приміщення.
  На підставі всіх цих фактів у діях працівників управління з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної у місті Києві ради вбачаються ознаки службового злочину, тож матеріали перевірки було направлено до прокуратури міста Києва для надання правової оцінки діям цих службовців.

  ДЗГтаМД МВС України


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua