МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про презентацію "Потяга-76"

12/16/2006 | Горицвіт
яка відбулася в барі "Бабуїн" (який, до речі, з січня закривається, ходять чутки).

Такі презентації в кабаках проводяться, очевидно, тільки для учасників (самих презентуємих). Місць реально нема, ми прийшли раніше, але всі чотири столики були зарезервовані, а 2 дальших - зайняті. Стояти там можна тільки в проході, заважаючи офіціантам, і поміщається людей приблизно десяток. Щось побачити можна тільки безпосередньо перед сценою, а почути - тільки окремі слова через мікрофон. Тобто як зустріч кількох друзів (до 5-7) - воно нормально, але вважати це літературною акцією можна з великою натяжкою.

Глибокого сенсу в такій формі "презентацій" я не бачу. Мабуть, це проводиться для підтвердження статусу (ми модні, бо в "Бабуїні" проводимо презентації).

Відповіді

 • 2006.12.16 | Snatch

  Re: Про презентацію "Потяга-76"

  Гадаю, ви трохи перебільшуєте з "модністю". Чув безпосередньо від учасників, що місце було вибране відстійне (треба було не у кнайпі, а в залі, залі, залі і не інакше, де люди б сиділи і слухали, а не ходили, пили, їли і жвинділи) і, мабуть, дуже добре, що йому приходить кінець. У літератури із закладами громадського харчування в Україні стосунки складаються не найкращим чином.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.18 | otar

   Хочеться сподіватись, що вони це врахують

   Я цілком підтримую Горицвіта, і мушу зауважити, що в розмовах відвідувачів цієї, а також інших подібних презентацій, на яких траплялось бути, лунала така думка: "На такі акції ходиш, щоб потусуватись, побачити знайомих..." Для таких потреб потрібен клуб. Що ж, може, доживемо до свого літературного клубу в реалі. Але презентацію мають ЧУТИ і БАЧИТИ глядачі - інакше навіщо вона?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.18 | lizzy

    Re: Хочеться сподіватись, що вони це врахують

    Минулого року бібісьовий конкурс проходив у Квартирі-бабуїн на Подолі. Запросили 40 людей, прийшло десь 120, і також стояли в проходах, хоча було весело, і бутербродів вистачило. Там було десь 40 сидячих місць, тому було вільніше, але все одно нарід почав жувати ще до початку церемонії. Але якщо говорити про зал, то з одного боку, це абсолютно має сенс (люди прийшли, почули і т-ін), а з іншого, де ж його взяти? Зали дорогі. Чи, може, хтось знає недорогий зал на майбутнє? Колега ходила і дивилася на спілку письменників, але сказала, що там усе покрито павутиною, фізичною і моральною. Може, якийсь театр?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.18 | Горицвіт

     зали

     lizzy пише:
     > хоча було весело,


     Тут теж було весели, бо зустрілися з кількома друзями і знайомими, і так в проході поговорили. Але для чого тоді була презетація?


     > і бутербродів вистачило.

     Ха! Там ще й бутерброди роздавали?


     > Колега ходила і дивилася на спілку письменників, але сказала, що там усе покрито павутиною, фізичною і моральною. Може, якийсь театр?


     В спілці письменників не один зал, а принаймні два (ще на другому поверсі величеньке приміщення). Якщо павутина, значить ним ніхто не користується, тому не повинно бути проблеми взяти зал (безплатно).

     Театри - проблематично, бо в них по вечорах ідеть вистави, по ідеї.

     Кілька залів є в Будинку вчителя, будинку вчених. Є зали в університетах. Ну да, це не дуже гламурно, можливо. Зате зручно.

     Є ще зали представницького класу, але там, певно, дорого. Наприклад, "Буква і цифра" робила презентацію в клубі (не пам'ятаю як називається, коло Львівської площі), там чудовий зал.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua