МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Tельнюк Сестри не на жарт взялися полоти слухацьку ниву

12/28/2006 | Юрко Зелений
Tельнюк Сестри не на жарт взялися полоти слухацьку ниву, яку тримали під парою понад п'ять літ.

Не встигли співунки запустити свій забійник "Вечірник", як йому услід випустили нову пісню: "Сад Різдвяний". Щоправда, коли перша річ є основою провісницею виходу нової платівки, то друга співанка – радше співочий подарунок Україні до Зимових свят, які Галя та Леся Тельнюк нарешті святкують на Батьківщині.

Як водиться, до пісні знято й відеоряд. Користуючись правилом, що на переправі коней не змінюють, гурт новий кліп довірив знімати львівському майстру Тарасу Химичу, з котрим знайомі по роботі над видноспівом "Вечірник". Першими побачити і почути нову річ мали можливість львів'яни на презентації 12 грудня – за день до початку Західно-Українського туру Тельнюк Сестер. Пісня "Сад Різдвяний" покладена на вірші Івана Малковича, а у зйомках видива, стилізованого під буржуазний Львів 1920-30-х років, взяла участь низка відомих митців, зокрема Народні артисти України Федір Стригун та Таїсія Литвиненко, співун Піккардійської Терції Славко Нудик, зачинатель сучасного вітчизняного шоу-бізу, а нині власне наставник Тельнюк Сестер – Ростислав Штинь, донька Галі Тельнюк та цілий ряд иньших друзів і родичів. У підсумку вийшла така собі родинна святкова картина, яка буде затребуваною на роки: від зими до зими.

Світлинa: ТЕЛЬНЮК Сестри-Сад Різдвяний І

ФДР-вісті з Краю, Юрко Зелений

Відповіді

  • 2006.12.29 | Господар

    Re: Tельнюк Сестри не на жарт взялися полоти слухацьку ниву

    Гарно, красиво, родинно, затишно. Успіхів Сестрам і чекаємо на концерти в Києві!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua