МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КУН хоче не пускати Сердючку в Європу

02/12/2007 | Майдан-ІНФОРМ
„Вєрка Сердючка як продукт примітивного хохляцького маскульту не має жодного стосунку до української культури, тому не може представляти Україну на пісенному конкурсі „Євробачення”,”— так прокоментував голова молодіжної референтури Конгресу Українських Націоналістів Василь ПОПОВИЧ повідомлення про те, що найбільш імовірною кандидатурою на Євробачення — 2007 від України є Андрій Данилко в образі Вєрки Сєрдючки.

Василь ПОПОВИЧ вважає, що такі сценічні образи, як Вєрка Сєрдючка, ганьблять Україну. „Вєрка Сердючка є втіленням постімперського комплексу меншовартості, малоросійства, який переслідує деяких українців досі. Але виносити свої комплекси на показ усьому світу щонайменше нерозумно,” — підкреслив він.

Голова молодіжної референтури Конгресу зазначив, що „найбільш дивною у цій ситуації виглядає реакція деяких чиновників із Першого національного телеканалу, які мали б дбати про імідж України на „Євробаченні”, а натомість, в захопленні від кандидатури Сєрдючки”.

Прес-служба Конгресу Українських Націоналістів

Відповіді

 • 2007.02.12 | YuriPet

  Re: КУН хоче не пускати Сердючку в Європу

  Я хоч і не член КУНу, але їх аргументи цілком підтримую! Данилко (Сердючка) - це дійсно ганьба - справжній зразок "массокульту" :(
 • 2007.02.12 | Андрій

  Re: КУН хоче не пускати Сердючку в Європу

  Вы помните, какие чудища выиграли в прошлый раз? Они достойно представили свою страну, эти финны. А кто не понимает стёба - ну шо ж.
 • 2007.02.13 | Стопудів

  хай туди поїде льоша-мерседес

 • 2007.02.14 | Горицвіт

  цікаво запитати, а кого він пропонує

  > „Вєрка Сердючка як продукт примітивного хохляцького маскульту не має жодного стосунку до української культури,


  як же ж не має, коли явно має. Це один з найвідоміших представників масової культури.


  > „Вєрка Сердючка є втіленням постімперського комплексу меншовартості, малоросійства, який переслідує деяких українців досі.


  Носієм цього комплексу є автор цієї характерної заяви.  > Голова молодіжної референтури Конгресу зазначив, що „найбільш дивною у цій ситуації виглядає реакція деяких чиновників із Першого національного телеканалу, які мали б дбати про імідж України на „Євробаченні”, а натомість, в захопленні від кандидатури Сєрдючки”.


  Цікаво, в чому пан голова бачить імідж України і кого він пропонує на достойного представника на попсовому конкурсі. Чи є метою участі перемога? Якщо так, то Данилко-Сердючка непогана кандидатура.


  > Прес-служба Конгресу Українських Націоналістів

  Важко зрозуміти, для чого КУН ганьбиться цими заявами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.14 | Горицвіт

   хоча ... я тут подумав

   якщо розкрутити тєму, що націоналісти проти сердючки, то це підніме шум, зміцнить контекст і допоможе сердючці перемогти. Якщо в сердючки є пресслужба, то вони повинні ці заяви збирати і просувати на захід і в росію.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua