МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ні Євросердючці !

02/19/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Ні Євросердючці!
Збережемо Європу від культурної екологічної катастрофи!


Радіо Європа FM (107 FM у Київі) оголошує початок акції культурного спротиву! Адже Європа у небезпеці! На європейців знову насувається лихо з території України.

Рік 1986 – вибух на Чорнобильській АЕС. Результат – постраждало від радіоактивного забруднення чимало країн теперішнього Євросоюзу.
Рік 2007 – Сердючка збирається представляти Україну на конкурсі Євробачення, що відбудеться цього року у Фінляндії. Результат - Європі загрожує культурна екологічна катастрофа, Україні – катастрофічна втрата авторитету та поваги в очах цивілізованих європейців.
Якщо ти проти того, щоб на Євробаченні у Хельсінкі Україну представляла Сердючка- віддай свій голос надіславши СМС на номер 10700 з гаслом Ні! ……
Радіостанція Європа FM наголошує - Ні Євросердючці! Нам не потрібна така перемога!

Будучи радіостанцією, що впродовж багатьох років пропагує та пропонує слухачам винятково якісний музичний продукт, Європа FM пропонує всім небайдужим підтримати акцію «Ні Євросердючці!». За нашими даними, питання представництва такого персонажа як Верка Сердючка на Євробаченні у Фінляндії цього року вже практично вирішене. Як завжди це відбувається у кулуарах, про що неодноразово повідомлялося з вуст різних представників українського відбіркового оргкомітету. Ми виступаємо не проти безперечно талановитого артиста Андрія Данилка, ми виступаємо проти того, щоб далеко не найкращій зразок постсовдепівського мистецтва створював доволі специфічний імідж України в очах європейців. Сам Андрій, будучи розумною людиною, не може не розуміти, що його Верка, незважаючи на популярність серед певних верств населення колишнього СРСР, є явищем суто місцевого значення. Нехай навіть і місцевість ця окреслена кордонами, по яких проходив колись славнозвісний «железный занавес». Порівнювати Верку із минулорічними переможцями Євробачення фінської групою «Lordі» не є доречним. Адже за будь яких обставин вони запропонували на фестивалі справжній рок, якість якого від ефектного та провокаційного костюмованого шоу не залежала. Сердючка в костюмах або без все одно залишається сурогатом, який буде зрозумілим тільки на території колишнього совка. Те, що Данилко зможе влаштувати цього року у Фінляндії справжнє шоу сумнівів не викликає. Але, реакція на нього може бути аналогічною до тої, яку викликав серед представників всього цивілізованого людства Хрущов, гримаючи черевиком московської взуттєвої фабрики «Красный скороход» по трибуні ООН. Серед членів тодішнього політбюро така поведінка було достатньо звичним явищем, чого не скажеш про політичні традиції країн західної демократії.

Радіостанція Європа FM не збирається обмежуватися суто радіоефірними проектами в рамках акції культурного спротиву «Ні Євросердючці!». Щоб достукатись до совісті та самоповаги членів так званої відбіркової комісій, що засідатиме у стінах НТКУ (УТ-1), нами намічено збір підписів, проведення вуличних акцій протесту та інших легальних заходів.

Якщо ти проти того, щоб на Євробаченні у Хельсінкі Україну представляла Сердючка - віддай свій голос надіславши СМС на номер 10700 з гаслом Ні! ……

Радіостанція Європа FM наголошує - Ні Євросердючці! Нам не потрібна така перемога!

Про інші подробиці акції можна прочитати найближчим часом на сайті www.europa.fm.

Відповіді

 • 2007.02.20 | МАрія

  Re: Ні Євросердючці !

  ФЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ еееееее!!!!

  НЕ ДОСИТЬ, ЩО СМЕРДИТЬ В УКРАЇНІ від неї, ТО ще й до Европи понесе той свій сморід! Я розумію, що це рік Свині, але ЛЮДИ ДОБРІ НЕ ВСІ СМОРОДИ МОЖНА СТЕРПІТИ!

  Як правдиво демократична (чемна) людина я ніколи не розказую хто та що повинен робити, але тут даруйте щиро НІ! НІ! НІ Євросердючці, а тим більше Євросмердючці!Дякую за вирозуміння.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.20 | afterstep

   ги ;) але ж то дійсно лице сучасної України?

 • 2007.02.20 | ziggy_freud

  рішуче ні нав*язливому самопіару Європи ФМ

  Побити попсу можна лише її власною зброєю зробивши щось популярніше за Сердючку, Пердючку і Смердючку для тієї ж цільової аудиторії. Сердючка працює в одному сегменті з Кіркоровим, Пугачовою, Могілевською, та іншими кроссавцями і кроссавєцамі, які особисто мені ще менш симпатичні. Від Поплавського чи Зіброва відрізняється тим, що її реально слухають.

  Голосування на Кореспонденті - 33% за етот начной кашмар Філі Кіркорова і Таї Повалій ;-)

  Отже, в даному разі нас закликають виступити проти Сердючки на підтримку Смердючки і Пердючки. Серед інших кандидатів зразків високого мистецтва не спостерігаю. Нової Руслани там теж нема.

  А що Є-бачення проводять 9 березня, це та сама дратівна червона ганчірка, що і мовноязичіє-федералізм-розовогалубиє-вітрянкіне антиНАТО.

  We woun't get fooled again (c) the Who, або ж годі нас дурити.

  вибачення тим, хто читав цей пост в іншому місці
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.20 | Мартинюк

   А сама Європа FM що транслює?

   Щось не зауважував цього каналу в транслюванні особливо вишуканої музики.

   Сайт цього "високопатріотичного" каналу http://www.europa.fm виконаний виключно російською мовою.

   В списку щоденно трансльованих 40 "шлягерів" приведеному на тому ж сайті, лише дві україномовні пісні.

   Чи не ховаються за всією цим гармидером всього ріжки та ніжки Али, Філі та Йосі Кобзона?

   Може радіо Європа ФМ спочатку зволить зробити українську версію свого сайту, а вже потімм почне навчати патріотизму всіх інших?
 • 2007.02.20 | Чучхе

  Давайте висунемо на ЄвроДопобачення "Кому вниз"

  чим заткнемо пельку мудакам, які кажуть, що якщо Лорді перемогли, то й Сердючка зможе

  ще варіант: Сердючка, але тільки з оранжуванням ґурту Ґринджоли, що має демонструвати єдність найкращих представників Сходу та Заходу
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.02.20 | Стопудів

  Так! Дайош Сердючку! Сердючку з Кому Вниз!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.20 | ziggy_freud

   а що, нормальна ідея

   Сердючка міняє імідж Люди Янукович в молодісті на гатічную жєнщіну-вамп. Кому Вниз робить суворий важкий трек для караоке. Тим більш, Данілко колись казав, що любить слухати рок. Не словом, а ділом!
 • 2007.02.20 | Illia

  SkinHate в Європу

 • 2007.02.20 | Sean

  Нмд варто було відправити тудой

  чи Перкалабу чи Мед Хедс, наприклад. Перкалабу краще.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.21 | Shooter

   Погоджуюсь

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.05.13 | Sean

    Ну от. За наслідками Єбачення-2007

    нмд якби там була Перкалаба, бажано - після "три по сто і два по двісті", ото було б хвайно
 • 2007.03.08 | Laba

  Re: Ні Євросердючці !

  сердючка колись файно веселила український нарід і було всім дуже весело...поки не виступила в Кремлі у футболці з портретом Т.Г.!цього не простила укр інтелігентна культурна громада..Данилко людина хороша і талановита,але він обрав московський напрямок розвитку своєї творчості,тому Україна не прощає йому цього!ні Сердючці!нехай вже хтось молодих і перспективних поїде!в нас стільки файних гуртів!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.09 | ziggy_freud

   культурним українцям глибоко до спини,

   хто і в якій майці виступає в Кремлі. Якщо йдеться про попсових співаків. Значно цікавіше, в яких майках там виступають Янук і Мороз. І чим Україна розплачується за ці виступи.

   Laba пише:
   > Україна не прощає йому цього!ні

   Піарщіки Кіркорова і Повалій, будьте скромнєє. Говорітє за сєбя :0

   Що Могілевську "обрали" найкрасивішою, у вас протесту не викликає?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.09 | Майстер слова

    А все-таки це антиукраїнський випад

    Те, що показали цей балаган саме 9 березня - кажіть, що хочете, а це НАВМИСНО, зважаючи, якої патологічно незаслуженої уваги надає УЇбаченню українське поспільство, зроблено ще одну в довгій низці спробу тицьнути українців пикою в лайно. І саме тому на цьому балагані не було ЖОДНОЇ пісні українською мовою, не було жодного українського співака (у конкурсі, бо Пономарьов після не щитаєця), хоч заліськомовні були просто бездарні (крім оперної співачки Ґрєбєнюк). Альона Мозгова цілком заслужила місце в лавах українофобів поміж двома кабачниками. А про Докалєнка й мови нема.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.09 | Пані

     Канешно, пісня Russia Good Bye - це антиукраїнський випад

     Гопаньки на хітову попсячу мелодію, з яких розчути можна ОДНУ фразу але чітко "Russia Good Bye" - це чиста канкретна антиукраїнський випад...

     Слухайте, ви б хоч слухали, що критикуєте, а....

     Це не високе мистецтво, це не зразок висот національного духу, це... що завгодно, але що в цьому антиукраїнського... я гадки не маю.

     І взагалі - буря в унітазі ця кампанія проти Сердючки. ІМНО.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.10 | Майстер слова

      Не про Серрдючку мова

      Перечитайте мій пост. Якраз Сердючка була на балагані "найукраїнськіша". Вона принаймні вставила у свою пісню "Україна - це кльова" чи щось таке. Просто все інше було падлючо-вороже - і "доречно" обраний день, і пєсєнкі... Ще раз кажу - все це Є-бачення - лажа, одначе так історично склалося, що це потужний пропагандистський захід, і мазгавая виявилася добрим інструментом у чиїхось зловорожих руках. (Так-так, я конспіролог)
      А ви звернули увагу, як вони, перелічуючи учасників Є/б від України, елегантно не згадали Ґринджол? Ой правильно вчинив був тоді Томенко, що переламав їхні "мозгові" оборудки! Проте вони зробили все можливе, щоб усупереч Томенковому волюнтаризму виставити наївних провінціалів цілковитими йолопами. "Помогли" з аранжуванням, з хореографією, з костюмами. При сталіні це називалося "врєдітєльство".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.10 | Shooter

       Re: Не про Серрдючку мова

       Майстер слова пише:
       > (Так-так, я конспіролог)

       Це не є ані аргументом, ані виправданням.

       > А ви звернули увагу, як вони, перелічуючи учасників Є/б від України, елегантно не згадали Ґринджол? Ой правильно вчинив був тоді Томенко, що переламав їхні "мозгові" оборудки! Проте вони зробили все можливе, щоб усупереч Томенковому волюнтаризму виставити наївних провінціалів цілковитими йолопами. "Помогли" з аранжуванням, з хореографією, з костюмами. При сталіні це називалося "врєдітєльство".

       Ага. І за все - жиди винуваті. Які плотно контролюють укртелебачення - так же ж?

       Гринджоли САМІ мали розуміти, що лажову музику ніщо не витягне. І що навіть погане аранжування їй сильно не зашкодить. Так само і Томенко мав це розуміти - і не продавлювати Гринджоли, а радше ту ж Перкалабу. Тим би "жиди" вже точно не зуміли нашкодити.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.11 | Майстер

        Ви що, жидоманіяк?

        При чому тут жиди? Дорога редакція, я х...єю. Що вам ті жиди спокою не дають? Я хоч слово про них написав? І хіба Мозговая - жидівка?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.13 | Shooter

         Ага, саме так

         Майстер пише:
         > При чому тут жиди?

         При ТВ?

         > Дорога редакція, я х...єю. Що вам ті жиди спокою не дають? Я хоч слово про них написав? І хіба Мозговая - жидівка?

         Ще гірше - вона щира хахлушка.

         "Жиди" ж - це уособлений образ врєдітєлєй. На яких завжди зручно кивати як на єдино вірну та доступну причину всіх негараздів.

         Проте в реаліях якби Гринджоли були справді талановиті - ніякі "жиди" би їм на заваді не стали.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.13 | Майстер

          Дякую, знатиму, на кого кивати.

          Тільки братиму у вас, як експерта, довідку про расову належність. А Ґринджоди талановиті, до речі. Я чув одну їхню пісню ще до жовтогарячої товкучки - щось про захід. Дуже непогано. Та й ту славнозвісну пісню про "разом багато", якби вони зробили бездарно, ніхто б не співав. А її навіть у дитсадках діти співали. Спробуйте ви заспівати краще. Чи напишіть щось таке, щоб вас цитували.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.13 | Shooter

           Прошу

           Майстер пише:
           > Тільки братиму у вас, як експерта, довідку про расову належність.

           Домовились.

           > А Ґринджоди талановиті, до речі.

           Сірі, посередні і неоригінальні. Тому і програли. НЕ зважаючи на те, що аранжуванням їхню пісню були дещо підтягнули.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.13 | Майстер

            Авжеж, куди Ґринджолам до НєАнґєлоф...

            Дівиця, яка ревла басом, чого варта. А Авіатор, шедевр смаку як естестського, так і музикального...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.13 | Shooter

             Ви би ще з сіроткамі, поющімі о бєлих розах зрівняли

             Чи, на Вашу думку, в Україні поза Гринджолами - голяк і суцільний парагвай?
    • 2007.03.09 | ziggy_freud

     з чийого боку? Невже Європи ФМ?

     продвинутые московские музыканты послушали Сердючку и сказали:
     - Да, это не Битлз...
     Сердючка послушала продвинутых московских музыкантов и сказала:
     - Да, это тоже не Битлз...
     (анекдот з Рунету ;-))

     Майстер слова пише:
     > Те, що показали цей балаган саме 9 березня - кажіть, що хочете, а це НАВМИСНО, зважаючи, якої патологічно незаслуженої уваги надає УЇбаченню українське поспільство, зроблено ще одну в довгій низці спробу тицьнути українців пикою в лайно.

     Є-бачення навряд якось вплине на кількість людей, що пам*ятають про Шевченка. Складається враження, що _деяких_ українців аж надто просто тицьнути пикою в лайно. Забудьте попсу. Знайдіть собі файні записи укр. фолку чи клясики. І жоден Тоббачнєг не змусить вас дивитись різне неподобство ;-) Принаймні, у себе в хаті.

     > І саме тому на цьому балагані не було ЖОДНОЇ пісні українською мовою, не було жодного українського співака

     Ви б ще на концерт Баскова з Повалій пішли. Не ходіть в балаган. Ходіть у храм мистецтва, як пан такий вже естет ;-) Я б зрозумів подібні заклики, коли вибір полягав між Сердючкою і, скажімо, молодою Ротару. Звичайно, Софією, бо решта просто її родички...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.10 | Пані

      До речі що думаєш про таке?

      Magdolna Ruzsa
      http://youtube.com/watch?v=R9yE6oYimzE
      http://youtube.com/watch?v=VAeYt-swWG0&mode=related&search=
      http://youtube.com/watch?v=IwfoqUI-LK0&mode=related&search=

      Там є інші пісні даного виконавця. Вона буде представляти Угорщину на Євробаченні.

      Я ото от нефіг недать полізла подивитися що ж їде на оцей хфест з позволєнія сказати цього року від інших країн і надибала...

      ПС. Коротше - перший раз в житті проголосую на Євробаченні!!! От таке в мене сьогодні неочікуване відкриття.... А все починалося з Сердючки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.10 | ziggy_freud

       в Угорщині взагалі з музикою гарно

       доходить до нас звідти небагато, але що доходить, мені часто подобається. Іноді просто зриває дах (в позитивному сенсі :-)) Фігня полягає в тому, що угорську музику в Києві знайти досить важко.

       Пані пише:
       > Magdolna Ruzsa
       > http://youtube.com/watch?v=R9yE6oYimzE
       > http://youtube.com/watch?v=VAeYt-swWG0&mode=related&search=
       > http://youtube.com/watch?v=IwfoqUI-LK0&mode=related&search=
       >
       > Там є інші пісні даного виконавця. Вона буде представляти Угорщину на Євробаченні.

       Спасибі, подивлюсь.
       Зрештою, колись Є-бачення АВВА виграла.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.10 | Shooter

        І дана дєвіца - очєнь даже харашо

        Доречі, дєвачка взросла з любительського співацького конкурсу.

        Честь і хвала.
     • 2007.03.10 | Майстер слова

      Пане Фройд, ви великий вчоний

      але я й сам знаю, що мені слухати - і слухаю. Та все ж не вважаю за зайве моніторити ситуацію в телевізійному просторі. Бо поки ми, "тонкая прослойка украіноязичной інтіліґєнціі", замикаємося в ґетто, всяка паскудь править бал і кривить душі й розум "пересічному українцеві", особливо молодому. Погодьтеся, що перемога Руслани викликала потужний спалах патріотизму - і спеціально навчені люди роблять усе, щоб такого не повторилося.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.10 | ziggy_freud

       я не відношу себе ні до інтелигенції, ні до праслойкі

       Залишемо ці визначення на совісті історика-ленінця Тоббачнєга ;-)

       Як український інтелектуал вважаю, що на ТБ ми серйозно програєм підмосковним напів- і начвертьінтелигентамъ. Боротись варто в першу чергу там, де реально виграти. Тож нехай собі як знають, божеволіють, конають (с) Тичина.

       Якщо замість послухати ввечері улюблений диск чи почитати гарну книгу я стану лише "моніторити", від мене як особистості за пару років ніц не лишиться. Постійне перебування пикою в гівні, за Вашим же виразом, мало сприяє психічному здоров*ю. Тому я не працюю ні на падмасковном тєлєвідєніі, ні в "глянцевом гламурє за 7 гривень". Хоч і пропонували.

       Майстер слова пише:
       > Погодьтеся, що перемога Руслани викликала потужний спалах патріотизму - і спеціально навчені люди роблять усе, щоб такого не повторилося.

       Що заважає Руслані розкручувати молодих естрадних артистів, як це робить Олег Скрипка з молодими рок-музикантами і фолком? Руслана має достатні ресурси, щоб цей успіх повторювався _мінімум_ раз на два роки. За "Дику Енергію" щира повага, але чому цей альбом вийшов менш хітовим, тема окремої розмови...

       Бурмака ще років 5 тому казала, що в неї буде продюсерська агенція. Де вона?
      • 2007.03.10 | ziggy_freud

       як великий вчоний: про Колективний Невроз Освіченого Совка

       http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1173019680&first=1173262614&last=1173131778

       Re: думати - то величезна небезпека
       Раціо пише:

       > Якби ж ті великі знавці справді дізналися, що таке мікробіологія, то вся діяльність Тобачнєґа втратила би сенс. Бо бізнес-модель Москви полягає в тому, щоб платити відносно-освіченій безпринципній меншости за те, щоб вона обдурювала неосвічену більшість у вигідний Москві бік. В Москві навіть селекціонували для того спеціяльний підвид людей - інціліґєнцію.

       Це були люди, які вважали для себе западлом перейти на вдвічі вищу зарплату на "неінтелигентній" роботі. Але водночас не вважали западлом періодично перебирати гнилі буряки на овочевій базі. І не вважали западлом, що об "трудову інтелигенцію" періодично витирають ноги не те що дрібні номенклатурники, а навіть люмпен-пролетарії. Я можу це пояснити науково як Колективний Невроз Освіченого Совка (КНОС) (с) ziggy_freud. Різновид культурно зумовленого психічного розладу, небезпечного в першу чергу для самого його носія.

       ___ доповнення. Моніторинг ТБ має сенс, коли ним займаються фахівці. А те, про що кажете Ви, називається простіше. Перед сном трохи подивитись ящик.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.10 | Майстер

        Від Совка несовку про моніторинг

        > ___ доповнення. Моніторинг ТБ має сенс, коли ним займаються фахівці. А те, про що кажете Ви, називається простіше. Перед сном трохи подивитись ящик.

        Так історично склалося, що минулі 15 років свого життя я віддав телебаченню. Мав певні успіхи в перековуванні совків (навіть найкрутішого типу) на українців. Однак і досі перебуваю там у мізерній меншості. Усі спроби затягти на ТБ високочолих "несовків" не майже не увінчалися успіхом. Чомусь "несовки", які позиціонують себе як українці, патологічно неспроможні до праці за і з сучасними технологіями. Необов'язкові, ненадійні, невмілі, часто з величезними відхиленнями в сенсі вашого фаху. У новому напрямку діяльності (скоро рік, як працюю) українців теж півтори каліки. Чомусь українцям цікавіше естетствувати на кухні під пісні Бурмаки, ніж конкурувати з іншими етносами за працю в царині, яка має такий великий (визначальний!) вплив на душі (хай це навіть душі низького рівня організації). А між тим і кількість шанувальників Шеченка маліє - через брак інструментарію для донесення сенсу й форми його творів). Те, що ми віддали УТ-1 ворогам, не збагачує нас духовно аж ніяк. Шевченківського концерту подивитись учора я не міг - як і ви. Аоле ви при цьому зуміли втримати несовковий снобізм, а я - невишукано обурився.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.10 | ziggy_freud

         Re: 15 років свого життя я віддав телебаченню

         Майстер пише:
         > Так історично склалося, що минулі 15 років свого життя я віддав телебаченню. Мав певні успіхи в перековуванні совків (навіть найкрутішого типу) на українців. Однак і досі перебуваю там у мізерній меншості.

         Чому ж воно так працює? Чому справа, яка під силу нормальному дрібному продакшену, у великій студії колгоспного типа гальмує?

         > Усі спроби затягти на ТБ високочолих "несовків" не майже не увінчалися успіхом. Чомусь "несовки", які позиціонують себе як українці, патологічно неспроможні до праці за і з сучасними технологіями.

         Ви це розповідаєте мені? З технологіями на рівні користувача я знайомий. З ненормованим робочим днем працював. Від роботи на ТБ або радіо утримує інше.
         1. Антинаукова організація праці.
         2. Самодурство керівників.
         3. Втручання аматорів в чужі справи.
         4. Відсутність лідера, якому я би повірив.
         5. Міцні корпоративні традиції, для подолання яких одного старого Зіггі не вистачить. "ми дєлаєм так патамушта ми так дєлалі всєгда"

         > Необов'язкові, ненадійні, невмілі, часто з величезними відхиленнями в сенсі вашого фаху. У новому напрямку діяльності (скоро рік, як працюю) українців теж півтори каліки.

         І що це за новий напрямок діяльності?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.10 | Майстер

          Re: 15 років свого життя я віддав телебаченню

          ziggy_freud пише:
          >
          >
          > Чому ж воно так працює? Чому справа, яка під силу нормальному дрібному продакшену, у великій студії колгоспного типа гальмує?
          >
          >
          Хтозна, чого воно і як працює. Я в дуже великих компаніях не працював, переважно в "дрібному продакшені", який надавав свій продукт великим каналам. Тому не знаю, як воно в студії "колгоспного типу". А досі я не стикався аж з такими моментами, як ви перелічили:
          >
          > 1. Антинаукова організація праці.
          > 2. Самодурство керівників.
          > 3. Втручання аматорів в чужі справи.
          > 4. Відсутність лідера, якому я би повірив.
          > 5. Міцні корпоративні традиції, для подолання яких одного старого Зіггі не вистачить. "ми дєлаєм так патамушта ми так дєлалі всєгда"
          >

          Найбільша проблема - гроші. Вони крутяться й створюють вихор, який засмоктує всяку шваль, а та шваль заважає працювати іншим. Вихована в панельних будинках під совіцьким телевізором, вона мислить вийнятково "падмасковно" і все "не таке" просто не сприймає. На жаль, українство теж часто мислить у межах двох-трьох штампів...

          > І що це за новий напрямок діяльності?

          Великий екран
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.10 | ziggy_freud

           а фільтрувати їх зовсім ніяк?

           Майстер пише:
           > Найбільша проблема - гроші. Вони крутяться й створюють вихор, який засмоктує всяку шваль, а та шваль заважає працювати іншим.

           Якщо Ви є хазяїном, або людиною, до якої він прислухається, в чому проблема? Шваль нах. На місце швалі - конкурс. Анкетні дані + фейс фактор + випробувальний термін. Нормальні люди гроші за роботу теж беруть, особливо якщо крім грошей є інша мотивація.

           > Вихована в панельних будинках під совіцьким телевізором, вона мислить вийнятково "падмасковно" і все "не таке" просто не сприймає. На жаль, українство теж часто мислить у межах двох-трьох штампів...

           На жаль, Ви праві... І щодо українства теж.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.11 | Майстер слова

            Цідила забиті

            ziggy_freud пише:
            >>
            > Якщо Ви є хазяїном, або людиною, до якої він прислухається, в чому проблема? Шваль нах. На місце швалі - конкурс. Анкетні дані + фейс фактор + випробувальний термін. Нормальні люди гроші за роботу теж беруть, особливо якщо крім грошей є інша мотивація.
            >
            >
            На жаль, я не хазяїн. А може, й на щастя. Бо хазяїв цікавлять тільки гроші й більшість із них, часто навіть досить порядні люди, готові показувати хоч би й порнографію - аби гроші. Втім, це правила гри в ТБ такі - гроші, маржа, жодних емоцій. Коли хазяїн обирає, в кого замовляти виготовлення продукту, то його цікавить єдине - хто зробить дешевше. А як зробить - те вже не цікавить. Щонайбільша вимога - до технічних моментів. Щоб не тріщав звук, щоб кадри не кривило тощо. Результати видно на екрані. Ведучі, які абсолютно не володіють робочим інструментом - мовою - бо хазяї вважають, що то зайве. Журналюги, для яких столиця Туреччини (даруйте - Турції!) - Стамбул. Бо ерудиція для журналіста - щось таке необов'язкове. А перекладні програми? Є така студія "Так треба продакшен" - це щось. Можна записувати все підряд - вистачить не на один КВН. А все тому, що перекладачеві, на думку хазяїна, можна платити копійки. Часто бездарний актор, який не знає наголосів, не володіє ортоепією, не має навіть голосу гарного, заробляє більше за перекладача - котрий мусить усе життя вчитися й удосконалюватися, мусить накупити словників, мусить купити компутера, мати інтернет, мусить купити необхідний для роботи відик. Плюс іще - відмирання такого фаху, як літературний редактор. Бо хто захоче нагромаджувати колосальні, не побоюсь цього слова, знання, щоб потім за копійки нидіти над чужими буквицями, відзначати, як через специфіку роботи псується характер і дивитися, як малограмотні писуни штампують книжку за книжечкою без ком і без правил? Тож картинку ТБ ще спроможне дати. А от щодо звукового супроводу, то краще звук вимкнути...
            Які ліки? Х-р його зна. Не дивитись телевізор? То я й не дивлюся і дітям не даю. Зрідка "моніторю". Книжки читати? Кого? Стронґовського? Роздобудько? Таню Малярчук? Чи карподереша поваляєвого? Хай Бог милує. А діти всі наявні для їхнього віку книжки вже перечитали. Як навчити читати тих дітей, що згодом стануть журналістами, ведучими, хазяями телекомпаній - не знаю. А без читання ситуація не зміниться.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.11 | Shooter

             Одне питання по суті

             Даруйте вже за цікавість.

             Майстер слова пише:

             > Книжки читати? Кого?...Таню Малярчук?

             Ви колись, видається мені, збирались полистати саме її книжку. Відмовились від задуманого?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.03.11 | Майстер

              Чого ж, гортав

              Навіть у домашній бібліотеці маю її книжечку. І не знаю, що з нею робити. Викинути - не піднімається рука (виріс у часи, коли книжка була вартістю), пожертвувати якійсь нещасній українській школі на висілках - не можу, бо дітей шкода. Такі книжки можна писати "по приколу" на нудних парах ззаду аудиторії, але щоб ще й друкувати? Ги! Мабуть, вона сусідка Андруховича або подруга Пиркало. Хоч Пиркало, віддаю належне, таки вміє писати. От якби ще конкурси не проводила..
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.03.13 | Shooter

               А яку саме - можна дізнатися?

               Я ось збираюся трішки профінансувати українську книжку - хотів би мати ex-ante overview.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.03.13 | Горицвіт

                Тані Малярчук?

                "Згори вниз. Книга страхів" - найкраща.
               • 2007.03.13 | Майстер

                Таня Малярчук, "Як я стала святою"

                Марення Шахерезадниці. Фінансуйте краще пригодницькі книжки для підлітків, де був би нормальний герой - Мужчина. І здоровий дух пригод, мандрів, подолання небезпек та викликів. Щоб пацанів не до трави манило і не до "Моменту", а щонайменше з рюкзаком у гори.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.03.13 | Shooter

                 Re: Таня Малярчук, "Як я стала святою"

                 Майстер пише:
                 > Фінансуйте краще пригодницькі книжки для підлітків, де був би нормальний герой - Мужчина. І здоровий дух пригод, мандрів, подолання небезпек та викликів.

                 Буду. Але ще діти не доросли то підліткового віку :)

                 Поки-що, в основному, фінансую А-ба-ба-га-ла-ма-гу та видавництво М. Савки. :)
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2007.03.13 | Майстер

                  Ґаламаґу ще треба й фінансувати?

                  Я собі думав, що вона давно самоокупляються і понад те. А щодо дітей - мої теж іще не підлітки, але вже от-от. А читати нічого. Ну не можу я їм ще й книжки писати. Вистачить мультиків.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2007.03.13 | Shooter

                   Ви не зрозуміли - фінансувати купівлею книжок

                   Майстер пише:
                   > Я собі думав, що вона давно самоокупляються і понад те.

                   Мала би.
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2007.03.13 | Майстер

                    А-а-а....

            • 2007.03.11 | ziggy_freud

             пан малює сумну картину. але...

             процес україномовної озвучки (дубляж + оригінали) останнім часом почуває си краще, ніж 5 чи 10 років тому. Назвати 5й, Плюси чи Тет підмосковними каналами у мене язик навряд повернеться. Хоча знавцем контенту ТБ я себе не вважаю...

             Майстер слова пише:
             > Втім, це правила гри в ТБ такі - гроші, маржа, жодних емоцій.

             І еті люді запрєщают мнє ковирять в носу! (с) Вовочка.

             Що комерційно просунуті хлопці думають робити з простим і неприємним для них фактом: аудиторія ТБ зменшується. В першу чергу за рахунок розумних і платоспроможних. Ефективність ТБ-реклами падає ще швидше.

             > студія "Так треба продакшен" - це щось. Можна записувати все підряд - вистачить не на один КВН. А все тому, що перекладачеві, на думку хазяїна, можна платити копійки.

             А що з цього приводу думає асоціація Кінопереклад? Зробити конкурс на найтупішого перекладача. Або на найгірший дубляж...

             > А от щодо звукового супроводу, то краще звук вимкнути...

             ТБ - це радіо з картинкою (с) Вадим Скуратівський. Його частіше слухають в фоновому режимі, ніж власне дивляться. У нас дехто вважає інакше. Звуковики - суто тех.персонал. Робота - вчасно підставляти мікрофони. З таким ставленням просунуті хлопці краще торгуватимуть цигарками, а на ТБ колгоспного типу підуть хіба що з великого голоду. Суджу по знайомих випускниках КПІ, з якими колись тусувався в рок-клюбі. Вибірка - близько 12.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.03.12 | Майстер слова

              ТБ деградує закономірно

              ziggy_freud пише:
              > процес україномовної озвучки (дубляж + оригінали) останнім часом почуває си краще, ніж 5 чи 10 років тому. Назвати 5й, Плюси чи Тет підмосковними каналами у мене язик навряд повернеться. Хоча знавцем контенту ТБ я себе не вважаю...
              >
              Подивіться ті "плюси". Це і є еталонне падмасофьє. Мєрянські серіали "тіпа" "5 мінут до мєтро", "Сємья", "Няня", мєрянські програми - з Фьодором Бандарчукіним тощо. А тет з підглядальним чортій-шоу (не знаю, як називається, усі там тільки те й роблять, що ходять туди-сюди), з шоу Тіни Канделакі.

              > Що комерційно просунуті хлопці думають робити з простим і неприємним для них фактом: аудиторія ТБ зменшується. В першу чергу за рахунок розумних і платоспроможних. Ефективність ТБ-реклами падає ще швидше.
              На жаль, це не зовсім так. Їхні піплметри показують, що плебс прагне саме мєрянських видовищ, при чім щорік нижчого рівня. Думаю, врешті-решт дійде до порнухи в найкрутішому вигляді. Хіба що знайдеться на той час якесь іще гидотніше видовище. Наприклад, дефекація з зірками (це не я придумав, десь вичитав)
              >
              >
              > А що з цього приводу думає асоціація Кінопереклад? Зробити конкурс на найтупішого перекладача. Або на найгірший дубляж...
              >

              Ну, Кінопереклад тут ні до чого. Я про ТБ. Тупий, іще тупіший - не треба й конкурсу, потрібна реакція глядацького загалу, потрібна справжня телекритика - а це справа вельми невдячна, неокупна й небезпечна для журналіста. Тому за телекритику має взятися кожен. Не пропустити жодного ляпу, кожне лайно тягти на світло, хай висхне й не смердить. Реагувати на всякий непотріб і неподобство хоча б висміюванням, фейлетонами, сатирою - бо дійде до дефекації з зірками та порнухи неодмінно... Чому погані перекладачі працюють- бо хазяїн НЕ БАЧИТЬ, НЕ ЧУЄ, НЕ ВІДЧУВАЄ різниці між добрим і поганим. Йому все одно. Якщо погано зроблено, то списують на питомі властивості "украінскава язика" а не на невміння конкретного школярика, який робив переклад, і рейтинги накручують за рахунок заліщанських програм.
              >
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.03.12 | ziggy_freud

               Щось в тих піплметрах підкручують :-|

               Майстер слова пише:
               > Подивіться ті "плюси". Це і є еталонне падмасофьє. Мєрянські серіали "тіпа" "5 мінут до мєтро", "Сємья", "Няня", мєрянські програми - з Фьодором Бандарчукіним тощо. А тет з підглядальним чортій-шоу (не знаю, як називається, усі там тільки те й роблять, що ходять туди-сюди), з шоу Тіни Канделакі.

               Значить, я оперую досить давнім уявленням про контент цих каналів. Або мені суто випадково траплялись якісь менш мерзотні речі.

               > Їхні піплметри показують, що плебс прагне саме мєрянських видовищ, при чім щорік нижчого рівня. Думаю, врешті-решт дійде до порнухи в найкрутішому вигляді. Хіба що знайдеться на той час якесь іще гидотніше видовище. Наприклад, дефекація з зірками (це не я придумав, десь вичитав)

               Щось в тих піплметрах підкручують. Якщо розібратись в сабж, то може навіть і дуже грубо.

               Наш кракаділ, как хатім, так і мєряєм. Тим більш, цікавлять вони в першу чергу керівництво каналів і рекламістів. А це дуже сильно пов*язані тусівки. Закрити програму, керуючись "комерційними" міркуваннями, найпростіше. Ніхто не звинуватить в цензурі і нав*язуванні публікуму рагульства. Ну тіпа оні самі хатят етово.

               Як свого часу з рейтингом Радіо Шансон. Коли показали біль-менш реальні, виявилось, що не такі вони вже й великі. Принаймні, не більші за рейтинг Партії РигіАналів ;-)

               Дефекація з зірками - це 5 балів. Але краще обмежитись самою назвою...

               > за телекритику має взятися кожен. Не пропустити жодного ляпу, кожне лайно тягти на світло, хай висхне й не смердить. Реагувати на всякий непотріб і неподобство хоча б висміюванням, фейлетонами, сатирою - бо дійде до дефекації з зірками та порнухи неодмінно...

               Отож. На 10 публікацій про улюблені домашні капці телезірок має бути хоча б одна аналітична. Де розкривається тема, що, для чого і наскільки правильно вони роблять в кадрі. Але до того дуже далеко.
 • 2007.03.10 | Shooter

  А як на мене, усе цілком логічно і вірно

  Топоніму вєєєєєєєлікава доктара наук комсюка Тобаччнєга топонім Сердючки - абсолютно доповнюючий.

  Які часи - такі й сердючки. І публічна демонстрація ними своєї ж дурі маладєцкої - бог в помоЩть, так би мовити. Швидше наб'ють оскому.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.12 | пролл

   Re: А як на мене, усе цілком логічно і вірно

   На сайті НТКУ в обговореннях було дві слушні пропозиції
   1) Запропонувати Європейській мовній спілці дискваліфікувати Україну на цей рік взагалі і позбавити НТКУ права вибирати учасника від України, передати це право іншому каналу - музичному або сімейному, це вже не суть важливо, головне що навіть "Інтер" з "1+1" точно оберуть щось не гірше за Сердючку наступного року. "М1" в цьому відношенні краще - вони минулого року зробили ставку на оперу і у підсумку обспівали і монстрів і всіх інших "зірок" Євробачення на Євровідео (те саме що Євробачення, часто з тим самим контингентом учасників, але оцінюється також відеокліп, виконання під час фіналу так само вживу). Дискваліфікація є цілком можливою через слабку пісню, політику, слабке виконання, непристойності у виступі, скандал під час проведення відбіркового туру і голосування - тут повний комплект, так що можна звертатись хоч і від усієї України. "Проффесійне" жюрі умудрилось поставити оперній співачці Гребенюк 2 бали, а Сердючці 7. Навіть глядачі зацінили оперне виконання на 3 місце (5 балів). І офіційна відмова Козловського брати участь у конкурсі через глибокий сумнів у чесності жюрі, вихід зі складу жюрі Гришка і його заміна чесним непідкупним шанувальником НеАнгелів Яном Табачником - аргументів для дискваліфікації більше ніж досить. Минулого року було дискваліфіківано Сербію і Чорногорію через бійку під час національного фіналу. Позаминулого Ліван за відмову транслювати виступ учасника від Ізраїлю. Ну ще можна додати, що поряд з трансвеститом з Данії Данилко виглядає не просто слабко... Він просто навіть не виглядає - грубо кажучи там хоть сукня файна і ноги нічого:-)... І тамтешній учасник вміє співати і танцювати. За нього проголосують через політкоректність у півфіналі і фіналі. На загальне право участі у наступних конкурсах дискваліфікація не впливає, хіба що на те, що доведеться проходити півфінал, але зважаючи на те, кого дискваліфікують і на бажання любителів євробачення цього року чути пісні на рідній мові учасників та на попередні голосування у єврочатах, де більшість учасників (52%) віддають йому цілих 0 балів це буде мабуть кращий варіант як виступити і отримати з ЦИМ місце від 13-го до 24-го - більше не дають і це все одно півфінал 2008.
   2) Просто на час виступу Сердючки на Євробаченні вимкнути телевізор і зекономити електроенергію та показати своє фе "проффесійному" жюрі. Можна закликати зробити це саме всю Європу. Судячи з рубрики "Європа" на Майдані - тема глобального потепління там явно займає чільну позицію. Кажуть у січні на подібній акції Естонія наекономила на ціле місто!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.13 | DAN

    музичні смаки нашого дорогого народу

    Допомогти у цій справі може лише масова лоботомія наших дорогих шанувальників прекрасного. Є й инші засоби, але вони в нашу добу без сумніву класифікуються як "злочини проти людства".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.13 | ziggy_freud

     музичні смаки не зовсім нашіх смакоробів

     якщо положити руку на ногу, рішення, кого відправити на Є-бачення, та багато інших рішень, від імені народу приймає досить обмежене коло осіб. Навіть 5000 есемесок це менше, ніж подано голосів за Партію Політики Путіна. Але більше, ніж за президента Ржавського ;-))))

     DAN пише:
     > Допомогти у цій справі може лише масова лоботомія наших дорогих шанувальників прекрасного.

     Буде цілком досить відставки з держ. служби Діми Тоббачнєга, Богуцького і ще пари сотен підмосковних діячів.

     до речі, чи пан певний, що його власні музичні смаки бездоганні?

     > Є й инші засоби, але вони в нашу добу без сумніву класифікуються як "злочини проти людства".

     буде цілком достатньо відстежити, що вони вкрали в держави. Практично кожен з цих діячів нацарював собі від 5 до 15 з конфіскацією майна.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua