МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дарую ідею бестселеру

05/29/2008 | Sean
Продивившись якось дві книжки від панни Ірени Карпи і ще кіко книжок від подібних юнок, почитавши дві (чи три?) книжки від пана Любка Дереша....

Коротше, за анальогією з "Дуже страшним кіном" це має зватися Дуже Молодьожний Роман (як варіянт - Дуже жіночий роман) і бути, відповідно, жорстоким стьобом.

Позаяк це треба бути "в дискурсі", зважаючи на власну для того підстаркуватість, запропонував це одній вельми на мій погляд обдарованій (зокрема для того)панянці. А панянка, спочатку зацікавівшись, врешті виявилася ледача, сказавши, цитую: "та всраку, ще для цього блювоту перечитувати різну".

От і пропоную комусь. Мені - 10% з вартости проданого :)

Відповіді

 • 2008.05.29 | Майстер

  Ни нада таких подарків!

  Молодьожні пездселєри пишуця дуже просто. Берецця незакінчена й сильно прогуляна середня освіта, з п'ятиметрової відстані спостерігання за биками, які спостерігають за гопниками, котрі спостерігають за чуваками, що курять ґанджу. Усе це густо перемішується сценами дефекації, мастурбації та копуляції, прикрашається гордо виписаними словами "ср...ти" та "ї..ати", попереду ставиться слово "дискурс" - і пездселєр готовченко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.05.29 | Sean

   нема що заперечити

 • 2008.05.30 | vurd

  Але це має бути смішно ?

  Sean пише:
  > Продивившись якось дві книжки від панни Ірени Карпи і ще кіко книжок від подібних юнок, почитавши дві (чи три?) книжки від пана Любка Дереша....
  >
  > Коротше, за анальогією з "Дуже страшним кіном" це має зватися Дуже Молодьожний Роман (як варіянт - Дуже жіночий роман) і бути, відповідно, жорстоким стьобом.
  >
  > Позаяк це треба бути "в дискурсі", зважаючи на власну для того підстаркуватість, запропонував це одній вельми на мій погляд обдарованій (зокрема для того)панянці. А панянка, спочатку зацікавівшись, врешті виявилася ледача, сказавши, цитую: "та всраку, ще для цього блювоту перечитувати різну".
  >
  > От і пропоную комусь. Мені - 10% з вартости проданого :)

  Куди перераховувати гроші 10% ?
  До речі, а є вже видавець ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.06.01 | Sean

   так ясєн пєнь, інакше у чому цимес?

   це мав би бути саме жорсткий стьоб

   vurd пише:
   > Куди перераховувати гроші 10% ?
   Рахунок повідомлю після видання тексту :)

   > До речі, а є вже видавець ?
   Якби вже був у мене видавець (чи я був видавцем), я б узяв, кхм... відсотків...25%

   Але є щорічний конкурс фоліо міського (цікаво чи не має до нього стосунок місько барбара? :) ) молодіжного роману, є кальварія тощо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua