МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Михайло Барбара буде ведучим «Підкаменя»

07/09/2008 | Поціновувач
Лідер «Мертвого Півня» та культова постать львівського року Михайло Барбара стане ведучим найбільшого на Львівщині етнофестивалю «Підкамінь-2008».

Окрім ролі ведучого, Михайло Барбара з’явиться на сцені «Підкаменя» як вокаліст вже легендарного гурту «Мертвий Півень», що виступатиме у повному складі та буде закривати фестиваль. Програма «Мертвого Півня» складатиметься зі старих хітів, повністю нових пісень та несподіванок, спеціально приготованих для публіки «Підкаменя».

Окремими атракціями фестивалю будуть творчі зустрічі на майданчику від кав’ярні-книгарні «Кабінет». В «кабінетній» атмосфері відбудуться зустрічі з Михайлом Барбарою та Світланою Олешко, як з представниками «харківської тусовки» і театру «Арабески», а також зустріч з Романом Чайкою, «як з Романом Чайкою».

Не варто впадати у відчай і фанатам енергійного минулорічного ведучого Анрія Жолоба, відомого також як журналіст «Радіо Ман» та лідер гурту «Абукасимові Капці». Він вестиме програму фестивалю спільно із Барбарою.

Етнофестиваль «Підкамінь» проходитиме 25-27 липня у однойменному селі на Бродівщині.

Цьогоріч у програмі «Підкаменя»: «Вій», «Бурдон», «ДримбаДаДзиґа», «Русичі», «Сонцекльош», «Чоботи з бугая», «Юркеш», вогняні шоу, лицарські турніри, військово-спортивні змагання, галерея ремесел, курси скелелазання, літературний майданчик від кав'ярні "Кабінет" та багато іншого.

Сайти фестивалю: dzyga.com та pidkamin.ridne.net


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua