МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На допомогу туристам Львова прийшли смартфони і QR-коди

09/15/2010 | Alim
15 вересня відбулась прес-конференція «Весь Львів у твоєму мобільному!». У неї взяли участь Оксана Сидор, начальник управління туризму Департаменту "Євро 2012", а також представники Туристичного Руху Львова* Марк Зархін, генеральний директор «Системи швидкого харчування» та Андрій Худо, співвласник мережі концептуальних авторських ресторанів «!Фест».
Представники Туристичного Руху Львова розказали про нові можливості для туристів. Тепер про Львів можна дізнатись швидко і легко за допомогою свого мобільного телефону. Для цього спеціально на туристичних об'єктах Львова будуть розміщені QR-коди, які зроблять туристичні маршрути більш інтерактивними.
Впровадження нових технологій – це інформаційний привід, який допоможе збільшити потік туристів до Львова, зокрема наймобільнішої аудиторії (молодший та середній вік), для якої важливі технології та сучасність. «QR-кодизація міста - це можливість ще раз наголосити на сучасності та інноваційності Львова», - зазначила Оксана Сидор.
Андрій Худо пояснив, що QR-код - це двовимірний штрих-код, який несе в собі інформацію, яку може зчитувати будь-хто за допомогою телефону з вбудованою камерою та встановленою програмою для розпізнавання міток (програма є безкоштовною). Також він висловив пропозицію називати QR-коди «Львівськими мітками»
Відповідаючи на питання щодо фінансування проекту ,Марк Зархін наголосив на тому, що власники бізнесів, які входять у Туристичний Рух Львова є безпосередньо донорами цього проекту. Також він підкреслив, що перші QR-мітки з’являться у Львові вже сьогодні на деяких закладах учасників Туристичного Руху, а вже протягом декількох тижнів – на історичних пам’ятках, музеях, театрах, вокзалах.

*Туристичний Рух Львова – громадський рух, що об’єднує власників бізнесів та людей, які активно працюють та формують туристичну галузь міста Львова, створений восени 2009 року. Основна ціль – суттєво збільшити кількість туристів, що приїжджає до міста Львова. Рух не є персоніфікованим та немає жодних політичних цілей.
Учасники Туристичного Руху Львова:
 готель "Леополіс"
 готель "Жорж"
 готель "Євроготель"
 готель "Швейцарський"
 готель "Дністер"
 готель "Опера"
 готель "Озерний Край"
 мережа готелів "НТОН", "Волтер"
 готель "Цитадель Інн"
 готель "Сихів"
 мережа ресторанів "Фест" ("Криївка", "Майстерня шоколаду", "Масонська ложа", "Мазох-кафе", "Жидівська кнайпа", "Дім легенд", "Гасова лямпа", "Біля Діани", "Трамвайчик", "Вар'яти")
 Системи швидкого харчування ("Кумпель", "Челентано", "Картопляна хата", "Яппі", "Кафе 1", "Пункт", "Bianco Rosso")
 нічний клуб "Позитифф"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua