МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Німеччині видана книга про звірства радянських солдатів

03/02/2010 | Майдан-ІНФОРМ
У ці дні у Німеччині видано першу книгу, присвячену сексуальному насильству, що здійснювалося військовослужбовцями Радянської Армії в окупованому під час Другої світової війни Берліні.

Автор книги, 80-річна Габріела Кепп, порушила багатолітнє табу на публікацію подібної інформації і не побоялася поставити на обкладинці книги, яка називається "Чому у мене не було сексу", своє справжнє ім'я.

Відзначимо, що російська влада продовжує заперечувати факт масового насильства, здійсненого радянськими військовослужбовцями відносно німецьких жінок.

Фройлен Кепп розповідає, що вона до цих пір бачить уві сні ці жахи, і більше ніколи в житті не вступала в сексуальний зв'язок з чоловіками. За її словами, фраза "Фрау, ком" ("Жінка, пройдіть"), яку казали радянські солдати, була дуже страшна для німкень того часу. Епідемія масового насильства поширилася настільки широко, що Ватикан висловив готовність дозволити аборт деяким з жертв.

Раніше цій темі була присвячена лише одна книга, "Жінка в Берліні", автор якої вважала за краще залишитися невідомою.

В інтерв'ю журналу Der Spiegel Габріела Кепп підкреслює, що вона вважала себе зобов'язаною розповісти про звірства Радянської Армії від імені всіх жертв, тому що "окрім неї, це зробити вже нікому ". У період, про який йдеться, дівчині було всього 15 років.

За даними експертів, в середньому кожна з жертв, вік яких варіювався від 9 до 90 років, була згвалтована 12 разів - в 1945 році в Берліні знаходилося близько 5 млн радянських солдатів. Для багатьох жінок у віці від 80-ти до 90 років цей акт насильства виявився смертельним.

Фройлен Кепп була згвалтована чотири раз протягом однієї доби. Вона до цих пір пам'ятає літню жінку, яка видала її радянським солдатам. "А де маленька Габі?" - запитувала та, витягуючи дівчинку з-під столу, де вона ховалася.

Книга буде перекладена англійською мовою вже цього року.

Читати більше:
Англійською мовою: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1254521/German-victim-break-silence-Red-Army-rapists-65-years.html
Російською мовою: http://www.solonin.org/article_vesna-pobedyi-zabyitoe

Відповіді

 • 2010.03.02 | Wint

  Re: У Німеччині видана книга про звірства радянських солдатів

  Гадаю, що цю пані добродійку разом з її книгою потрібно було б висунути на отримання Геббельсівської премії за значний внесок у розпалювання міжнаціональної ворожнечі та расової нетерпимості.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.03.02 | Пан Коцький

   Ви вже встигли цю книжку прочитати чи "нє чітал, но осуждаю"?

   Wint пише:
   > Гадаю, що цю пані добродійку разом з її книгою потрібно було б висунути на отримання Геббельсівської премії за значний внесок у розпалювання міжнаціональної ворожнечі та расової нетерпимості.
   До речі, німці та росіяни належать до різних рас?
  • 2010.03.02 | AlexDomosedоv

   Коли Вашу 9-річну доньку зґвалтує кілька виродків, певен

   що їх родичи будуть так само затикати Вам рота, щоб не "розпалювали ворожнечі" :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2010.03.02 | Bayan

    А пану трeба нагадати скільки наших доньок фашисти згвалтували?

    Ах, що цe я, цe ж пану нe цікаво.
    Цe ж - комуністична пропаганда.

    Можe, за панською думкою, і Голокоста нe було?


    AlexDomosedоv пише:
    Re: Коли Вашу 9-річну доньку зґвалтує кілька виродків, певен
    > що їх родичи будуть так само затикати Вам рота, щоб не "розпалювали ворожнечі" :-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2010.03.03 | igorg

     Дуже треба, бо наразі я таких чисел не чув

     І зі спогадів часів окупації таких речей також не довелося зустрічати. Однак такими речами преповнена совєцька художня література та фільми. Цікаво, що навіть агітлітература часів війни містить дуже мало таких речей. Однак там дуже багато слів про жінок які під час окупації мали близькі стосунки з німцями.
     Тож якщо маєте інформацію про масові гвалтування та грабунки німцями хоч чимось подібні до совєцьких то покажіть.
     До речі гвалтували не лише німецьких жінок. Гвалтували й власних. І а першу чергу тих кого призвали у армію. Для того й призвали. Це так сказать тонкощі совєцьких гендерних стосунків. Це робилося з 17-го року. Спочатку відкрито, а потім завуальовано. Тотальна ненависть до всього живого.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua