МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рясно вродили на вербі бербери

04/04/2010 | Мартинюк
В УНІАНі до Пасхи виставили провокаційну статтю одного , на мій погляд не зовсім нездорового субєкта, яка починається з голослівної заяви що всі жителі Україна у 1010 році прийняли іслам, ну і далі понеслося:
http://www.unian.net/ukr/news/news-370636.html
При спробі написати у коментарі, ці коментарі просто закрили.

Думаю щось проплачене через арабів чи Ахметова... Придурок, який автор звісно сам по собі самородок - я колись в книжному Університету купив цілу борошурку з його маячнею.

Відповіді

 • 2010.04.07 | Tatarchuk

  Re: Рясно вродили на вербі бербери

  Мартинюк пише:
  > Думаю щось проплачене через арабів чи Ахметова... Придурок, який автор звісно сам по собі самородок - я колись в книжному Університету купив цілу борошурку з його маячнею.
  Спитай при нагоді в суфіїв що вони думають з цього приводу)) Думаю що ідіотизм автора - різке перебільшення. Він висунув екстравагантну у дечому теорію, маніпулятивну (веріфікуєму) скоріш за все у лінгвістичній частині. Наприклад, мені ріже око що він не має методики відрізняння тюркських топонімів від арабських, такий собі панарабист.
  Але історичні факти що він їх наводить, як правило підібрані коректно хоча й тенденційно. А сама гипотеза не протирічіть більшості відомих фактів (але вона нічим особливо й не підтверджується).
  Викликає сумнів теорія походження печенегів, однак саме питання цього походження є достатньо невивченим.
  Короче, більше теорій хороших і різних, аби були коректно зформульовані. Шкідливості точно не бачу, у чому воно?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2010.05.26 | Мартинюк

   Може ми читали різні тексти

   Ну а суфіям сам бог ( Меркурій :) ) велить використовувати таких "оригіналів"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua