МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗУРБАГАН

04/11/2005 | капітан Немо
ЗУРБАГАН
Один мужик умел очень хорошо делать зурбаган. Он его настолько хорошо делал, что больше никто с ним в мастерстве делать зурбаган не мог сравниться. Никто-никто. Каждый день он делал зурбаган по нескольку раз, и так уже преуспел в этом деле, что ему уже пора было присваивать Шевченковскую премию за это дело, но просто никто о нем не знал, кроме жены, но жена и не думала, что ее муж – лучший зурбаганщик в мире. Думала , так, обыкновенный мужчинка, пригодный лишь для того, чтобы выносить мусор или чистить ковры.

Но вот однажды ехал мужик в электричке «Васильков-Киев» и, между делом, взял и нечаянно сделал подряд несколько раз зурбаган. Самопроизвольно это как-то у него всегда получалось. Тут же к нему подбежал один лысоватый мужичок с бегающими глазками, и говорит мужику :
- А ну-ка , повторите, пожалуйста, еще раз . Ради Бога.
Мужик спрашивает у мужичка :
- Что именно повторить ?
- Ну вот это, что вы только что сделали….
Мужик взял и повторил. Опосля еще.
Мужичок и спрашивает :
- А где вы научились так хорошо делать зурбаган ?
- Чево-чево ?
А мужик и не знал, что то, что он делает, называется «зурбаган». Просто так делал от нечего делать , для души или по-привычке. Никто его никогда этому не учил, не объяснял, что-де зурбаган делается так , мол, и так. Самородок.
Тут лысоватый мужичок сразу все понял, усёк, и спрашивает у зурбаганщика :
- А давайте, я буду Вашим менеджером ?
Тут же и подписали контракт.
Сразу пошли дела. Мужик выступал со своим зурбаганом в ночных клубах и литературных кафе. Несколько раз даже удалось выступить во Дворце культуры «Украина» перед депутатами и делегатами Всеукраинского Съезда кондитерщиков.
Пошли деньжата, известность. Стали приглашать рекламировать разные полезные товары, шоколад-мармелад и прочую бижутерию. Но этого оказалось мало. Хотелось чего-то большого и светлого.
Однажды в апреле менеджер и говорит зурбаганщику :
- На Евровиденье тебя отправить, что ли ?
- Как же я поеду на Евровиденье, - спрашивает зурбаганщик, - я ж не певец, не музыкант, я зурбаганщик.
- Ну и что , - спрашивает менеджер риторически,- где сказано, что нельзя на Евровиденьи выступать с зурбаганом ?
Посмотрели регламент – не сказано.
Стали готовить костюмы для Евровиденья, макияж.
Менеджер тем временем записался на прием к Томенку.
-Так, мол, и так. «Грынджолы» - хорошо, но зурбаган – лучше. Считайте, что первое место – уже в кармане !!
Томенко посмотрел-посмотрел, да и говорит :
- А что народ подумает ?
- А что , разве у народа кто-нибудь когда-нибудь что-нибудь спрашивал ?
- И то,- говорит Томенко.- Подумаешь, «Грынджолы»…. Да они вообще нот не знают, а все туда же. Реперы , понимаешь, тудым-растудым.
Долго ль , коротко ль, кароче, «Грынджолы», узнав о том, что на «Евровиденье» они не едут, сильно осерчали. Расстроились, даже репетиции отменили. И культпоход в Лавру.
- За что мы, – грят,- на Майдане мерзли ? За что, -грят, - боролись ?? Зачем же, - грят,- мы на иноземные мовы песню-то нашу переводили ???
- А мы вас, - объясняет им Томенко, - поставим на подтанцовки к зурбаганщику.
- Да мы !!! Да как !!! Мы, «Грынджолы», - и на подтанцовках у какого-то сраного зурбаганщика ! – рассвирепели «Грынджолы» и уехали насовсем в Ивано-Франковск.
Некоторые правозащитники немного повозмущались, что, дескать, в середине апреля уже поздно менять кандидатуры на Евровиденье, но им продали несколько льготных билетов во Дворец Спорта на репетицию с участием зурбаганщика, и они сразу поняли, что были не совсем точно проинформированы.

А страна тем временем готовилась к победе. Чтобы усилить эффект выступления зурбаганщика, ему в подтанцовки отдали всю дэнс-группу Русланы. На подпевки зурбаганщику Томенко назначил Таисию Повалий, Ани Лорак и Софию Ротару. Костюмы шили Михаил Воронин и Валерий Черкасский. Рекламой зурбаганщика занялись ведущие промоушн-компании Украины. Зажигать публику назначили Верку Сердючку.

И вот наступил сам момент выступления. Вызывают коллектив на сцену. И тут вдруг зурбаганщик неожиданно заболел. Ну, бывает же такое… Температура скакнула под сорок, давление запрыгало то вниз, то вверх, кожа покрылась страшной-престрашной сыпью , плюс, к тому же, прихватил аппендикс. Все. Катастрофа. Беда. Что делать ??

Секунды летели быстро-быстро, все уже приготовились к национальному позору. И тут Томенко нашелся :
- А давайте, - говорит, - пусть они все без зурбаганщика выступают.
Сказано – сделано, тем более, деваться-то некуда. Деньги потрачены. Надо что-то делать.

Вышли. Выступили.

Публика во всех уголках земного шара плакала от радости и рвала на себе волосы от восторга. Ничего не скажешь, первое место. Турки, как обычно, на втором. Даже зурбаганщик от всего увиденного мигом выздоровел, сыпь исчезла, аппендицит стал чистым , как новорожденного.

И только в далеком украинском городе Ивано-Франковске перед телевизором сидели «Грынджолы» и презрительно улыбались.

- Эх, да разве это выступление ??? Да вот мы бы в сто раз лучше выступили… Но, конечно, против зурбагана не попрешь… Мафия…

Відповіді

  • 2005.06.11 | капітан Немо

    Як Ющенко перейменовував свята

    Оk пише:


    > В феврале Ющенко объединил Министерство по делам семьи, детей и молодежи и Государственный комитет по вопросам физической культуры и спорта в Министерство по делам молодежи и спорта.

    > Президент Виктор Ющенко переименовал Министерство по вопросам молодежи и спорта в Министерство семьи, молодежи и спорта. Об этом он сказал на круглом столе, посвященном защите прав детей, сообщают «Українські Новини».

    27.06.05 Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, молоді та спорту в Міністерство сім"ї, дітей, молоді та спорту. Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди Дня Конституції.

    24.08.05 Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, дітей, молоді та спорту в Міністерство сім"ї, дитинства, молоді та спорту. Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди Дня Незалежності.

    01.09.05 Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, дитинства, молоді та спорту в Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді та спорту. Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди Дня Знань 1го вересня.

    27.09.05 Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді та спорту в Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді , спорту та туризму . Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди Дня Туризму.

    27.10.05 Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді , спорту та туризму в Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді , фізичної культури , спорту та туризму. Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди Дня Рятувальника.

    17.11.05 Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді , фізичної культури , спорту та туризму в Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді та студенства , фізичної культури , спорту та туризму . Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди Дня Студентів.

    03.12.05 Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді та студенства , фізичної культури , спорту та туризму в Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді та студенства , фізичної культури та спорту . Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди Міжнародного Дня Інвалідів.

    01.01.06. 3 години 15 хвилин ранку за Київським часом. Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді та студенства , фізичної культури та спорту в Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді та студенства , Дідів Морозів та шампанського. Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди Нового Року.

    02.01.06 Президент В.Ющенко відмінив свою останню постанову про перейменування міністерств, про яку він дізнався на черговій урочистій зустрічі з нагоди Нового Року. Як тільки дізнався, так і відмінив.

    22.02.06. Президент В.Ющенко на урочистій зустрічі з нагоди Дня Захисника Вітчизни доповів, що поки що тимчасово ніякі міністерства перейменовувати не буде, хоча час постіно цього вимагає.

    23.02.06. Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді та студенства , фізичної культури та спорту в Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді та студенства , фізичної культури , спорту та бджолярства. Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди чергового Дня Захисника Вітчизни.

    24.02.06. Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, молоді та студенства , фізичної культури , спорту та бджолярства в Міністерство бджолярства , сім"ї, щасливого дитинства, молоді та студенства , фізичної культури та спорту . Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди вчорашнього Дня Захисника Вітчизни.

    25.02.06. Президент В.Ющенко перейменував Міністерство бджолярства , сім"ї, щасливого дитинства, молоді та студенства , фізичної культури та спорту в Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, бджолярства , молоді та студенства , фізичної культури та спорту . Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди позавчорашнього Дня Захисника Вітчизни.

    26.02.06. Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, бджолярства , молоді та студенства , фізичної культури та спорту в Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, , молоді та бджолярства , студенства , фізичної культури та спорту . Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди позапозавчорашнього Дня Захисника Вітчизни.

    27.02.06. Президент В.Ющенко перейменував Міністерство сім"ї, щасливого дитинства, , молоді та бджолярства , студенства , фізичної культури та спорту в Міністерство сім"ї, щасливого бджолярства , молоді та бджолярства , студенства та бджолярства , фізичної культури , спорту та бджолярства. Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди Тижня Захисника Вітчизни.

    07.03.06. Президент В.Ющенко постановив розділити Міністерство сім"ї, щасливого бджолярства , молоді та бджолярства , студенства та бджолярства , фізичної культури , спорту та бджолярства на два міністерства : Міністерство сім"ї, щасливого дитинства , молоді та студенства , фізичної культури , спорту та бджолярства та міністерство Бджолярства. Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди закінчення Тижня Захисника Вітчизни.

    08.03.06. Президент В.Ющенко поздоровив усіх жінок зі святом 8 Березня та перейменував Міністерство сім"ї, щасливого дитинства , молоді та студенства , фізичної культури , спорту та бджолярства на Міністерство сім"ї, щасливого дитинства , молоді та студенства , фізичної культури , спорту та фітнесу. Про це він доповів на урочистій зустрічі з нагоди закінчення Тижня Захисника Вітчизни та одночасного настання Міжнародного жіночого дня. "За цей рік ми встигли здійснити дуже багато чого", - додав президент.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".