МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

352 роки тому - українці разом з кримськими татарами перемогли кацапів під Конотопом!!! (л)

07/11/2011 | Сюртэ
ВО "Свобода" відсвяткувала перемогу в Конотопській битві та зіпсувала плани московським лакеям

9 липня українські націоналісти ВО "Свобода" на чолі з головою партії Олегом Тягнибоком відсвяткували 352-у річницю з дня перемоги українського козацького війська гетьмана Івана Виговського над Москвою.

27-29 червня (7-9 липня) 1659 року в ході українсько-московської війни поблизу села Соснівка, що під Конотопом, відбулася знакова битва. Козацьке військо гетьмана Івана Виговського разом з татарами знищило у кілька разів чисельніші легіони царської Москви. Конотоп виправдав свою назву, втопивши у річці Ромен добірну московську кінноту, та змусив ординців з півночі, які тероризували населення українських міст даниною та виставляли військову залогу, прагнучи встановити в Україні свою владу, накивати п'ятами.

Свободівці взяли участь в урочистій молитві за загиблими українськими козаками та провели святковий мітинг біля пам'ятного знаку, встановленого на честь 350-річчя з дня перемоги у Конотопській битві біля села Шаповалівка. У своїй промові до громади голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок, зокрема, відзначив, що на меморіальній табличці монумента недарма відсутня інформація про те, кого саме переміг Іван Виговський у Конотопській битві. Адже і чинна, і попередня влади занадто сильно переймаються думкою Москви і по-лакейськи догоджають російській владі, узгоджуючи українську історію з цінностями "Русскава міра".

"Вони ладні виривати цілі сторінки української історії та замовчувати імена українських героїв заради прихильности Москви, проте сподівання на дешевий газ, взаємовигідне економічне співробітництво та політичну самостійність від Москви є цілковитою ілюзією. Імперські плани Росії ніколи не в'язалися з існуванням незалежної України, а захищати здобутки самостійної держави і мати у світі авторитет сильної держави Україна може тільки тоді, коли матиме українську владу, котра твердо обстоюватиме українські національні інтереси й цінності. Те, що влада Януковича, на догоду московським карликам, відмовилася від вже традиційного для Шаповалівки етно-культурного фестивалю й святкувань на честь Конотопської битви на державному рівні, – це перша перевірка українців на стійкість. Якщо ми не будемо висловлювати свого обурення цим, то будемо терпіти й інші, куди більш серйозні збиткування влади над українцями: Харківські угоди, пенсійну реформу, продаж землі, ліквідацію української державности" – наголосив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Після мітингу біля пам'ятного знака свободівці вирушили в центр села Шаповалівка до пам'ятника гетьману Івану Виговському. Привітавши усіх українців, мешканців Сумщини та села з річницею перемоги у Конотопській битві, українські націоналісти поспілкувалися з активістами сільської громади, які потерпають від свавілля місцевого "регіонала"-латифундиста. Той, нехтуючи інтересами селян, затопив їхні земельні паї та відмовляється сплачувати гідну орендну плату за користування чужими наділами.

"Сьогодні ми не можемо гарантувати громаді Сумщини, – заявив голова обласної організації ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко – вирішення їхніх проблем, оскільки не маємо своїх депутатів у місцевих органах влади. Проте, обов'язково піднімемо це питання на рівень судових та правоохоронних органів, засобів масової інформації тощо. І хоча всі ці важелі впливу сьогодні підконтрольні владі донецького кримінально-олігархічного клану та працюють на догоду інтересам Партії регіонів, – загальний осуд громадськости та хвиля невдоволення наблизить усіх нас до бажаних змін. У Західній Україні, де "Свобода" має своїх депутатів у місцевих органах влади і трьох голів обласних рад, подібні проблеми розв'язують виключно через громадські слухання. На загальноукраїнському рівні подібні зміни можливі лише через докорінне очищення влади".

Святкові заходи "Свободи" у селі Шаповалівка, присвячені Конотопській битві, всупереч погрозам проросійських "козачків", обійшлися без провокацій. Вірні імперським цінностям московські лакеї, що прибули на місце Конотопських подій з метою засудити гетьмана Виговського, побачивши прапори українських націоналістів, під пильним захистом міліціянтів-спецпризначенців втекли подалі від урочистостей і вже традиційно втопили горе та ганьбу своїх попередників-зрадників, яких 352 роки тому разом з московитами розгромили під Конотопом, у міцному самогоні.

Заступник голови ВО "Свобода" Андрій Мохник, який разом зі свободівцями Сумщини, Харківщини, Чернігівщини та Київщини взяв участь у святкуванні звитяги у Конотопській битві, відсутність протистояння з провокаторами прокоментував просто: "Після подій у Львові 9 травня 2011 року вже сама присутність ВО "Свобода" у будь-яких провокаторів відбиває бажання гратися з вогнем. Отримавши доброго відкоша від націоналістів один раз, вони вже ніколи не наважаться глумитися над пам'яттю наших героїв та паплюжити наші традиції. Свято Конотопської перемоги для нас – важлива подія в українській історії. На прикладі цієї перемоги варто виховувати юних українців. Саме такі події мають сформувати скрижалі міцної Української держави. Провокатори, москвофіли та імперські шовіністи сьогодні зникли, "як роса на сонці", бо мають справу не з бутафорними ура-патріотами, які формують свої погляди на історію в залежності від політичної кон'юнктури, а з послідовними нащадками переможних традицій українських героїв, які ніколи не капітулювали перед ворогами".

Прес-служба Сумської обласної організації ВО "Свобода"

Відповіді

  • 2011.07.11 | Петро

    А чи маємо якісь позитивні наслідки?

    Хуже, чем в России, дела обстоят только в Венесуэле, Никарагуа, Украине!!!!!!! и Боливии.

    В России за последние 5 лет не улучшилось качество жизни населения, скорее, наблюдается регресс. Не были улучшены и условия ведения бизнеса, по-прежнему не решены проблемы коррупции.
    Такой вывод можно сделать на основании "Рейтинга прогресса", составленного консалтинговой компанией ФБК.

    Бесспорный лидер рейтинга - Грузия, а вот Россия - аутсайдер, она заняла 5-е место с конца.

    Лидеры исследования (в скобках указан индекс, присвоенный стране) 1. Грузия (207);2. Македония (160);3. Доминиканская республика (114);4. Египет (94); 5. Хорватия (94); 6. Гватемала (86); 7. Албания (77);

    Страны, замыкающие список 95. Армения (-88); 96. Чад (- 91); 97. Россия (- 97); 98. Венесуэла (- 109); 99. Никарагуа (- 120); 100. Украина (- 123); 101. Боливия (- 135).

    Лидер рейтинга Грузия с 2006 года по всем ключевым индексам поднялась в общей сложности на 207 позиций.
    В успехе Грузии сыграл весомую роль индекс условий ведения бизнеса, который за пять лет набрал 100 позиций и переместился со 112-го на 12-е место. Как объяснили составители рейтинга, причина грандиозного успеха Грузии - в проведении более 10 реформ для улучшения делового климата в стране. Так, к примеру, за последние годы в стране была создана наиболее эффективная в Восточной Европе и Центральной Азии система выдачи разрешений на строительство.

    Россия же заняла лишь 5-е место с конца, ее потери составили 97 позиций. Хуже, чем в России, дела обстоят только в Венесуэле, Никарагуа, Украине и Боливии.

    Как Россия набрала столь низкое значение индекса?
    Причина в результатах аналогичных иссследований: так, с 2006 года Россия уступила 40 мест в индексе "Лучшие страны для жизни", 33 позиции - в индексе восприятия коррупции компании Transparency International, 26 мест - в индексе условий ведения бизнеса Всемирного банка и 14 мест - в индексе экономической свободы газеты The Wall Street Journal.
    На фоне таких весомых неудач, успехи страны в мировых исследованиях кажутся незначительными: России удалось подняться на 1 позицию в индексе конкурентоспособности Всемирного экономического форума, на 3 позиции - в ооновском индексе развития человеческого потенциала и на 12 - в индексе экономически свободных стран американского Института Катона.

    Авторы доклада учли результаты работы самых уважаемых аналитических центров мира - Всемирного банка, ООН - по следующим индексам: конкурентоспособность, условия ведения бизнеса, развитие человеческого потенциала и экономической свободы, уровень коррупции.
    "В первую очередь падение России в мировых рейтингах связано с ростом госрасходов, коррупции и контроля государства над иностранными инвестициями. Также свою лепту внесли недостаточные изменения в области защиты прав инвесторов и уровень развития финансового сектора", - цитирует слова руководителя департамента стратегического анализа ФБК Игоря Николаева "КП".


    Основная причина обвала рейтингов России кроется в росте государственных расходов, считают эксперты. В числе других негативных обстоятельств - национализация предприятий, усиление контроля над иностранными инвестициями, рост коррупции, бюрократические препоны на пути бизнеса. Не лучшим образом на ретйинге отразилось и то, что качество жизни россиян за последние годы не улучшилось, а ухудшилось.
    В числе отрицательных факторов - высокая инфляция, недоступность качественного здравоохранения и образования, климатические катастрофы, опустошительные пожары.

    Однако поводов для паники пока нет. Как отмечают аналитики, рейтинг оценивает только резкие скачки изменений и за короткий период времени. Поэтому некоторые страны, в которых происходят позитивные изменения, но без резких скачков, выглядят так, словно у них нет никакого прогресса. А высокие позиции занимают те страны, которые начали стремительно догонять развитые государства. Россия же пока не успела заложить базу для такого стремительного движения вперед.

    "В России нет катастрофы, как в Белоруссии. Да и Грузию трудно назвать процветающим государством, - комментирует рейтинг директор Центра исследований постиндустриального общества Владислав Иноземцев. - Исследование ФБК показывает перспективы развития экономики. Россия еще не заложила базу для экономического рывка".
  • 2011.07.11 | ВО СВОБОДА

    Дідушко прідьоть - ...

    ... - кацапів побідьоть!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.07.13 | Слава Богу, не москаль

      Кто ответит на вопрос??? ...

      Почему, когда в России говорят, что Россия - самя лучшая, самая пркрасная - это патриотизЬм, а когда в Украине говорят, что Украина самая хорошая - это сразу станоится понятием "НАЦИОНАЛЬЗМ" ????!!!! Выгодно, это, конечно, не украинцам, но сколько можно терпеть москальское хамство по этому поводу???? СЛАВА УКРАИНЕ!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".